SPEEEEEET UKRADENO KOLO, 2 V ENEM MESECU!!!

Objave o ukradenih kolesih

SPEEEEEET UKRADENO KOLO, 2 V ENEM MESECU!!!

OdgovorNapisal/-a superficiar » 05 Maj 2015 20:53

ZDRAVO vsem skupaj, dobrodošli na mojem blogu, kjer testiram katero kolo mi prej ukradejo!!! Tokrat ukradeno (novo za mene, sicer pa rabljeno kolo COMMENCIAL FURIOUS 2011 V.I.P OD CEDRICA - povsem bele barve, shimano ZEE gonilka/bremze, TOTEM vilca 180mm, hud k svina in povsem nov po izgledu, ki je nadomestilo prejšnjega Giant Gloryja 1, ki gaABSOLUTNO še vedno brezupno iščem), skratka iz kleti v bloku (itak, da spet Šiška), klet pa skozi dvoja zaklenjena vrata (je potreboval ključ-torej nekdo od stanovalcev-verjetno), potem pa 4 ključavnice na vratih (itaq da s fleksarco), še vse je pobral, ostal pa mi je samo lep spomin na polnejšo klet.
Zgodilo se je danes (včeraj okoli 24:00 je bilo kolo še pri meni, sva bila ravno na nočni turci), ravno ko sem prihajal iz šihta, soseda rekla, da je ob 14:00 bila klet še zaklenjena,sosed je ob pol treh še pucal avto in tudi nikogar videl, ko sem se pa želel odpeljati na lepše okoli 18:00 pa šok!!!! Odklenjena klet, slab feeling, pridem do mojih vrat in tud ta odklenjena, ključavnic nikjer, kolesa še "manj" "nikjer". Nikjer nobenih sledi o kakem nasilnem vstopu, kot sem že dejal, dvoja vrata na ključ lepo odklenjena in potem vrata v mojo klet samo še "pofleksana".

PROKLETA GOLAZEN!!!!!!!!!!!!!!!!!! KAKO ?????????????????????????????????????????????????? mislm, fak off..... :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

kakršnekoli informacije dobrodošle na 040/306-956, če ste iz Zagreba - ni treba klicati, razen če počakate, da pridem dol z bando!!!!!! Zdj mam pa tega sranja dost!!!!!!!!!

AJa pa to ni prvi april, to je Šiška de luxe, welcome bikers!!!
superficiar
član

Re: SPEEEEEET UKRADENO KOLO, 2 V ENEM MESECU!!!

OdgovorNapisal/-a superficiar » 06 Maj 2015 06:41

Slika
superficiar
član

OdgovorNapisal/-a jery » 06 Maj 2015 22:03

Ma ne me jebat, pa komu si se tolk zameru!?
jery
član

OdgovorNapisal/-a goldhorn » 07 Maj 2015 06:25

jery napisal/-a:Ma ne me jebat, pa komu si se tolk zameru!?

Mogoče pa tisti spremlja ta forum?
goldhorn
član

Kraj: Okolica NG

OdgovorNapisal/-a superficiar » 07 Maj 2015 07:31

Ne vem kaj bi tistemu koristilo spremljanje tega foruma? (razen glede objav o ukradenih kolesih, da ve česa ne sme takoj prodajati :?: )

Drugače pa trenutno sumim enega iz bloka, samo ne vem kako bi pristopil do njega (iz prve čez pi.ko al bi ga prvo lepo vprašal, če mogoče kaj ve kdo s ključem od kleti bi mi lahko ukradel kolo????)
-model ima popolnoma prazno klet, odklenjeno, nobenih stvari noter - ampak res nobenih!!!! a ni to tko like malo čudno/sumljivo, poleg tega je popolni predstavnik (zavožene veje - tistih pravih "čefurjev"), ata pa mama cele dneve delata, on pa lagano naokoli s svojimi kolegi, kolikšne so možnosti, da ima vsaj prste vmes????
Vsi sosedi so mi rekli, da je on NAJBOLJ sumljiv, ker je bilo že v preteklosti z njim cel kup enih težav in policije....

Drugače pa sedaj za Ljubljančane NLB ponuja sefe za kolesa :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jaz svojega že imam, samo še kolo čakam, da se mi vrne!!!!!!!!!!!
superficiar
član

OdgovorNapisal/-a horvaticek » 07 Maj 2015 20:11

Če si lahko privošči več kot dela (beri kafiči, BMW, ....) , je sigurno med kandidati, ki bi lahko obiskali tvojo klet. Malce spremljal in boš takoj videl.
horvaticek
član

OdgovorNapisal/-a McUnknown » 07 Maj 2015 23:39

tako ja ce je iz juga je pravzagotovo... faking stereotipi slovenski
ma ce ni bil grem stavt da ti bo pomagou prej pomagat kolo najdt kokr ker kol
slovenc
[]~~~~Ride or Die~~~~[]
Uporabniški avatar
McUnknown
član

Kraj: KRANSTERDAM

OdgovorNapisal/-a enej_46 » 08 Maj 2015 06:14

McUnknown napisal/-a:tako ja ce je iz juga je pravzagotovo... faking stereotipi slovenski
slovenc

Probaj uganit kje sem najdel svoj bajk in preko koga je prišel dol :lol:
Uporabniški avatar
enej_46
član

OdgovorNapisal/-a superficiar » 08 Maj 2015 06:57

McUnknown napisal/-a:
tako ja ce je iz juga je pravzagotovo... faking stereotipi slovenski
slovenc

Če bi živel v Šiški, odraščal v Šiški, hodil v OŠ v Šiški, potem bi vedel kdo in kaj počne take stvari v večini primerov (bande malih čefurjev!!!! - ČEFUR v tem primeru leti zgolj na določene osebke, ki niti ni nujno, da so iz južnih krajev, imamo tudi primere Janezov, ki želijo biti Johnnyi in kao najbolj zateženi in pogumni, krvoločni, skratka najJAČI), vendar pa v teh bandah, ki so aktivne v Ljubljani v veliki meri prevladujejo sinovi-priseljencev. Pa ne me razumeti kot nekega nacionalista, rasista, nestrpneža in hujskača, zgolj podajam opažanja, ki so plod več kot 19 letnih izkušenj!!!! (od prvih težav s ČEFURJI do danes!!!!) In ker je naš blok relativno majhen (okoli 13-17 stanovanj) in v njem živi nekaj starih ljudi, nekaj izjemno kull študentov, par mladih družin in seveda družina TEGA modela, je kar malo neverjetno, da bi bil lahko v to vpleten kdorkoli drug. Absolutno dajem modelu status nedolžnega dokler se ne izkaže drugače, vendar pa sum ne bo nikoli ugasnil!! :evil: :evil: :evil:
Pa da ne bo kao stereotip slovenski - bivše sošolce iz OŠ (torej tiste iz juga) sem seveda poprosil za pomoč, ker so pač malo bolj konektani in itaq, da so se odzvali in imajo oči, ušesa na pecljih, sam kaj k tudi njim kradejo (verjetno glih tisti Janezi :mad: ), skratka je lahko je bil kdorkoli, samo določeni indici gredo v smeri zgolj enega debila!!!! :mad: :mad:
superficiar
član

Vrni se na Ukradeno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov