paintball

Vse kar ni za nikamor drugam.

Kaksen se vam zdi paintball?

Sem ga ze igral in sem navdusen
10
32%
Nisem ga se igral pa bi rad poskusil
15
48%
Sem ze igral, pa nikol vec
1
3%
Nisem se igral, in tut nocem
5
16%

Skupaj glasov : 31

paintball

OdgovorNapisal/-a bike n00b » 26 Maj 2003 22:35

Mene pa zanima kok je bajkerjem kej usec paintball. Pa kok ga sploh igrate?
bike n00b
Serjem po tabli!

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a remi » 26 Maj 2003 22:49

jaz bi ful rad poskusil :)
ravno ta vikend je tukaj studentski klub organiziral zadevo, pa nisem mogel it zaradi enih sivov na faci...
remi

OdgovorNapisal/-a leroy » 27 Maj 2003 10:36

...jaz sem že igral ene 3 al 4 krat, vedno na drugih lokacijah... še najmanj mi je všeč to kar imamo na obali, ker je preveč umetno (nametane veje na kup,itd.)... najboljše pa mi je blo v gozdu pri Ljubelju, kjer imaš res feeling da gre zares... čeprav je na srečo samo "boleča" igra ;]]]
Uporabniški avatar
leroy
trust no one

Kraj: k.o.p.e.r.

OdgovorNapisal/-a ščukec » 27 Maj 2003 13:06

S kolegi smo pred leti nekajkrat igrali. Kot je že leroy rekel, veliko je odvisno od terena. Kjer smo največ igrali, je bil redek gozd poraščen s praprotjo, je bilo mega, ne moreš verjet, kako človeka v maskirni uniformi ki leži sredi tega ne vidiš na par metrov. No potem so praprot pokosili in je bilo pol manj zabavno. Pa še jarek so skopali sredi terena, nam pa niso nič povedali, sem tekel po zastavico kar naenkrat pa dva metra globoka in tri široka luknja pred mano, sem uprizoril neke vrste nožni dirt jump v tisto blato na dnu. Če je dobra druščina je zelo zabavno. Aja pa ohlapna oblačila pomagajo :twisted: , sploh v občutljivem predelu.
Drugače pa se zadetki v vrat in na izpostavljeno kožo iz bližine (obstaja neka varnostna razdalja, ampak se je itak nihče ne drži, no vsaj pri nas se je ni)
običajno končajo s podplutbami in kako kapljico krvi.

ščukec
ščukec
član

OdgovorNapisal/-a Marjetica » 27 Maj 2003 14:10

Paintball je najjači! Sploh, ko ti pride, da moraš špilat kot grupa in da si sam zase mrteu preden začneš spljoh. Najboljš je, ko se zbere narod, ki ima že nekaj prevoženih paintballov za sabo, pol je zadeva res fajn krvava. Drugače, če dobiš z markerjem v resnici ne peče toliko - razen če ni res od blizu, včasih kugle niti ne čutiš in špilaš dalje, v resnic imaš pa na hrbtu za slona velik flek. Tudi če dobiš od zadaj v glavo, ni velike škode, ker ima večina seksističnih in mačističnih obsedencev z orožjem itak kepo iz kamna. Nas druge pa lasje varujejo, tako da je problem ne spljoh. Če že dobiš kam od blizu, pa ostane mejhna šljiva, mogoče se res včasih kdaj pokaže malo krvi, ampak to se večkrat zgodi zaradi kakšnega robidovja, po katerem se je treba plaziti. Tako da je fajn imeti s sabo ene bolj tanke rokavice. Edino, kar je pri tem malo glupo, je cena - mi smo kot redni plačali vedno po dva jurja vstopnine (uporaba markerjev, maskirnih oblek, mask), potem pa vsaka kugla nas je prišla 10 flik. Drugače so kugle malo dražje, pa tudi k vstopnini se lahko mirno kakega jurja prišteje.
Celjani in okolica, en park je tam, ne vem kako se reče kraju, v glavnem, dobrega pov kilometra iz Celja - iz centra, mimo Tuša, mimo Merkurja, prek mosta čez avtocesto, pol pa še enih 300 metrov, pa smo tam.
Least my tractor's real
Uporabniški avatar
Marjetica
Alkohol macht Kinder froh!

OdgovorNapisal/-a Jst » 27 Maj 2003 17:25

v soboto grem verjetno na paintball in bom mogoče takrat lahko podal svoje mnenje
You know something is wrong with the world when the best rapper is white, the best golfer is black, the French accuse Americans of being arrogant, and the Germans don't want to go to war.
Jst
član

Kraj: Ljubljana->ŠTEPANJC

OdgovorNapisal/-a leroy » 27 Maj 2003 18:08

http://tabla.mtb.si/gallery/view_phot ... d=P1010038

...pol se kr pripravi na kej takega ,]]] čeprav odvisno od temperature... ko smo bli mi je blo bolj mrzlo, zato so ble kroglice trše...

