Pomoč v kolesarskem servisu

Vse kar ni za nikamor drugam.

Pomoč v kolesarskem servisu

OdgovorNapisal/-a JsTTT » 12 Jan 2012 20:29

Pozdravljeni!
Zanima me ali bi bilo mogoče da bi kakšen izmed kolesarskih servisov v Ljubljani (sem iz Vrhnike) sprejel 15 letnega fanta za delo med poletnimi počitnicami.
Rad bi se naučil še kaj več npr. servisiranja vilc, pletenje in podobne bolj zahtevne reči.
Pa bi prosil če se kdo na to kaj spozna da mi razloži kako in kaj storiti za tako reč, kajti res si želim nabrati kako izkušnjo več.
Kasneje po kakem tednu pa bi delal tudi za denar.
Pa naj mi kdo razloži če je vse skupaj sploh možno in kako.
Hvala za odgovore že vnaprej in LP
JAN
take your time
for ride a bike ;D
JsTTT
član

Kraj: Vrhnika

Re: Pomoč v kolesarskem servisu

OdgovorNapisal/-a JoJo 2x » 12 Jan 2012 21:12

Hja... Jaz sem tudi začel delati pri 15 v Freestyle... So me sprejeli za poletje.
Predlagam ti, da redno spremljaš revije, pinkbike ipd. strani, da boš imel nekaj podlage o opremi.
Odpri youtube in poglej, kako ravnati wheelsete, menjati olje, zračiti zavore itd.

Bojo zelo veseli če boš imel nekaj podlage. Sicer pa, obleč se, dej gor mal lepšo majco, se mal počeš al pa tut če ne, pejt do prve štacune in povej kaj bi rad :D Prva mogoče ne uzame, morda druga, morda tretja... Z nekaj vztrajnosti ti pa morda uspe.

Lahko tudi napišeš lep mail, pros fotra al pa mat, da prej prebereta in pošlji na vse štacune v lj, mogoč boš mel pa clo dva šihta :D
Đabe kameli kombajn...
Člowk obrača, šnopc obrne!
JoJo 2x
član

Kraj: Borovnica-kotlina Coklburg

OdgovorNapisal/-a JsTTT » 13 Jan 2012 14:31

no prav se bom ravnal po tvojih nasvetih
pa me zanima a to so te tudi plačali al si delal prostovoljno?
Hvala in LP
JAN
take your time
for ride a bike ;D
JsTTT
član

Kraj: Vrhnika

OdgovorNapisal/-a JoJo 2x » 13 Jan 2012 16:08

Plačali... Od začetka boš hodil po kavo čez cesto, pa sesat boš mogu nmal štacuno, za blagajno itak ne boš smel delat, ker nisi še 18. Bojo te pa lepo počas uvajal. Se pa zavedaj, da te bo kdaj morda kdo jemal z rezervo. Ne bit užaljen zaradi tega, je pač tako, da izkušnje štejejo in čez leta boš razumel zakaj tako.

Sicer pa, brez strahu, pejt, povej, pa bo nekaj.
Đabe kameli kombajn...
Člowk obrača, šnopc obrne!
JoJo 2x
član

Kraj: Borovnica-kotlina Coklburg

OdgovorNapisal/-a armada » 16 Jan 2012 18:13

Ne pa pozabit da se to čuje dosti bolše kot je... v nasprotju z pričakovanji je zelo mala možnost da boš kdaj kaj res "šraufau" tak da ja, večinoma boš pospravljal, sesal in praznu koše. Tut ko delaš z strankami, večina jih ne pride po ultra super duper kolesa z fox-xtr-karbon komponentami o katerih dosti veš ampak te sprašujejo kaj je razlika med sis in acera, če bo šou becikel enako hitro po makadamu in cesti, in zakaj beciklz a 300e ni karbonski... in ne pozabit da tudi ko si plačan zaslužiš drobiž... tak da dobro razmisli če se ti splača ceu dan ždet v trgovini al pa pač delat kaj bol pametnega, če pa rabiš denar pa greš za kelnarja ker se še vedno najbol splača :D
armada
član

OdgovorNapisal/-a Andraž » 07 Jun 2012 16:28

Mogoče kdo ve za katero kolesarsko trgovino, ki išče pomoč pri delu?

Andraž
Enduro boys crew.
Uporabniški avatar
Andraž
član

OdgovorNapisal/-a Buschi » 01 Avg 2012 09:49

V Mariboru iščejo mehanika.

Problem je v tem, da iščejo ljudi, ki jim je to prva zaposlitev(država nekaj prispeva za plačo), obenem pa zahtevajo dve leti delovnih izkušenj...kakorkoli, mojih 17. let jim ni bilo dovolj... :roll:

http://www.ess.gov.si/iskalci_zaposlitve/prosta_delovna_mesta/posamezno?IDEPD=1813433
Planinec...Gorski kolesar...Enduro motorist!
Uporabniški avatar
Buschi
Vaški peciklmehanik

Kraj: Dolina Bratov Šrot

OdgovorNapisal/-a PrimozR » 02 Avg 2012 17:00

Prva zaposlitev v življenju morda?
PrimozR
član

Kraj: Radovljica

OdgovorNapisal/-a Tomo » 02 Avg 2012 17:17

Ne išče se "Prva zaposlitev", kriterij je "Delodajalci lahko pridobijo subvencijo za zaposlitev brezposelnih, ki so mlajši od 30 let in so najmanj 3 mesece prijavljeni med brezposelnimi pri Zavodu. "
Uporabniški avatar
Tomo
Škart roba

Kraj: AutoBahn

Vrni se na Offtopic

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov