Ukradeno gorsko kolo Norco Sight 7.2, letnik 2014

Objave o ukradenih kolesih

Ukradeno gorsko kolo Norco Sight 7.2, letnik 2014

OdgovorNapisal/-a tincl » 17 Jan 2015 18:42

Na lokaciji Ljubljana - Šiška (STARA CERKEV) je bilo ukradeno gorsko kolo Norco Sight 7.2, letnik 2014.

Kolo ima custom opremo in sicer:

Vilica RS Pike RTC3, solo air, 27.5
Gonilke XT z Dartmoor NW 32 zobnikom
Sistem 1x10 Leonardi racing Kit z 42t
Bremze Shimano XT, rotorja oba 180mm
Krmilo Raceface Next, širine 760mm ter opora krmila raceface premera 35mm, dložine 50mm
Pedala: Superstar Nano Tech

Ostale komponente na kolesu so serijske in sicer sprednji shifter X7, zadnji menjalnik X9 long cage, zadnji amortizer RS Monarch, tovarniški wheelseti...

Ker je takih koles v Sloveniji zelo malo, naproščam vsakega, ki bi tako kolo kje videl, da naj me kontaktira na 041 317 537 ali pa pokliče 113.

Hvala. Martin

Slika
Uporabniški avatar
tincl
član

Re: Ukradeno gorsko kolo Norco Sight 7.2, letnik 2014

OdgovorNapisal/-a Matiček » 17 Jan 2015 22:43

Ne me j***t, pa glih zrihtal si ga :mad:
Oči bodo na pecljih...
Brez zemljevida ne prideš nikamor,ali pa marsikam !
Uporabniški avatar
Matiček
član

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Tetris » 18 Jan 2015 00:42

Kako oz. iz kje so ti ga pa ukradli?

Meni so v lj. ukradli na "sreco" sekundarno xc kolo, in sicer iza 3 vrat (glavna vhodna vrata, vrata kleti in lesena vrata deljenih kletnih prostorov...). Kolo ni bilo dosti vredno, star nagradni gorc od coca-cole, sedaj pa razmisljam o nakupu novega in me zanima ce kdo ve, ce je mozno zavarovati samo kolo pred krajo. Nekaj sem slisal, da se zavaruje celoten prostor. Obstaja kaj cenovno ugodnega, za kolo samo? Pardon za offtopic...
Uporabniški avatar
Tetris
član

Kraj: Lublana

OdgovorNapisal/-a tincl » 18 Jan 2015 07:29

Bajk je bil ukraden iz skupne varovane etažne shrambe. Skratka, glavni vhod v objekt, zaklenjena etaža (samo 6 stanovanj) ter še znotraj etaže zaklenjena shramba. In btw, še kolo je bilo znotraj zaklenjeno. Shrambo je mogoče mene uporabljal samo še en sosed, v 7 letih pa do tega trenutka ni bilo kraj, še ko smo etažo imeli odprto....

Skratka, bomo videli, kaj bo video nadzor pokazal.
Uporabniški avatar
tincl
član

OdgovorNapisal/-a enej_46 » 19 Jan 2015 20:45

O fak, vso srečo z iskanjem. Mene zdaj že precej skrbi...
Uporabniški avatar
enej_46
član

OdgovorNapisal/-a tol » 21 Jan 2015 17:28

Je kdo morda pomislil, da bi nastavil kakšno past v obliki alarma?

Naprimer:
Slika

Z malo domišljije in kamuflaže (prebarvanje alarma) se ga, da dokaj uspešno nastaviti kot past za potencialnega kradljivca.

Je pa res, da, če se očitno nekdo odloči krasti, bo ukradel.
tol
nadpovprečno sitn

OdgovorNapisal/-a havli » 23 Jan 2015 20:56

Če varovanje plačujete kakšni security firmi, potem bi se verjetno dalo dobit kakšno odškodnino.
Zdi se mi, da je brat pred leti lahko nekaj uveljavljal, ker so mu iz varovane garaže pod blokom ukradli kolo.

Lpt.
Uporabniški avatar
havli
član

OdgovorNapisal/-a igorl » 23 Jan 2015 22:12

Te security firme baje samo denar cuzajo (false alarmi, intervencije etc.), tudi reaction time ni prav dober.
En hint sem dobil iz prve roke, imej alarm ki tebi poslje SMS, potem pa takoj klicat policijo in morajo po dolznosti it tam pogledat. Ne vem kako to v praksi dobro deluje.

Kaj se tice zavarovanja. Se da, vendar je zelo ozek nabor pogojev pod katerimi krijejo. Mislim da je pri kraji bilo samo to da iz lastniskih prostorov ki so zaklenjeni in so znaki vloma ali nekaj taksnega. Ce ti na ulici ukrade (tudi ce imas titanium ne vem kaj kljucavnico/ketno), ne bo nic od izplacila.
igorl
član

Kraj: Vrhnika

OdgovorNapisal/-a tincl » 24 Jan 2015 18:33

Skratka, video nadzor ni pokazal ničesar, ker arhiv drži samo 2 dneva. Jaki videonadzor v tem nešem objektu....Upravnik mi je dosedaj vedno zatrhjeval, da naj bi bil arhiv vse do meseca in pol nazaj, pa se je ob pregledu izkazalo, da temu ni tako. Skratka, bajka ni in ga verjetno nikoli ne bom več videl....čeprav se lahko kaki Janezek z njim na servis pripelje.....

Tukaj bi apeliral na vse kolesarske trgovine, da v kolikor bi v trgovino na servis dobili kolo tipa Norco Sight, da bodite pozorni, ker bi znala biti verjetnost, da je ukradeno. Sploh če vemo, da so bili taki 3 pripeljani v SLO, eden pa še vedno čaka na novega lastnika v trgovini.

Sicer sem že v akciji in oprezam za parimi opcijamio tudi nekaj kolegov mi je že ponudilo pomoč pri iskanju komponent za nov becikel...skratka, če se kateremu kaj valja v domači garaži in bi bil pripravljen narediti dobro delo se seveda priporočam....vsaka pomoč bi mi prišla prav...

lpm
Uporabniški avatar
tincl
član

Vrni se na Ukradeno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]