...btw, noga ni moja... zgornji zadetek pa ja ;P
Uporabniški avatar
leroy
trust no one

OdgovorNapisal/-a Jst » 27 Maj 2003 19:09

au....a tiste obleke so kej obložene

mogoče bi pa mogu kr v hokejski opremi ke it :P
You know something is wrong with the world when the best rapper is white, the best golfer is black, the French accuse Americans of being arrogant, and the Germans don't want to go to war.
Jst
član

Kraj: Ljubljana->ŠTEPANJC

OdgovorNapisal/-a bike n00b » 27 Maj 2003 19:22

V hokejski opremi bos prevelka tarca, pa se med grmovjem nebos lih okreten.
js sm meu sam hlace ucpod pod kompbinezonom pa me je en iz 1m ustrelu direkt u nogo ---> pekl k svina poznal se ni pa nc!

ps: ce ste pod mobinezonom mal bol obleceni je vecja moznost da se metek ne razleti na vs ampak se sam odbije in loh nadaljujete igro!
bike n00b
Serjem po tabli!

OdgovorNapisal/-a ščukec » 27 Maj 2003 20:13

HEHE, sam zdej si pa une zadetke z leroyeve slike prdstavljajte na najbolj občutljivem delu moškega telesa. Jaz sem imel kolega, tip totalni militaristični fanatik, je vzel tale paintball smrtno resno, še pred igro mi razlaga:"Ti boš mene kril, jaz tebe".....itd itd, no se začne igra, ga zgubim, ga iščem in zagledma tipa pred sabo, napet k struna, sem kuj vedel kaj bo sem si samo rekel, tale bo najprej streljal, pol pa gledal v kaj, vidm sodnika k gre proti njemu (sodniki so oblečeni v kričeče rumen brezrokavnik da ne bo pomote), sem samo še štel ....ena, dva, bum, auuuuuuu....tip ga je trofu direkt v jajca hehe. Ok sodnik je bil izločen za dve igri, komej revež pride nazaj notr bum, kuj še en strel v isti predel, seveda je bil tudi strelec isti. Končal se je tako, da so od bolečin objokanega sodnika držal nazaj, ko je hotel na vsak način nabunkati tega igralca in si nikakor ni dal dopovedati da je bila obakrat nesreča.

Da pušk ne omenjamo hehe to je k v risanki, nam so nesle po vseh možnih krivuljah samo naravnost ne. Tip pet metrov od tebe, ti pa meril tri metre mimo njega da je v njega letelo hihi.

ščukec
ščukec
član

OdgovorNapisal/-a leroy » 27 Maj 2003 20:38

;]]]] kombinezoni so malček obloženi, so pa ohlapni kar ublaži udarec... kar se tiče resnosti, smo bli v parčkih... punce zadaj, krila hrbet... kamikazeti v akcijo... imena... Usamma, Ninja... itd itd ;]]] full je zabavno in zaščita je dobra... nič bat za kae resne poškodbe...
npr. sem jih vedno več dal ko fasal, ampak, ko jih dobiš boli. Smo igrali sami tipi flag mode (zastavica v sredini, vsi proti vsem, kdor jo vzame zmaga) sem kasiral 1m od zastavice kuglico direkt v prste, ko sem tekel po njo... od bolečine mi je padla pištola na tla in je bolelo nenormalno !!! ;]]]

...mi smo imeli vso novo opremo... so ble pa vejice pregoste, tko da si mogel res od 3m streljat, če si ga hotel izločit, pol so še tisti ki so zadeti in ne priznajo... pa pade lekcija... cel rafal... in posledice so take kot na sliki ;]]]
Uporabniški avatar
leroy
trust no one

OdgovorNapisal/-a Gost » 27 Maj 2003 20:43

Sicer raje prisegam na softair, ampak tudi paintball je kul.

Softair je manj nevaren in manj bolec ter predvsem bolj softificiran. Puske na elektro pogon, laserji na pistolah, etc, etc. Samo kaj, ko ni casa za vse to, saj smo vendar bajkerji !
Gost

OdgovorNapisal/-a bike n00b » 27 Maj 2003 20:45

eheh!
Ns se je enkat pet vrtel u krogu (4 moji proti se enmu) na razdalji 1m pa ni nboen nobenga zadev! Po sm zvedu da sm sam js pa sovraznik mela metke ostali so pa sam zrk strelal da je pokal. Sam je pa blo prou hecn kako smo gledal stran drug od druzga pa si z roko glave zakril pa strelal in laufal u krogu!
bike n00b
Serjem po tabli!

Vrni se na Offtopic

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov