AIR 'N' SHOX-Suspension Service Center

Trgovine, reklame, akcije, znižanja, komercialne ponudbe, prodaja na debelo in drobno.

Re: AIR 'N' SHOX-Suspension Service Center

OdgovorNapisal/-a matejstyle » 15 Mar 2014 16:04

AIR 'N' SHOX napisal/-a:Spostovani,

Vse odvisnko kaj je narobe,dokler ne odprem amortizer nemorem vedat, ali v temu primeru najcenejsa varianta pride 84,90 eur- generalni servis...tudi kot sem rekel vse odvisno zakaj nedeluje, lahko pa upamo v to, da neki od kosov ni poskodovan pol je pa dodaten strosek.

Hvala Milan

Hvala za info!

LP
Shake Stuff Up!
Spletni Album
Uporabniški avatar
matejstyle
član

Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a AIR 'N' SHOX » 16 Mar 2014 21:15

Spostovani,

Ce pa niste razumeli zgoraj kaj je napisano, oz. kaj pomen POSKODOVANI NOTARNJI KOSI:

Da ce ste zabili amortizer, potem lahko so poskodavane sime, tudi shaft, rebaund shaft... in se marsi kaj zraven, tako da na 84,90 eur, dodate se kr neki denarja...

V primeru" najcenejse variante od 84,90 eur", mogoce je zrak v oljni komori in potem nedeluje rebaun sistem...Zaradi tega sem rekel da moram pogledat zadevo :D ;)

Upam da ste zdej razumel?!

Hvala Milan
AIR 'N' SHOX GROUP Suspension Service-Shop Center
http://www.airnshox.com/, service@airnshox.com, shop@airnshox.com
AIR 'N' SHOX
član

OdgovorNapisal/-a matevz100 » 16 Mar 2014 23:09

http://bikemarkt.mtb-news.de/article/28 ... p23-200x57
Rabljen, delujoč 100€
Servis najmanj 85€
Kaj meni ni jasno?
Uporabniški avatar
matevz100
član

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a matejstyle » 17 Mar 2014 03:21

Ce pa niste razumeli zgoraj kaj je napisano, oz. kaj pomen POSKODOVANI NOTARNJI KOSI:

Da ce ste zabili amortizer, potem lahko so poskodavane sime, tudi shaft, rebaund shaft... in se marsi kaj zraven, tako da na 84,90 eur, dodate se kr neki denarja...

V primeru" najcenejse variante od 84,90 eur", mogoce je zrak v oljni komori in potem nedeluje rebaun sistem...Zaradi tega sem rekel da moram pogledat zadevo :D ;)

Upam da ste zdej razumel?!

Hvala Milan

Razumel že v prvo... :)
Shake Stuff Up!
Spletni Album
Uporabniški avatar
matejstyle
član

OdgovorNapisal/-a longi » 17 Mar 2014 08:55

sej zgleda lepo ja 100 vs 85, sam tud na rabljenemu boš verjetno naredu vsaj osnovni servis, ki je spet 50 eur.
"We appreciate all things done well." - Chris King
longi
član

OdgovorNapisal/-a fastdown » 17 Mar 2014 13:55

Sam ce sta oba enaka imas prakticno vse rezervne dele ze doma :D :wink:
Uporabniški avatar
fastdown
član

Kraj: 46,02983°N / 14,55526°E

OdgovorNapisal/-a mrd » 17 Mar 2014 18:52

Pa dušik in manometer za napumpat notranjo komoro, tabelce in orodje za nastavitev IFPja in še vso ostalo kramo tudi? Znanje pa itak... :roll:

Sej vem, da se večini zdi servis nujno zlo ampak vprašajte se samo koliko ste zmeraj pripravljeni zmetati enih € v avto koliko pa v pravilno delovanje kolesa... Meni je to še zmeraj nerešljiva uganka pa se ne ustavi le pri kolesu temveč je enako pri pralnem stroju, računalniški opremi, raznoraznih strojih pri velikih podjetjih in tako naprej... ampak za OOOO in servise za VW je pa zmeraj denar...
Uporabniški avatar
mrd
član

Kraj: Notranjsko-kraška regija

OdgovorNapisal/-a fastdown » 17 Mar 2014 19:11

Se mal potruds pa sam naredis osnovni servis :wink: ( sicer za zad. amortizer nevem kak je to "tezko" )
Uporabniški avatar
fastdown
član

Kraj: 46,02983°N / 14,55526°E

OdgovorNapisal/-a AIR 'N' SHOX » 17 Mar 2014 21:34

Spostovane stranke,

Dolecenim svaka cast ker vejo kaj pomen servis, in koliko lahko zmeces denarja stran, pa tudi veliko njih probava neki servisirat ali nezna narditi servis kot je treba, ali vazno je da je placala stranka pocen, a kaj je dobil, to pa ni za vprasat in za debato?! Bodite realni?!

Ne recem da smo najboljsi, ali vemo kaj delamo!

Mislim da je bila debata, oz. vprasanje NEDELOVANJA REBAUND SISTEMA, to v mehaniki je zelo siroko vprasanje, in jaz nisem carovnik da vem ves Tablo kaj je narobe, ker smo imel zelooooo veliko razlicnih primerov, mislim da veliko ljudi bo razumel kaj sem hotel napisat, oz. kaj hocem povedati stem.

Hvala za razumevanje MIlan
AIR 'N' SHOX
član

OdgovorNapisal/-a AIR 'N' SHOX » 18 Mar 2014 20:03

TUDI NAM ZAUPOJAO MTB PRO EKIPE...;)
Priponke
1012265_10202671625185184_341130076_n.jpg
1012265_10202671625185184_341130076_n.jpg (18.04 KiB) Videno 31040 krat
AIR 'N' SHOX
član

OdgovorNapisal/-a AIR 'N' SHOX » 18 Mar 2014 20:05

TUDI NAM ZAUPAJO PRO EKIPE...;)
Priponke
1525585_10202671625385189_310997991_n.jpg
AIR 'N' SHOX
član

OdgovorNapisal/-a AIR 'N' SHOX » 31 Mar 2014 20:12

Uradna oblacila ONEAL in obutev 5.10 AIR 'N' SHOX-a, zakar bi se zahvalil Bostjan Volfu, in Janezu Golmajer-podjetje VELO
Priponke
1976990_10202756366063653_792280472_n.jpg
AIR 'N' SHOX
član

OdgovorNapisal/-a smog » 08 Apr 2014 18:19

Katero sintetično olje se bolje obnese za Fox 40, letnik 2013 - 5wt ali 10wt? Recimo če gledamo olje Red Line ali original Fox. Imam pa drugače 85kg brez opreme.
smog
član

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a anzec » 23 Apr 2014 09:10

Evo, dal še foxe 40 na tunning. Sicer po mojem mnenju foxi že tako lepo delajo, a razlika je res občutna! Res vrhunsko delovanje. Glede na ceno vilic, se pomoje splača investirati tudi v kakšen tunning.
lp, anze
anzec
član

OdgovorNapisal/-a georgeslo » 23 Apr 2014 09:59

Milan, konverzija iz talas v float in servis vile je bilo narejeno noro dobro.

Svaka čast majstore. Nisem profi, ampak razlika v vožnji se zares veliko pozna.
Uporabniški avatar
georgeslo
član

OdgovorNapisal/-a AIR 'N' SHOX » 23 Apr 2014 13:47

Spostovani,

Veliko mi pomeni da ste kot moje redne stranke prezadovoljne in da cim vec delamo na tem da ljudje vejo kaj je tjunovanje in kaksen je obcutek v delovanju,
kar je tudi nam kot firmi pomen in delamo na prepoznavnosti tuninga v sloveniji in balkanu...

Zelo veseli smo da nam zaupate!

Hvala Milan 'N' Bostjan - AIR 'N' SHOX TEAM
AIR 'N' SHOX
član

OdgovorNapisal/-a NejcT » 09 Jun 2014 22:33

Zdravo.

Zanima me okvirna cena predelave iz talas v float za fox 36 RLC letnik 2012?

LP Nejc
NejcT
član

Kraj: Krško

OdgovorNapisal/-a AIR 'N' SHOX » 16 Jun 2014 10:06

Spostovani,

Predelava iz Talasa v Float, vse z materijalo pride tam tam 200 eur, tudi v ceno uracunat generalni servis vilice.

Hvala

AIR 'N' SHOX TEAM
AIR 'N' SHOX
član

OdgovorNapisal/-a AIR 'N' SHOX » 02 Jul 2014 15:37

ČE IMATE PROBLEME Z SERVISOM VZMETENJA: FOX-URADNI SERVISNI CENTER, ROCK SHOX, MARZOCCHI , CANE CREEK, KS... AIR 'N' SHOX TEAM JE TA PRAVI NALOV ZA VAS?!

HVALA NA ZAUPANJU AIR 'N' SHOX TEAM
Priponke
10488121_689812584388989_1599834827466231886_n.jpg
AIR 'N' SHOX
član

OdgovorNapisal/-a yogo » 04 Jul 2014 07:29

Mene pa zanima ali je možno vilico 36 Talas R "dodelat" tako, da bo ob primernem SAG-u in bruto teži cca 100kg :
- bolj odzivna ( plush) v 1/4 hoda,
- bo omiljen oz. zmanjšan posed pri zaviranju na strmih odsekih,
- pobožna želja je, "približati" se delovanju Fox Van, z ohranitvijo Talas sistema o-o

Glede na množične predelave na Float, verjetno omenjena tematika zanima še kakega lastnika Talasa. Naprošam za ceno omenjene predelave, brez menjave prašnih tesnil ( menjano pred kratkim). Lahko tudi na PM.

LP
Uporabniški avatar
yogo
član

OdgovorNapisal/-a AIR 'N' SHOX » 07 Jul 2014 09:21

Spostovani,

Lahko nardimo da Talas sitem dela bl obcutljivo na mikro udarce, kar in je poenta tjunovanja Talasa sistema 2011/12/13 letnik,
ker pri temu talas sistemu je bil problem to da pri delovanju vilica ne dela tko obcutljivo in nepobira mirko udarce...

Tudi vsaka vilica ki zelo lepo mehko deluje mora imet potapljanje pri zaviranju na strmih delih proge, to govorimo o vilicah ki nimajo low/hight speed kompresije, se pravi cista osnova kot je imate vi, tudi to je normalno pri FOX R sistemu ker je cista osnova vilice, lahko pri kartusi nardimo da imate vec kmpresije ali samo linearna, to pomen da imate cez ceo hod isto kompresijo da je cutite pri delovanju, low speed/hight speed kompresje se tesko iztjunajo jer kartusa taksnih nastavitvi nepodpira...

Cena taksne storitve pride cca 150 eur, v to ceno se uposteva tudi generalni servis vilice.

Hvala AIR 'N' SHOX TEAM
AIR 'N' SHOX
član

OdgovorNapisal/-a yogo » 07 Jul 2014 11:42

Pozdravljeni

Hvala za odgovor. Vas kontaktiram konec sezone, da zadevo "stunamo".

LP
Mišo
Uporabniški avatar
yogo
član

OdgovorNapisal/-a nejc10 » 18 Jul 2014 11:01

Včeraj sem si pri AIR N SHOX dal "stunat" vilo Fox 36 Van RC2 in amortizer Fox float RP23 in moram povedat, da sem več kot navdušen. Najbolj me je motilo, ker stock vila ni dobro pobirala manjših neravnin, po tunanju pa je bila razlika kot noč in dan, vila se zdej pelje smooth, kot da bi bil na vodni blazini, zadnji feder pa gre čez korenine kot da jih ni. Že stock vila bi po mojem mnenju mogla tako delat, ampak potem bi verjetno serviserji bili brez dela :D tako da Milan iz Air n Shox hvala za odlično stunano vzmetenje.
nejc10
član

OdgovorNapisal/-a fhwow » 19 Jul 2014 17:17

AIR 'N' SHOX -Suspension Service Center, kaj konkretno naredite za 150e da vilica fox talas deluje bolj občutljivo, na mikro udarce, menjate tesnila in damper itd.. ali samo podmažete in očistite celotni sistem...?
fhwow
član

OdgovorNapisal/-a morgoth » 21 Jul 2014 11:02

Sem opazil ,da je omenjen nekje tudi Cane creek... zanima me koliko pride menjava olja?

lp
Uporabniški avatar
morgoth
član

Kraj: Laibach

OdgovorNapisal/-a yogo » 21 Jul 2014 12:07

fhwow napisal/-a:AIR 'N' SHOX -Suspension Service Center, kaj konkretno naredite za 150e da vilica fox talas deluje bolj občutljivo, na mikro udarce, menjate tesnila in damper itd.. ali samo podmažete in očistite celotni sistem...?

... od podmazovanja in čiščenja ne moreš pričakovati neke revolucije v smislu boljšega delovanja - večje občutljivosti.
Sicer pa tudi mene zanima, kaj spada pod omenjen "tuning"
Uporabniški avatar
yogo
član

OdgovorNapisal/-a cebe » 21 Jul 2014 12:36

Moje mnenje: če je en računalničar mojster in zna napisati en poseben program, kar zna malokdo, ali bo javno govoril o tem, kaj je spisal, kje so haklci, itd., ali bo to tržil?

Če misliš, da samo podmazovanje naredi razliko, podmazuj dokler te je volja, v nasprotnem primeru pa enkrat raskiraj par 10€ več, pa boš videl ali je razlika, ali je ni...
Zadnjič spremenil cebe, dne 21 Jul 2014 12:54, skupaj popravljeno 1 krat.
...live for something or you'll die for nothing!
Uporabniški avatar
cebe
član

Kraj: Pragwald

OdgovorNapisal/-a AIR 'N' SHOX » 21 Jul 2014 12:46

Spostovani,

Kot je CEBE reku, skrivnositi se neodkrivajo, to vam ne bo nobeden reku kaj kako naredi, mislim da so taksna vprasanja odvec...

Da, tudi servisiramo cane creek, cena je ovisna kaj si zelite narediti in kateri je amortizer ali coil, ali pa air, lahko nama pisete na meil service@airnshox.com, ali pa pridete osebno pa skupi pogledamo kaj pa kako?!

Hvala za razumevanje AIR 'N' SHOX TEAM
AIR 'N' SHOX
član

OdgovorNapisal/-a Vitto1 » 21 Jul 2014 13:44

Če narediš nekaj toliko boljše od ostalih, je stvar v načinu kako je narejeno, v mikronastavitvah, nestandardnih rešitvah, razlikah v desetinki milimetra... tako da bi lahko brez bojazni za konkurenco napisal, ali so to tesnila/puše z manj upora, drugačno olje, navoru zatiskanja, debelini in/ali materialu podložk... če si res toliko boljši od ostalih, boš vsaj tistemu ki plača ali se zanima za tuning, povedal kaj si naredil.

Nevem no, jaz ti računa za "tuning" nikoli nebi plačal, če mi nebi prej vsaj približno razložil kaj misliš naredit. Moje stranke, sicer povsem na drugem inženirskem področju, vedno vejo od kje in zakaj pride kaka številka... Glede na to kak mojster si, lahko to napišeš brez bojazni da bi kdo skopiral tvojo rešitev- razliko naredi tisti filing ki ga imaš, ne pa to da človeku poveš katere dele si zamenjal ali spremenil. Konec koncev se razliko Tunane od serijske vilce lahko preveri tako da se obe vilice razstavi in pogleda kje so razlike...
Vitto1
član

OdgovorNapisal/-a yogo » 21 Jul 2014 14:06

Sicer zgolj mnenje. Četudi bi pojasnili "skrivnost okoli omenjene predelave", če sploh lahko o tem govorimo, je dejstvo, da 99% morebitnih interesentov nima ne znanja, ne orodja ne izkušenj, da bi postopek ponovilo doma zgolj na podlagi vaše razlage ( če bi bili ljudje sposobni sami servisirat vilice, najbrž danes ne bi bilo te debate :) ).
Tudi sam sem mnenja, da ne bi dal 1 Eur za "tuning" , pri katerem ne vem dejansko za kakšno predelavo je šlo. Če nič drugega, če se že karkoli predeluje, je prav, da stranka ve kaj je bilo predelano ali kako drugače dodelano / spremenjeno / izboljšano.

Ko pelješ na tuning vozilo, je nujno zlo stranki do podtankosti razložiti kaj je bilo predelano, kako in zakaj. Kako to predelavo izvesti v praksi je druga stvar...ne vidim, da bi bilo pri tuningu vilice kaj posebno drugače ;). Fore ala "skrivnosti se ne odkrivajo" so malo predrage, vsaj dokler govorimo o 150 Eur
Uporabniški avatar
yogo
član

OdgovorNapisal/-a AIR 'N' SHOX » 21 Jul 2014 14:28

Spostovani,

To koliko smo mi ali da recem jaz, ker ocitno me poznas ker se direkt meni obracas (Milanu), dobri ali karkoli to odloca stevilo nasih(mojih) strank, tako da ne vem ali je negdo ki je delal pri men(nam) tuning talasa ali nasplosnem tuning ni da bil zadovoljan, lahko napise na tabli da vsi videjo, jaz od tega nebezim, in bi iskal se boljse resitve kot do sedaj katere imam, ker grde besede so zame en zeloooo velik pogum na izboljsavi in na se veci profisionalnosti kot delam(delamo) do sedaj,

Nama je kot zelo resnom servisnom centru poenta da je stranka PREZADOVOLJNA z tistim kaj naredimo, in poenta je da stranka ki pride pri nam pove kaj si zeli in to naredimo v nulo tako kot si zeli, niti ena stranka do sedaj ni vprasala kaj ste naredili, tako da to so res odvecna vprasanja...

Ni meni nobeden ni govoril kaj morem naredit za kateri koli tuning, vse sem sam probaval, delal na cnc-ju in se ucil leta in leta da lahko pridem na ta nivo kje sem zdej, to za nekoga ni nic, zame je in za moje(nase) stranke ki delajo servise in tuninge, in bom delal v prihodnosti na tem da lahko konkuriram(mo) na svetovni ravni...angležima, čehima in ne vem koliko ih se še ukvarja z tuningom a da so zelo znani...

Za tisti tuning Talasa, so me tudi vprasali iz Fox-sa ljudi in inzinjeri, pa nisem povedal (ker skrivnosti se nepovejo) in so potem prokomentiral da ni pomembno kaj naredim pac da zadeva zelo dobro dela in da so stranke zadovoljne, tako da vprasi nekam dragam mogoce dobis kaksno infomacijo, jaz ne bom...sory lahko sem grd kolikor koli...;)

Pa za te ALA MOJE FORE dragac stanejo od 150 do 300 eur to je tocno...

Hvala za razumevanje MIlan
AIR 'N' SHOX
član

OdgovorNapisal/-a morgoth » 21 Jul 2014 16:20

Da, tudi servisiramo cane creek, cena je ovisna kaj si zelite narediti in kateri je amortizer ali coil, ali pa air, lahko nama pisete na meil service@airnshox.com, ali pa pridete osebno pa skupi pogledamo kaj pa kako?!

Sem pozabil pripisat,da gre za coil amortizer...zanima me samo koliko pride menjava olja?

lp
Uporabniški avatar
morgoth
član

Kraj: Laibach

OdgovorNapisal/-a AIR 'N' SHOX » 21 Jul 2014 17:59

Spostovani,

Za vse DHX Coil amortizerje nimamo osnovnega servisa, kako ste vi napisali SAMO menjava olja, ker to pri nam ni narjen servis, pac samo zamenjano olje in to je to...

Imamo samo za Coil amortizerje generalni servis in pride 99,90 eur...in 90 dni garancijska doba na tesnila

Tudi na vse servise ki jih naredimo FOX, ROCK SHOX, MARZOCCHI, CANE CREEK, X-FUSION, KS... dajemo garancijo 90 dni na tesnila

Hvala
AIR 'N' SHOX TEAM
AIR 'N' SHOX
član

OdgovorNapisal/-a TomažT » 22 Jul 2014 11:11

E daj, spet se iz tuninga vilic dela raketna znanost. :roll: Nekateri pa temu vrjamejo in plačajo smešne vsote denarja za te zadeve. :lol:

Povem kaj se dela pri tuningu vil/šoka ko pridem z dela.

Lp, T
TomažT
član

OdgovorNapisal/-a yogo » 22 Jul 2014 14:10

Milan, v kolikor je tvoj odgovor replika na moje vprašanje naj samo povem, da ni razloga za užaljenost. Izpostavil sem samo osebno mnenje, glede na to, da se bom odločil za predelavo - tuning vilice, ko bo prišel čas za servis.
Nekateri tuji serviserji Fox vilic ponujajo razne predelave. Cene omenjenih so nekoliko višje, je pa res, da gre pri njih za konkretno predelavo kartuše z nekaj novimi sestavnimi deli. Sicer nisem strokovnjak na tem področju, zato ne mislim komentirat in delat primerjav, ampak iz razbranega je moč ugotoviti, katere kose so zamenjali, katere predelali in za kaj so na koncu zaračunali par 100 Eur.

Glede na to, da je vaša storitev plačljiva ( znesek zame sploh ni pomemben, naj bo 10, 100 ali 500 Eur, tudi sicer nisem komentiral višine zneska za tuning, ker bi bilo nekorektno :!: ) bi pričakoval vsaj minimalno pojasnilo za kakšno vrsto predelave gre. / kaj se bo na vilici delalo.
Morda pa so samo moja pričakovanja previsoka :). Pa brez zamere za odkritost ;).
Uporabniški avatar
yogo
član

OdgovorNapisal/-a zeRrc » 29 Avg 2014 08:35

zeRrc napisal/-a:Boštjan Felc? Zakaj Milan, zakaj! Pa tko dobro ti je šlo... :cry:

@Milan T O L D Y O U SO ! ! ! :evil:
zeRrc
član

OdgovorNapisal/-a AIR 'N' SHOX » 03 Sep 2014 17:35

POZOR, OBVESTILO ZA NASE CENJENE STRANKE ! ! !

FOX FACTORY TEST FORK 2015...

Za nase cenjene stranke, FOX FACTORY je naredil testno vilico 2015 in ne bo v prodaji do marca 2015, lahko si poskusite njeno delovanje na vasem kolesu kjer je na voljo ze v AIR 'N' SHOX-u, prosili bi stranke da razumejo vsakega test uporabnika kjer je zelo veliki odziv, in si lahko privoscajo en teden do najvec deset dni uporabe...

Na voljo so dve razlicni vilici FOX FACTORY RC2 in FOX FACTORY TALAS 5 Z osjo ki se lahko zelo hitro menjava s 15 na 20mm

HVALA VAS AIR 'N' SHOX - VEC KOT SUSPENSION SERVICE CENTER
Priponke
full_axles_3_up_880693.jpg
AIR 'N' SHOX
član

OdgovorNapisal/-a Mojo Jojo » 03 Sep 2014 18:56

Predvidevam, da imaš samo tappered steererje?
Monkey Control
Uporabniški avatar
Mojo Jojo
član

Kraj: bliz obvoznice

OdgovorNapisal/-a AIR 'N' SHOX » 17 Sep 2014 11:03

NOVO NOVO NOVO ! ! !

ČE SI ŽELITE PREOBLECT VAŠO LISIČKO, SO NA RAZPOLAGI NOVE NALEPKE 2015 FACTORY SERIJE, SET NAPELK 20,00 EUR ZA VILICO IN AMORTIZER, TUDI ZRAVEN SETA NALEPK ZA VZMETENJE, DOBITE VEC KOT 5 NAVADNIH NALEPK V SETU...

ZA VEC INFOCAMCIJ: SERVICE@AIRNSHOX.COM, TEL: +386 41 923 660, WEB: WWW.AIRNSHOX.COM

HVALA VAŠ AIR 'N' SHOX TEAM...
Priponke
fox-racing-shox-heritage-decals-2015-black-FX80300881.jpg
AIR 'N' SHOX
član

OdgovorNapisal/-a AIR 'N' SHOX » 17 Sep 2014 11:04

BARVE KATERE SO NA VOLJO...
Priponke
decals1__98847.1409992775.1280.1280.jpg
AIR 'N' SHOX
član

OdgovorNapisal/-a AIR 'N' SHOX » 17 Sep 2014 11:09

POZOR POZOR POZOR ! ! !

ZRAVEN SERVISA: FOX- KOT URADNI SERVISNI CENTAR, ROCK SHOX-a, MARZOCCHI-a, KS-a, X FUSION, LAHKO SE OBRNETE NA NAS ZA SERVIS CANE CREEK - DB Coil, DB Air, DB Air CS, DB INLINE...
Priponke
images.jpg
images.jpg (6.28 KiB) Videno 28551 krat
AIR 'N' SHOX
član

OdgovorNapisal/-a LOV2XLR8 » 17 Sep 2014 13:19

yogo napisal/-a:
fhwow napisal/-a:AIR 'N' SHOX -Suspension Service Center, kaj konkretno naredite za 150e da vilica fox talas deluje bolj občutljivo, na mikro udarce, menjate tesnila in damper itd.. ali samo podmažete in očistite celotni sistem...?

... od podmazovanja in čiščenja ne moreš pričakovati neke revolucije v smislu boljšega delovanja - večje občutljivosti.
Sicer pa tudi mene zanima, kaj spada pod omenjen "tuning"

Edino, kar se ti splača vlagati v Talas, je menjava na Talas 5 kartušo (2014+). Vse ostalo je sranje in škoda denarja za izboljševanje zastarelega produkta, ki po delovanju ne bo nikdar na ravni tanove kartuše.

Jasno, dva večja minusa sta višja cena kartuše in dejstvo, da je Talas 5 kompatibilen samo z 2011+ zgornjimi nogami. Gre pa zato tudi v Van vilice.

Vozim omenjeno kartušo in prvič sem zares zadovoljen z delovanjem. Pred tem sem vozil čisto vsako generacijo od 2006 dalje ... saj se jih je dalo naštimati na neko spodobno raven delovanja, če si jih bil pripravljen tudi šravfati na par tednov.
Uporabniški avatar
LOV2XLR8
smooth cat

Kraj: NowHere

OdgovorNapisal/-a AIR 'N' SHOX » 10 Okt 2014 13:49

OBVESTILO ! ! ! ! !

OD PONEDELJKA 13.10.2014. AIR 'N' SHOX PODJETJE BO IMELO NOVI DELOVI ČASA, OD PONEDELJKA DO ČETRTKA OD 10:00 DO 19:00, PETEK OD 10:00 DO 16:00H

HVALA ZA RAZUMEVANJE VAŠ AIR 'N' SHOX :!:
AIR 'N' SHOX
član

OdgovorNapisal/-a AIR 'N' SHOX » 16 Okt 2014 17:35

NOVO NOVO NOVO OBVESTILO ! ! ! !

Ze znano je da Monster sodeluje z najboljsimi, sedaj tudi z Air'N'Shox kjer vas caka plocevinka Monsterja gratis ob opravljenem servisu...
Priponke
monster.jpg
AIR 'N' SHOX
član

OdgovorNapisal/-a AIR 'N' SHOX » 26 Nov 2014 15:40

POZOR, OBVESTILO ZA NASE CENJENE STRANKE ! ! !

FOX FACTORY TEST FORK 2015...

Za nase cenjene stranke, FOX FACTORY je naredil testno vilico 2015 in ne bo v prodaji do marca 2015, lahko si poskusite njeno delovanje na vasem kolesu kjer je na voljo ze v AIR 'N' SHOX-u, prosili bi stranke da razumejo vsakega test uporabnika kjer je zelo veliki odziv, in si lahko privoscajo en teden do najvec deset dni uporabe...

Na voljo so dve razlicni vilici FOX FACTORY RC2 in FOX FACTORY TALAS 5 Z osjo ki se lahko zelo hitro menjava s 15 na 20mm

HVALA VAS AIR 'N' SHOX - VEC KOT SUSPENSION SERVICE CENTER
Priponke
full_axles_3_up_880693.jpg
AIR 'N' SHOX
član

OdgovorNapisal/-a Mojo Jojo » 26 Nov 2014 19:51

Sem že enkrat vprašal pa ni bilo odgovora. So here we go again.

KAKŠNE STEERERJE IMAŠ NA TESTNIH VILCAH IN KOLK DOLGE?
Monkey Control
Uporabniški avatar
Mojo Jojo
član

Kraj: bliz obvoznice

OdgovorNapisal/-a AIR 'N' SHOX » 27 Nov 2014 10:45

Spostovani,

Ne vem pri komu ste vprasal, ker se trudimo da odpisemo na vsa vprasanja v cim krqjsem casu...

Pisali ste na AIR'N'SHOX? In kdaj ste pisali oz vprasali?

Hvala Milan
AIR 'N' SHOX
član

OdgovorNapisal/-a Snakes » 27 Nov 2014 11:47

:rofl:
Uporabniški avatar
Snakes
član

Kraj: tu pa tam

OdgovorNapisal/-a matejstyle » 03 Jan 2015 22:07

Pozdravljeni!
Zanima me, ali se da pri vas dobiti valovito podložko, katera pride nad batom pri Lyrik soloair vilci?
Priponke
FK268H03.jpg
Shake Stuff Up!
Spletni Album
Uporabniški avatar
matejstyle
član

OdgovorNapisal/-a Matiček » 03 Jan 2015 23:07

Nikjer, ti povem iz lastnih izkušen...
Tukaj vzameš cel kit, pa si rešen, če pa ti rata dobiti kje drugje, ali pa samo podložko, pa javi ;)

http://www.hibike.com/shop/product/p4d71f43e6d98e3a2688bde61003bac8e/Rock-Shox-Service-kit.html

LP M
Brez zemljevida ne prideš nikamor,ali pa marsikam !
Uporabniški avatar
Matiček
član

OdgovorNapisal/-a AIR 'N' SHOX » 07 Apr 2015 16:55

POZOR POZOR POZOR ! ! !

VILICA TALAS 5 2015 MODEL 27,5" JE ŠE NA PRODAJ, TAKO DA DRAGE STRANKE POHITITE ZA ZELO UGODNO CENO...

KONTAKT NA: SERVICE@AIRNSHOX.COM,
TEL: 041 923 660

WEB: WWW.AIRNSHOX.COM
FB: AIR 'N' SHOX - Suspension Service Center
Priponke
2015-36-talas-160-fit-rc2-l-main.jpg
AIR 'N' SHOX
član

OdgovorNapisal/-a mideas » 24 Maj 2015 04:46

Zdravo!

Od novega mi gre pri zadnjem amortizerju tale zvok na živce. Je to normalen pojav ali zrelo za servisni poseg.

Amortizer je 2014.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=ftWnXOD-i3g
Uporabniški avatar
mideas
član

OdgovorNapisal/-a AIR 'N' SHOX » 17 Jun 2015 14:04

NOVO NOVO NOVO NOVO NOVO V SLOVENIJI !

AIR 'N' SHOX-SHOP SPLOH NE NEHA PRESANEČAT NAŠE CENJENE STRANKE, KOT SE VIDI NA PRILOŽENI SLIKI, JA SEVEDA TO JE SKF ZELENA NAJBOLJŠA TESNILA TRENUTNO NA SVETU KATERI VOZIJO NINO SCHURTER, FABIAN GIGER IN KOT ŽE ZELO ZNAN V DH DISCIPLINI GREEG MINAR IN ŠE VELIKO NJIH NA SVETOVNI RAVNI...

AIR 'N' SHOX-SHOP JE GENERALNI DISTRIBUTER ZA SLOVENIJO IN CELOTEN BALKAN ( HRVAŠKO, SRBIJO, MAKEDONIJO, BOSNO IN HERCEGOVINO IN CRNO GORO)...

VSI SERVISNI IN PRODAJALNI CENTRI KOT TUDI POSAMEZNA STRANKA, LAHKO KUPITE OZ DOBITE PRI NAS V SERVISNO PRODAJALNEM CENTRU AIR 'N' SHOX-u NA LINHARTOVA CESTA 40, 1000 LJUBLJANA ALI NA E-MAIL: SHOP@AIRNSHOX.COM, TEL: 00386 41 923 660...

NA VOLJO SO VSE VELIKOSTI OD 32MM DO 40MM KIT SETA: FOX, ROCK SHOX, X-FUSION, DT-SWISS, SPECIALIZED, MANITOU, RST, MARZOCCHI...

PA ŠE ENA ZELO POMEMBNA IN DOBRA NOVICA ZA NAŠE CENJENE STRANKE, V AIR 'N' SHOX - SUSPENSION SERVIS CENTR-u, ŽE OMENJENA ZNAMKA SKF SE BO URADNO UPORABLJALA KOT PRVA UGRADNJA V NAŠEM SERVISU DA SMO SE PO TEM PREPOZNATLJIVI, NA VSEH OMENJENIH VILICAH...
Priponke
MTB34F.jpg
AIR 'N' SHOX
član

OdgovorNapisal/-a matejstyle » 17 Jun 2015 21:19

In kakšna je cena teh ohinsploh prašnih tesni?
Shake Stuff Up!
Spletni Album
Uporabniški avatar
matejstyle
član

OdgovorNapisal/-a _aljaz_ » 08 Jul 2015 16:43

Pozdravljeni!

Obračam se na Vas kot na eksperte za vzmetenje: bi mogoče vedeli, katere sisteme (2-step air, dual position...) ima vilica Rockshox Lyrik RLR v obeh nogah. Vilica je OEM montirana na Scottu Genius LT20 l.2012.

Koliko pa bi prišel komplet servis te zadeve?

Hvala in lp

Aljaž
Feet in the pedals, head in the clouds :)
Uporabniški avatar
_aljaz_
član

Kraj: Bilje pri Novi Gorici

OdgovorNapisal/-a koko82 » 09 Jul 2015 21:58

2 step 180/140mm in motion control.
Uporabniški avatar
koko82
član

Kraj: Bajkmanija

OdgovorNapisal/-a AIR 'N' SHOX » 10 Jul 2015 09:30

Pozdravljeni,

kot je že KOKO napisal ima vilica 2-stepair kartušo na eni strani in na drugi rebound in motion control.

Glede cene in dodatnih informacij pa se obrnite na naš servis.

mail: service@airnshox.com , gsm:041 923 660
AIR 'N' SHOX
član

OdgovorNapisal/-a _aljaz_ » 11 Jul 2015 08:13

Hvala lepa obema! :D
Feet in the pedals, head in the clouds :)
Uporabniški avatar
_aljaz_
član

Kraj: Bilje pri Novi Gorici

OdgovorNapisal/-a AIR 'N' SHOX » 28 Avg 2015 11:49

SPOŠTOVANE STRANKE,

V AIR 'N' SHOX SHOP-u - PROTI PRAŠNA TESNILA OD ZELO KAKOVOSTNE BLAGOVE ZNAMKE SKF KIT-zelene barve , LAHKO DOBITE PRI NAS V SHOP TRGOVINI.
www.airnshox.com, e-mail: shop@airnshox.com, service@airnshox.com, tel: 0038641923660

SKF - ZELENA TESNILA, SO NA VOLJO ZA SLEDEČE VZMETNE VILICE:

- DT SWISS, RS SUNTOR, ROCK SHOX RS1 - 2X SET KIT 32 mm - 34,16 eur
- FOX, RS, MANITOU, X-FUSION, RST - 2X SET KIT - 32 mm -34,16 eur
- FOX, X-FUSION, SPECIALIZED - 2X SET KIT - 34 mm - 34,16 eur
- MARZOCCHI - 4X SET KIT - 35 mm - 68,32 eur
- ROCK SHOX - 2X SET KIT - 35 mm - 34,16 eur
- ROCK SHOX - 4X SET KIT - 35 mm - 68,32 eur
- FOX, X-FUSION - 2X SET KIT - 36 mm -34,16 eur
- MARZOCCHI-4X SET KIT - 38 mm - 68,32 eur
- FOX - 2X SET KIT - 40 mm - 34,16 eur
Priponke
DTSEAL.jpg
AIR 'N' SHOX
član

OdgovorNapisal/-a AIR 'N' SHOX » 14 Okt 2015 11:35

SPOŠTOVANE STRANKE, KOT VAS VEDNO PRESANETIMO S DOBRIMI NOVICAMI, TAKO TUDI IMAMO DVE!

AIR 'N' SHOX JE POSTAL AUTORIZIRANI SERVISNI CENTAR ZA CANE CREEK ZNAMKO BLAŽILCEV TAKO TUDI PRODAJALNI TOČKA ZA EVROPO!

ZA NAŠE SPOŠTOVANE STRANKE IN FACEBOOK PRIJATELJE, OD SEDAJ NAPREJ LAHKO NAS SPREMLJATE NA NAŠI NOVI FACEBOOK STRANI AIR 'N' SHOX - Suspension Shop Center, KJER BOMO OBJAVLJALI SERVISNI MATERJAL IN MATERJAL ZA VZDRŽEVANJE MTB IN MOTO VZMETENJA VEČINE PROIZVAJALCEV.

TUDI BOMO PRIPRAVIL DO KONCA LETA, ONLINE SHOP SPECIALIZIRAN SAMO ZA SERVISNI MATERIJAL IN VZMETENJE!

ZA VEČ INFORMACIJ SMO VAM NA VOLJO OD PONEDELJKA DO ČETRTKA 10:00 - 19:00, PETEK 10:00 - 16:00, LINHARTOVA CESTA 40, 1000 LJUBLJANA, +386 41 923 660, E-MAIL: SHOP@AIRNSHOX.COM

https://www.facebook.com/AIR-N-SHOX-Sus ... nref=story

HVALA VAŠ AIR 'N' SHOX TEAM
Priponke
12143175_699041973529859_6458986286690170693_n.jpg
Zadnjič spremenil AIR 'N' SHOX, dne 20 Jan 2016 11:29, skupaj popravljeno 1 krat.
AIR 'N' SHOX
član

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Gorskokolesarska tržnica

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov