Kross kolesa

Splošna debata na temo gorskega kolesarjenja.

Kross kolesa

OdgovorNapisal/-a Gorski kolesar » 17 Sep 2019 12:35

Pozdravljeni, sem sicer nov na forumu.

Prijatelj mi je ponudil kolo znamke KROSS - https://www.kross.pl/en/2020/enduro/moon-2-0-1

Spomladi odpira novo trgovino v Mariboru, kjer bo prodajal samo to znamko.

Zanima me, ali ima kdo od vas že kakšno izkušnjo s temi kolesi, preden se odločim za nakup - prednosti/slabosti.

Hvala!

Lp. Milan
Gorski kolesar
član

Re: Kross kolesa

OdgovorNapisal/-a baumanb » 18 Sep 2019 07:07

A ni Joli Neff vozila Krossa?
baumanb
član

Re: Kross kolesa

OdgovorNapisal/-a PJ » 18 Sep 2019 08:15

Je ene dve leti, potem je sla pa po lanski sezoni v Trek (ce bi bike pomenil kaj pri rezultatih, bi rekel da je Kross neprimerno boljsi bike kot Trek, vsaj po njenih rezultatih sodec :D). Jih pa trenutno vozi Cink, ki tudi ni ravno tako hudo zanic. Ampak realno to ni nek relavanten podatek, ker tekmovalci vozijo tisto za kar dobijo najvecji znesek na pogodbi. Sem pa ze ene dve leti nazaj gledal za njihov fully xc, pa ga takrat sploh niso imeli v ponudbi, ceprav so ga na tekmah vozili ze vsaj leto ali dve, no danes pa spet pogledal zgornji link in mi niti pod razno niso jasni njihovi modeli... Earth TE je sicer cool bike, ampak verjetno pride 10 jurjev, vsi ostali Earth modeli so pa sestavljeni s tako opremo, da niti pod razno ne bi vzel niti enega... bolj kot ne izgledajo najbolj low end variante kar jih lahko dobis.
Uporabniški avatar
PJ
član

Kraj: A little bit here, a little bit there

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov