xperia z1 compact

Navigacija, orientacija, karte, pripomočki, skratka vse, kar nam pomaga najti pravo pot

xperia z1 compact

OdgovorNapisal/-a klo8 » 29 Avg 2014 15:49

Izgleda, da je to možen naslednik xperie go. Ampak tudi za tega se sliši, da GPS ne dela ravno fenomenalno. Kakšna izkušnja?
klo8
član

Kraj: Slovenj Gradec

Re: xperia z1 compact

OdgovorNapisal/-a PAnja » 04 Sep 2014 09:27

Jaz imam z1 compact. Zamenjala je xperio active in takole po spominu se mi zd, da tracke lepše vleče kot active. Pod lepše vleče razumem to, da je track narisan tam, kjer si šel in ne recimo 50 m od ceste (ne vem pa, kako je s sledenjem že obstoječega tracka). Active je imela včasih težave z iskanjem satelitov, ko si na povezavo lahko čakal 10 min in vse do pol ure. Compact, kolikor sem uporabljala še za navigacijo in ostalo, najde takoj. Z go nimam izkušnje, vendar se tudi kolega pritožuje nad njenim GPSom. Skratka, neki blazno se ne spoznam na sledenje niti ga pogosto ne uporabljam, tako da upam, da ti je tole bluzenje kaj v pomoč.

Disclaimer: Z oruxom sem s compact naredila zgolj eno sled in hotela primerjat isti track, narejen z active, in to še preden ti kaj napišem, ampak ne vem, kje na kompu imam stare tracke :). Če najdem, spročim.
I intend to live forever. So far so good.
PAnja
član

OdgovorNapisal/-a DamijanD » 04 Sep 2014 18:00

Nimam s čim primerjat, a meni se zdi, da dela normalno. Glej: http://app.endomondo.com/workouts/397212758/15143188 Vse kar zamerim temu telefonu je, da se hitro spraska...
Uporabniški avatar
DamijanD
član

Kraj: Žiri

OdgovorNapisal/-a klo8 » 11 Sep 2014 21:44

Hvala obema za podatke, mislim, da bo Z1C sedaj, ko je prišla ven Z3, tudi bistveno cenejša, tako da je odločitev, mislim, jasna.
Ker S5mini je en velik nateg, kak drug odporen in zadosti hiter smartfon pa pri nas, se mi zdi, ni na voljo.
LP

Klemen
klo8
član

OdgovorNapisal/-a PJ » 12 Sep 2014 06:49

klo8 napisal/-a:Ker S5mini je en velik nateg

Lahko malo bolj obrazlozis zakaj naj bi bil en velik nateg?
Uporabniški avatar
PJ
član

Kraj: A little bit here, a little bit there

OdgovorNapisal/-a klo8 » 12 Sep 2014 18:16

Ja, no, drag kot žafran, strojno pa bistveno, bistveno slabši od s5 (se pravi, da ni pomanjšan S5, kot je Z1C pomanjšan Z1, ampak čisto druga, počasnejša zadeva, le zapakirana v S5 obliko). Kar pomeni nateg za precej ljudi, ki se ne grejo poglabljat v tehnične podatke in glede na reklamo dejansko mislijo, da so kupili pomanjšan S5. Po natačnih brskanjih po raznih testih se celo izkaže, da vsaj procesorsko ni bistveno boljši od S4 mini. Pa saj ni panike, vsak si nabavi, kar mu paše, gre le za moje skromno mnenje.
LP
klo8
član

Vrni se na Navigacija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov