Kona Cadabra 2010 - ZAKLJUČENO

Objave o ukradenih kolesih

Kona Cadabra 2010 - ZAKLJUČENO

OdgovorNapisal/-a zach69 » 01 Maj 2013 18:57

Pozdravljeni

Nisem si mislil, da bom kdaj moral odpreti temo v topicu UKRADENO.

Danes med 14.20 in 14.29 so mi na Celovški 143 v Ljubljani ukradli Kono Cadabro letnik 2010.
Pritrjena je bila na strehi Citroena Berlingo in zaklenjena v strešni prtljažnik Thule ProRide 591.
Nekdo je imel "jaka muda", da je v času, ko sem jaz odšel po drugo kolo, uspel
zlesti na streho in dobesedno odtrgati kolo iz zaklenjenaga prtljažnika.
Na strehi so udrtine in sledi športnih copat.

Takoj po prihodu nazaj k avtu ( parkiran je bil pred vhodom v blok ) sem poklical policijo ( 14.29 ).
Policaji si prišli v petnajstih minutah popisali dogodek in odvzeli odtis podplata iz strehe.

Kolo je posebno, ker je od originalnega kolesa ostal okvir, vse drugo je zamenjano.
Okvir je velikosti 18 col.
Serijska številka HOBH 17329

Specifikacija:
- okvir Kona Race Light Scandium Butted, 160mm Magic Link Travel,
- amortizer Fox Float RP23 (6.5 x 1.5),
- vilica Fox 32 Talas RLC FIT2 150mm w/15mm Dropouts,
- gonilka Shimano Deore XT 36 / 22 s FSA prozornim bashem,
- gonilni ležaj Shimano XT,
- pedala Shimano MX 80 Saint nova,
- veriga KMC HG53,
- zadnji zobniki Shimano Deore XT (11-34, 9spd),
- prednji menjalnik Shimano Deore XT,
- zadnji menjalnik Shimano XT Shadow,
- prestavne ročice Shimano Deore XT,
- krmilo Race Face Atlas AM (31.8mm x 700mm),
- krmilna opora Race Face Evolve AM 70mm,
- gripi Lizard Skins Peaty sive barve z rdečimi obročki,
- zavore BR-M 785 Shimano Deore XT ( nove ) spredaj SM-RT81 203mm zadaj 180mm alu spider alu hladilna rebra na zavornih ploščicah,
- zavorne ročice BL-M 785 Shimano Deore XT,
- prednje pesto Shimano Deore XT 15 mm,
- zadnje pesto Shimano Deore XT 9mm,
- obroči Mavic XM719,
- gume spredaj Maxxis Minion DHF 26 x 2.35 Kevlar zadaj Maxxis Minion DHR 26 x 2.35 Kevlar,
- sedež WTB Rocket V Comp,
- hidravlična sedežna opora Kind Shock I 7 R 27,2mm,
- zapenjalo sedežne cevi Kona QR.

Posebnosti:
- spodnja cev okvirja in zadnja nihajka sta zaščiteni s 3M prozorno folijo,
- vodilo verige Bionicon V2 črne barve,
- ščitnik-blatnik okvirja SKS X-board,
- rdeč Lizard Skins XXL ščitnik pred gonilnim ležajem,
- črn Lizard Skins na zgornjem mostu zadnje nihajke.
Zadnje pesto je pritrjeno s Pitlock sistemom, ki ga brez originalnega kodnega ključa ne moreš odstraniti
brez rezanja ali žaganja.
Rdeča barva na desni strani krmilne cevi je popraskana v dolžini 3cm
Na levi strani zadnjega suspension rockerja je odrgnjena bela barva.

Za vsako informacijo meni ali obvestilo policiji bom zelo hvaležen.
Najditelju dam nagrado.

Kontakt

Tomaž 040 484 451

Slike

Original:
http://www.konaworld.co/bike.cfm?content=cadabra
Zadnja slika:
Priponke
Zadnja slika April 2013.jpg
Zadnjič spremenil zach69, dne 16 Maj 2013 00:37, skupaj popravljeno 2 krat.
Ko ima tvoja punca cenejši avto kot je tvoje kolo, zamenjaš punco...
zach69
član

Kraj: Ka te pa briga...

Re: Kona Cadabra 2010

OdgovorNapisal/-a TTOCS » 02 Maj 2013 09:57

Sožalje. Glede na specifičnost bajka ga morda še najdeš. Včasih tudi poliaji presenetijo. Avto: Zavarovalnica bo krila vdrtine na strehi berlinga, oz. kako boš popravil? Pod katero škodo razen ful kasko pa to gre?
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
TTOCS
član

Kraj: Slovenska Bistrica

OdgovorNapisal/-a zach69 » 02 Maj 2013 12:29

Pozdravljen

Za paket zavarovanja ne vem.
Ful kasko zavarovanje pokriva vandalizem na parkirnem prostoru.
Po pogovoru z zavarovalnico so mi zagotovili, da na najbližji izpostavi Adriatica vložim škodni zahtevek.

Mater sem razpi... dva dni že čutim v črevesju, da kolo ni daleč od mojega naslova.
Kruzam s kolesom po Šiški in imam oči na pecljih.

LP
zach69
član

OdgovorNapisal/-a Stak » 04 Maj 2013 21:20

Uporabniški avatar
Stak
član

OdgovorNapisal/-a zach69 » 04 Maj 2013 22:35

Serbus

My story is 3 minutes long and without damaged ProRide.
No further comments.

LP
Zadnjič spremenil zach69, dne 09 Maj 2013 21:25, skupaj popravljeno 2 krat.
zach69
član

OdgovorNapisal/-a yogo » 06 Maj 2013 16:47

Saj ne morem verjet, da smo prišli tako "daleč" :roll: Kar je pa najbolj žalostno, je to, da se jurja vreden bicikel proda za 50 EUR. Ponosni "novi" lastnik pa se brezskrbno vozi naokoli, saj sistem v naši deželi ne deluje, kot bi moral.
Uporabniški avatar
yogo
član

OdgovorNapisal/-a zach69 » 15 Maj 2013 19:04

Serbus

Kona je doma, občutki pa mešani.
Res smo šli v k.... :evil: :evil: :evil:
Odkupil sem jo nazaj. :oops: :oops:
Zgodbice ob primopredaji pa zrele za risanko. :roll: :roll:
Policija tava v temi, kljub videoposnetkom kraje in znanih facah... :( :(
Prodam nov Thule ProRide 591, a cena, ma sitnica...

LP Tomaž
Zadnjič spremenil zach69, dne 18 Maj 2013 23:54, skupaj popravljeno 1 krat.
zach69
član

OdgovorNapisal/-a Matiček » 15 Maj 2013 22:46

Lahko kaj več poveš, ker tole zna biti res zanimiva zgodba ? :P
Super pa, da si jo vsaj nazaj dobil.
Brez zemljevida ne prideš nikamor,ali pa marsikam !
Uporabniški avatar
Matiček
član

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a zach69 » 15 Maj 2013 22:50

Matiček napisal/-a:Lahko kaj več poveš, ker tole zna biti res zanimiva zgodba ? :P
Super pa, da si jo vsaj nazaj dobil.

Stare babe se dobivajo pri frizerju ( nimam dosti las, pa zato to odpade ) ali pa na kavi.
Povabim te na pivo.
Povej kdaj in kje... :D :D :D
zach69
član

Re: Kona Cadabra 2010 - ZAKLJUČENO

OdgovorNapisal/-a TTOCS » 16 Maj 2013 00:57

Kot da nas ostalih pa ne zanima, ali?
Daj no?!

Čestitam da jo spet imaš.

p.s.
Policija tava v temi, ker jim je tako bolj simpel. Nočejo! Sami izgovori, zakaj ne morejo lovit velikih rib, pa zakaj ne morejo malih, pa zakaj ne gre tisto in ono.... Jim bo treba plače znižat. Pa ne le navadnim policistom, ampak onim ki jim dajejo navodila in delo tudi. Na sploh pa jih plačat stimulativno po uspešnosti. Pol bi se malo bolj trudili kako krajo rešit, pa varnost povečat. A zakaj bi, če plača lepo prihaja?

Še stalno me zanima, kako si sploh mel jajca jo it iskat in kupit? Pa mir v glavi da nisi onemu jajc odtrgal (in si problemov nakopal)?
TTOCS
član

OdgovorNapisal/-a Berger » 16 Maj 2013 06:21

Lepo da si ga dobil nazaj, čeprav si ga zopet plačal, me res zanima tema pogovora ob transakciji, jaz ne vem če bi lahko ostal miren
Gospodje policaji pač nimajo časa za razskovanje tatvin, ni rentabilno: preveč opravljenih ur na režijo - konec koncev razen kakega "osebnega zadovoljstva" nimajo nič od tega.
Štrajkajo tudi radi, predvsem pa pišejo položnice :x
Ravno včeraj sem zopet videl v MB ustavljenega kolesarja na kolesarski stezi, na narobe strani ceste...pa miličnika ob njem...s kupom birokracije...
Ziher si je prislužil komandirjevo pohvalo :mrgreen:
Gasa!
Uporabniški avatar
Berger
član

Kraj: Ruše siti

OdgovorNapisal/-a Bastardo » 16 Maj 2013 07:57

Najprej cestitke ob ponovnem zdruzenju s Kono.

Kot drugo pa: Kapo dol, da si imel mirne zivce... Jaz bi verjetno domov privlekel tako Kono, kot kak njegov zob za spomin... Za take izmecke nimam niti najmanj usmiljenja...

Je primopredaja potekala "ena na ena", ali jih je bila cela horda?
Don't try to turn me into something I don't want to be - you'll be the one suffering in the end...
Uporabniški avatar
Bastardo
član

Kraj: Žalec

OdgovorNapisal/-a whatever » 16 Maj 2013 09:04

Ob priliki pridi v frizerski salon Bajkamanija :) , ker tudi mene matra firbec :oops: Upam da je bilo vsaj ugodno :|
Uporabniški avatar
whatever
član

OdgovorNapisal/-a zach69 » 16 Maj 2013 10:24

Serbus

Vem, da vas vse zanima kako se je stvar iztekla.
Kot sem že napisal imam mešane občutke glede tega.
Pa začnimo.

Takoj po kraji kolesa ( 1.5.2013 ), sem na okoliške lokale, pošto, trgovine nalepil obvestilo z opisom dogodka in sliko kolesa.
Ker so bili prazniki sem imel dosti časa tudi za kruzanje po okolici, vendar nisem izvedel nič pametnega.
Ker nisem Šiškar ( doma sem iz Velenja ) sem imel težave s poznavanjem fičfiričev v okolici.
Ko sem krajo kolesa omenil prijateljem iz Šiške, sem po njihovem poizvedovanju dobil bore malo informacij.
Kolo kot, da se je vgreznilo v zemljo.
Dobil sem občutek, da je kolo v nekem lokalnem "depoju", pripravljeno na transfer ali čaka, da se razmere ohladijo.
Po enem tednu iskanja, spraševanja in neuspešne komunikacije s policijo o poteku preiskave, sem se odločil da na obvestila po okolici dodam
"PONUJAM ODKUPNINO".
In tako sem v torek ( 14.5.) dobil telefonski klic, da se z mojim kolesom po okolici vozi mlajši fant.
Model, ki me je klical, mi je rekel da mi lahko uredi vračilo kolesa proti nagradi.
Ker sem bil popoldne v službi, sva se za primopredajo zmenila za naslednji dan 15.5. okrog 12.00.
Malo pred dvanajsto sem dobil SMS (citiram: čez 5min pri lokalu tem! Bod sam ), da se dobiva v sosednjem lokalu, kjer je videl moje obvestilo.
Ko sme prišel pred lokal, sem ga moral poklicati za nadalnja navodila.
"Pejt čez cestu, čez prehod med bloki na igrišče, tam te bom čaku"
In res sem se odpravil do bližnjega igrišča za šolo, kjer so me čakali trije fantje. O tem koliko oči me je na poti do tja spremljalo pa ne bi...
"Maš dnar" "Kje je kolo" " Pa ne kompliciri, daj mi dnar" "Ne, dokler ne vidim kolesa" "Kolo je tamle za ovinkom"
Modelu dam denar v kuverti, ga prešteje, hkrati pametuje, kako moram paziti in zaklepati kolo, ker "tamali" vse pokradejo. :mad: :mad: :mad:
Kolo je bilo pet metrov stran položeno v travo, s spuščenim Talasom in sedežno oporo, kot bi ga pravkar vzel iz strehe svojega avta.
Dvignem vilico in sedežno oporo, pri tem zaznam začudenje "inkasanta", kao "a to se tut da" in se odpeljem.
Pri odhodu še ujamem provokativen stavek "Smo pošteni, a ne?"
O svojih občutkih ob vsem tem bi lahko napisal daljši esej.
Če sem čisto odkrit sem bil na koncu presenečen sam nad sabo kako hladno sem prenesel vse skupaj.
Zgodbe o tem, kako bi prinesel domov kolo in ušesa šalabajzerjev, pa poleg mojih 500 Eur še odškodnino za prestan strah, pa naj napiše kdo drug :D :D :D

Kot mi je že napisal nekdo "na napakah se učimo" bo zame še kako držalo.
Razmišljam o selitvi iz Šiške...
Koles na strehi ne bom prevažal več sploh...
Naj kupim še pištolo...

In zdaj naj grem na policijo in jim vse to razložim. :oops: :oops: :oops:

To bi bilo v kratkem to.

LP Tomaž

P.S.
Določene podatke bom zaradi odprtosti foruma zadržal zase.
Zadnjič spremenil zach69, dne 18 Maj 2013 23:57, skupaj popravljeno 1 krat.
zach69
član

OdgovorNapisal/-a Bastardo » 16 Maj 2013 11:25

Eh, dragi somescan (Velenje pa take pa to ;) ), dober si, da imas taksne zivce. Pa ko si napisal "O tem koliko oči me je na poti do tja spremljalo pa ne bi...": Upam, da si ti imel tudi backup in je samo zgledalo, da si prisel sam ;) Ce ne, si imel sreco, ker bi hitro lahko ostal tako brez kolesa kot brez denarja...

Ampak konec dober, vse dobro ;)
Don't try to turn me into something I don't want to be - you'll be the one suffering in the end...
Uporabniški avatar
Bastardo
član

Kraj: Žalec

OdgovorNapisal/-a zach69 » 16 Maj 2013 14:41

Bastardo napisal/-a:Eh, dragi somescan (Velenje pa take pa to ;) ), dober si, da imas taksne zivce. Pa ko si napisal "O tem koliko oči me je na poti do tja spremljalo pa ne bi...": Upam, da si ti imel tudi backup in je samo zgledalo, da si prisel sam ;) Ce ne, si imel sreco, ker bi hitro lahko ostal tako brez kolesa kot brez denarja...

Ampak konec dober, vse dobro ;)

Preveč na hitro se je dogajalo, pa premalo časa sem imel za backup...
Po tarokersko solo brez pa napovedal trul valata.
Hrabre spremlja sreča... :D :D :D

LP
zach69
član

OdgovorNapisal/-a miha555 » 16 Maj 2013 18:35

Sem vesel zate, da si kolo dobil nazaj.
Glede mešanih občutkov te razumem, bolje da se ne razpišem. Kam smo prišli, sedaj odkupujemo predmete, ki so tako in tako naši.
Vseeno bi šel na policijo in jim razložil zgodbo, če ne zaradi drugega zato, da je uradno zavedeno. Ker stvari niso na papirju je njihova statistika boljša. Prej ali slej se bo našel tudi na policiji nekdo, ki bo ugotovil, da so nekateri nesposobni ali pa se jim ne da delat in upam da tudi ukrepal.
Uporabniški avatar
miha555
član

Kraj: Lj

OdgovorNapisal/-a zdravkec » 16 Maj 2013 20:57

Tudi z moje strani super, da si dobil kolo nazaj.
Vendar ne morem, da mi v tvojem primeru ne pride na misel kaj bi moral storiti.

Kot je tisti filem na ytubu koso tatu prerešetali z paintball puškami :twisted:

lp
švic in solze
Uporabniški avatar
zdravkec
član

Kraj: e - c - i - č - a - r

OdgovorNapisal/-a TTOCS » 16 Maj 2013 23:44

Evo malo pozitive:
- kupil si ful dobro kolo, od prvega lastnika in z znano zgodovino (sicer preko posrednika),
- v primejavi z nakupom nove cadabre si prišparal olala :lol:
- dobil so celega (ni bil prodan za kose, ali kamufliran s premontažo iz drugih bajkov).

Torej po tistem dnevu, ko so ti ukradli bajk, si na kar najboljši način prišel do novega. Pri tem sem brezplačno vrnitev preko policije črtal kot realno možnost.
Upam, da ti ga isti banditi ne sunejo še 1x.
TTOCS
član

OdgovorNapisal/-a pindjur » 16 Maj 2013 23:54

Dragi kolega!!!
Zgodba kot v filmu, svaka ti čast, da nisi unga tipa usred čela! Tiste tri moždanske ćelije, ki jih ima, eno za dihat,
eno za srat in eno za krast - vso to drhal bi blo treba po hitrem postopku spakirat v živinske vagone
in na Goli otok poslat. Mater jim mafijsko!!! Kolegu je pred časom prav tako izginilo precej dobro kolo,
je pa po svojih kanalih izvedel, da se menda prodaja na območju Šiške. Menda je kar nekaj depojev ukradene robe
v okoliških garažah. Ja, Slovenija je majhna, vse se razve...
Kot je že nekdo prej omenjal, konec dober, vse dobro... Kona je pri tebi, najbrž si jo boš kar v posteljo zvlekel :wink:
AMPAK NI VSE OK. KAJ JE PRI TEJ TVOJI ZGODBI NAJBOLJ ŽALOSTNO?
TO, DA PALICAJI v Sloveniji zaradi nesposobnih kravatarjev na političnih stolčkih NISO SPOSOBNI AMA NIŠTA!!!
IN VREBARSKA DRHAL LAHKO MIRNO ŠIRI LOVKE PO SVOJIH OKROŽJIH ter se očitno zajeda v vse pore našega življenja!
Človek bi celo pomislu, da imajo dumboti kakega svojega podanika med plavimi anđeli,
in pol skupi služijo s tem poslom kraje koles, ko imajo - reveži - tolk nizke plače.
Dejstvo pa je tudi, da naša zakonodaja ščiti barabe. Četudi imaš stvari pred očmi, dokaze takorekoč na dlani
(kaki lokalni penzionisti, ki se preživljajo z gledanjem čez okno, ziher opažajo, kje žnarajo izmečki), naša zakonodaja
ne ponuja orodja, da bi tipe primli za kravatlc, pa jih orng na hladno dali. In ja, palicajem se pach j...
Zakaj bi se matrali s prfuk...ci in si nakopali še kake osebne težave?
Brez veze, rečem ti samo, vse se vraća, vse se plaća. Jo bo že skupil čmaravac - nekoč, enkrat, nekje.
Ne morem si kaj, toda zgodbe, kot je ta, netijo v meni nacionalistična čustva...
Pa srečno!
pindjur
član

OdgovorNapisal/-a gapez » 17 Maj 2013 08:54

Zgodba se je zate sicer končala še kar v redu, gledano skozi denar.
Po drugi strani pa si igral točno tako, kot so si želeli, več za bicikel ne bi dobili. Dobili so pozitiven signal, da se to splača. Opogumljeni bodo to počeli še naprej, jutri bodo ukradli avto, čez 10 pa otroka. In samo pri otroku ali podobni nenadomestljivi stvari bi razumel, da igraš njihovo igro.
gapez
član

OdgovorNapisal/-a Vitto1 » 17 Maj 2013 14:35

Čeprav sm vesel zate da si kolo dobil nazaj se strinjam z zgornjim komentarjem, da je bilo to sporočilo lopovom, da se tako lahko dela. Pri meni nebi prišli tako na lahko skozi, za policaje vemo kako neučinkoviti so, treba druščino zbrat na kup in potamanit te lopove in jim polomit prste... in jih cele polomljene privleč na postajo in razložit tistim lolekom v uniformi, da naj oni porihtajo to lopovsko gamad, čene jih bomo mi, in naj nekaj koristnega naredijo za denar ki ga dobijo od državlanov. Ampak bistven problem je v tržišču ukradene robe, folk kljub vsemu še vedno rade volje kupi par jurjev vredno ukradeno kolo za 200€.. češ, bom pač pazil in se ne vozil z njim po mestu oziroma, uporabil samo komponente ostalo pa zavrgel... zame je tak kriv vsaj isto kot tisti ki je kolo odnesel :mad: :roll:
Vitto1
član

OdgovorNapisal/-a problematiks » 17 Maj 2013 14:52

Vitto1 napisal/-a:...in jih cele polomljene privleč na postajo in razložit tistim lolekom v uniformi, da naj oni porihtajo to lopovsko gamad, čene jih bomo mi, in naj nekaj koristnega naredijo za denar ki ga dobijo od državlanov...

Glavni problem tega zgoraj je to, da bi na koncu ti in kolegi kazensko odgovarjali za povzročitev poškodb.Na žalost.

Marko
problematiks
KontraRevolucionar

OdgovorNapisal/-a Vitto1 » 17 Maj 2013 15:14

Kazen pa mi bo napisal policaj, verjetno en od tistih ki sprejema podkupnine in se bavi z dilanjem po ljubljani oziroma ta dejanja podpira, če ne ta pa eden tistih ki je prišel na metelkovo slikat molotovke in granitne kocke ki so jih sami prinesli s sabo v času protestov in potem lasten narod udarjal s pendreki in šprical s solzilcem... :roll: Žalostno da ljudje ne moremo vplivat na to, kdo in kako skrbi za red v naši državi...
Vitto1
član

OdgovorNapisal/-a havli » 18 Maj 2013 09:49

Pomoje je prav, da gres policajem vsaj povedat, da si kolo dobil nazaj, da ne bojo zdaj tebe (kot lahko tarco) zajebaval...

Lpt.
Uporabniški avatar
havli
član

OdgovorNapisal/-a cebe » 18 Maj 2013 09:59

problematiks napisal/-a:
Vitto1 napisal/-a:...in jih cele polomljene privleč na postajo in razložit tistim lolekom v uniformi, da naj oni porihtajo to lopovsko gamad, čene jih bomo mi, in naj nekaj koristnega naredijo za denar ki ga dobijo od državlanov...

Glavni problem tega zgoraj je to, da bi na koncu ti in kolegi kazensko odgovarjali za povzročitev poškodb.Na žalost.

Marko

Človek skoraj ne verjame, koliko ljudi pa de po stopnicah ali preko korita ali kje drugje, ko bežijo rped nekom, kateremu so nekaj ukradli... :)
Drugače pa, vso srečo naprej s tem kolesom! Tatovom pa naj nekaj zelo težkega po prstih pade, da bodo vedli, kako prav pridejo še za kaj drugega.
...live for something or you'll die for nothing!
Uporabniški avatar
cebe
član

Kraj: Pragwald

OdgovorNapisal/-a zach69 » 19 Maj 2013 00:04

Serbus

Danes v Obi-ju kupil velika korita za rože...
Stopnice so v izdelavi, pa ne tiste stare škripajoče, take orng s teracom povrh, pa ostrimi robovi, pa seveda brez ograje...
V tem letnem času je na tej zemljepisnih kordinatah vsaj osem ur teme...

Ostalo bo treba pa še preračunat... :lol: :lol: :lol:

LP Tomaž
zach69
član

OdgovorNapisal/-a cebe » 19 Maj 2013 00:16

Super! Namenske stvari je vedno treba dobro splanirat... :D :D
...live for something or you'll die for nothing!
Uporabniški avatar
cebe
član

Kraj: Pragwald

OdgovorNapisal/-a Pele » 13 Jan 2014 14:11

Ne razumem kater bedak se sam dobi z lopovom, mu plača za svojo ukradeno stvar ter mu pusti odkorakat?? Kaj pa recimo predhodni klic kriminalistu po nasvet, mogoče zaseda ali pa še celo bi raje plačal dvema večjima fantoma, da prideta zmano in mal poprimeta tiste mladeniče...Noja saj je tvoja stvar pa način :D
Pele
član

OdgovorNapisal/-a zach69 » 13 Jan 2014 18:12

Pele napisal/-a:Ne razumem kater bedak se sam dobi z lopovom, mu plača za svojo ukradeno stvar ter mu pusti odkorakat?? Kaj pa recimo predhodni klic kriminalistu po nasvet, mogoče zaseda ali pa še celo bi raje plačal dvema večjima fantoma, da prideta zmano in mal poprimeta tiste mladeniče...Noja saj je tvoja stvar pa način :D

Serbus

Še enkrat vse dobro preberi...
Ne želim ti podobne zgodbe.
Policaji pa osebke iz posnetkov poznajo, vendar v štirinajstih dneh niso reagirali.
Modela, ki je prevzel denar, pa je nekdo polomil z baseball palico in je fasal zunanji fiksater na golenici leve nogi.
Štirinajst dni nazaj sva stala skupaj v vrsti pred Horsom v Tivoliju...
Sve se vrača sve se plača.
Zopet mešani občutki, fak...

LP Tomaž
zach69
član

Vrni se na Ukradeno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]