Gume, razno, bolj kot ne novo

Prodam, izključno za kolesa in opremo kolesarja . Ni za komercialne oglase.

Gume, razno, bolj kot ne novo

OdgovorNapisal/-a kuki666 » 09 Apr 2018 21:09

2x Hutchinson Toro 27,5x2,25 folding tubeless 2016, dobil nove skupaj z rabljenim kolesom, jih namestil, naredil 32km po lahkotnih trailih in dal dol, ker so mi malce ozke za moj način furanja

2x Kenda Nevegal 27,5 x 2,35 DTC John Tomac signature series 120 TPI folding 2017, povsem nove, zapakirane. Žal niso za tubeles... napačen nakup, kupil ker nisem opazil, da niso za tubeless

2x gume za makedamkanje, CX, Schwalbe CX PRO 26x1,35 folding, vožene eno zimo, okrog 400km, nato sem na bajku menjal velikost obročev...

Avid hydraulic line kit nov, neodprt komplet z 2m dolgo hidravlično cevko v beli barvi in fitingi za zavore AVID XO, Elixir CRMag, Elixir CR, Elixir 5... Komplet sem nabavil z namenom zamenjave cevi iz črne na belo, kasneje pa sem se pred menjavo cevi odločil za menjavo kompletnih zavor.

Malo rabljen rotor Formula SL 180mm za 6 vijakov, raven, nepoškodovan, debelina 1,9mm (nov 2mm, minimalna debelina 1,65mm)

Nov gonilni ležaj SHIMANO BB-ES51 (113mm) Octalink, sealed bearings, maintenance-free, BSA thread (1,37 x 24), 68 mm case width... bil je na kolesu, nič vožen, zmontiran in odmontiran ker je bil preozek za 5mm za custom sestavljano kolo (veliki cestni zobnik ni šel na MTB okvir s širokim chainstayem)

kontaktiraj če te kaj zanima najraje SMS na nulaštirenadvestosedemštirpetdevet. Zasavje, če javiš do petka 13.4. lahko vržem v avto, prevzem na Lošinju med 14. in 23. 4.
Uporabniški avatar
kuki666
član

Kraj: Bliz centra... Slovenije

Vrni se na Mali oglasi za kolesa in kolesarsko opremo - Prodaja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Majestic-12 [Bot], mylo, sportiva, tadej3453, zach69