Feedback

Splošna debata na temo gorskega kolesarjenja.

Re: Feedback

OdgovorNapisal/-a SSobotko » 19 Sep 2011 18:04

Prodajalec: GT|core
Roba: Rock Shox Totem solo air vilico, 1.5''

Še enkrat najlepša hvala, ker me je počakal najprej en teden, kasneje pa še 3 dni, imel sem največjo štalo z dnarjam, ampak še večjo željo po tisti vilici :)

V tem primeru je on izpadel več kot vzoren prodajalec, hitri pm-ji, vsi odgovori na moja 'bedna vprašanja' in jaz slab kupec ker ga nisem dovolj hitro obveščal ampak me je bilo kar malo sram...

Vilica je bila v živo še lepša kot naslikah, delovanje brezhibno.

Še enkrat Hvala GT|core.

p.s. vsak prodajalec na tabli bi moral imeti licenco, ki jo ob nategu izgubi in naj otresa kje drugje, enako velja za kupce...samo predlog :) anonimnost pri prodaji je tako kakor anonimnost pri novicah.
Nism zihr da čist use razumem, ampak sliš se zajeban.
SSobotko
član

Kraj: Bled

OdgovorNapisal/-a GT|core » 20 Sep 2011 05:34

Z veseljem..., me veseli, da ti služi :wink:
Uporabniški avatar
GT|core
član

Kraj: Knežje mesto Celje

OdgovorNapisal/-a m@®+|n » 23 Okt 2011 18:26

Prodajalec: ikarus
Roba: SLX grupa

Najprej sem ga kontaktiral na PM, kjer sva se okvirno dogovorila za ogled, potem sem se jaz tik pred zdajci premislil glede časa ogleda, tako da sva se zmenila za drugo uro brez komplikacij. Roba je bila taka, ko je bilo rečeno, cena ok, tako da hvala za korekno opravljeno kupčijo.

lp. Martin
m@®+|n
član

Kraj: Vnanje Gorice

Negativna izkušnja z uporabnikom Zvonimir Huzanić

OdgovorNapisal/-a podlbo » 28 Okt 2011 07:48

Ker je ta del foruma namenjen tudi slabim izkušnjam, bi prijaviti člana z imenom "Zvonimir Huzanić", žal je svoj nick na Tabli spremenil, da ga je težje najti ampak osebno ime ostaja.

Uporabnik se je odločil od mene kupiti zavore, ki sem jih prodajal na tabli preko oglasa. Kljub večkratnim opozorilom, da je v primeru pošiljanja na Hrvaško potrebno plačilo kupnine in poštnine vnaprej (kot je princip na ebayu) je uporabnik vztrajal, da bo blago plačal po povzetju in da naj ga pošljem z odkupnino. V tem primeru je seveda prišlo do carinjenja, s tem se je kupec odločil, da ga blago ne zanima več. Na ta način pa so stroški poštnine v obe smeri in carinjenja padli name (40€)!!! Uporabnik je sicer osebno pisal in izjavil, da blaga ne bo prevzel in s tem sem ga opozoril, da hočem povrnjene stroške, ki so nastali izključno zaradi njega!!

Ker sem od njega zahteval, da vsaj del stroškov vrne - saj sem njemu na uslugo pošiljal artikel v Zagreb (na naslov Ivica Huzanić Vidovec 95 10 000 Zagreb Hrvatska). Tip ignorantsko se ne ozira na poslane maile (huzanicz@gmail.com) - torej oderuško in neobzirno ravnanje in malo rečeno goljufija!!! Upam, da članov, ki nekaj zahtevajo in nato ogoljufajo poštene prodajalce na ta način na Tabli več ne bo -Zvonimir Huzanić ime dneva!!!
podlbo
član

Re: Negativna izkušnja z uporabnikom Zvonimir Huzanić

OdgovorNapisal/-a igorl » 28 Okt 2011 12:15

podlbo napisal/-a:Ker je ta del foruma namenjen tudi slabim izkušnjam, bi prijaviti člana z imenom "Zvonimir Huzanić", žal je svoj nick na Tabli spremenil, da ga je težje najti ampak osebno ime ostaja.

Uporabnik se je odločil od mene kupiti zavore, ki sem jih prodajal na tabli preko oglasa. Kljub večkratnim opozorilom, da je v primeru pošiljanja na Hrvaško potrebno plačilo kupnine in poštnine vnaprej (kot je princip na ebayu) je uporabnik vztrajal, da bo blago plačal po povzetju in da naj ga pošljem z odkupnino. V tem primeru je seveda prišlo do carinjenja, s tem se je kupec odločil, da ga blago ne zanima več. Na ta način pa so stroški poštnine v obe smeri in carinjenja padli name (40€)!!! Uporabnik je sicer osebno pisal in izjavil, da blaga ne bo prevzel in s tem sem ga opozoril, da hočem povrnjene stroške, ki so nastali izključno zaradi njega!!

Ker sem od njega zahteval, da vsaj del stroškov vrne - saj sem njemu na uslugo pošiljal artikel v Zagreb (na naslov Ivica Huzanić Vidovec 95 10 000 Zagreb Hrvatska). Tip ignorantsko se ne ozira na poslane maile (huzanicz@gmail.com) - torej oderuško in neobzirno ravnanje in malo rečeno goljufija!!! Upam, da članov, ki nekaj zahtevajo in nato ogoljufajo poštene prodajalce na ta način na Tabli več ne bo -Zvonimir Huzanić ime dneva!!!

Mogoce si celo dobro prisel skozi. Po moje je racunal da bo slo skozi carino. Ce bi slo, bi mu bremze senkal, tako pa si 'samo' 40 eur v minusu. Nikoli ne posiljat robe dokler ni denar pri tebi.
igorl
član

Kraj: Vrhnika

OdgovorNapisal/-a m4re » 28 Feb 2012 10:43

Zdravo
Žal imam slab feedback...

Prodajalec: zdravkec
Roba: Demo okvir
Razlog: Neresnost

Po telefonu mi je rekel da je kolo vozila njegova punca. Kar ni res glede na njegove poste...
zdravkec napisal/-a:Moja igrača za bp:

Slika

Klical sem ga že v petek, pa mi je rekel da ima šele v ponedeljek čas
Sam se je ponudil, da mi pripelje okvir do Postojne, kjer dela.
Jaz sem si zrihtal dopust, in mu v ponedeljek dopoldne pošljem sms kdaj se oglasim.

Dobim nazaj odgovor danes ne morem.
Vprašal sem ga zakaj mi ni prej sporočil zaradi dopusta.

Odgovoril mi je da se nisva za ponedeljek nič zmenila!?

Ok, ga vprašam če ima danes, jutri, pojutrišnem samo 5min časa.
Odgovor: Ne, odstopam od prodaje.

Toliko da veste o načinu poslovanja zdravkec-a, če se boste kdaj zapletli z njim.
m4re
član

OdgovorNapisal/-a zdravkec » 28 Feb 2012 13:35

Napiši vse tako kot je bilo res, ali pa si še enkrat preberi sms-e.
Če si pa razumel, da se dobiva v ponedeljek pa žal ne morem pomagati ampak sva se zmenila, da se prej čujeva kdaj se dobiva.
Če pa ne razumeš besede, da nimam časa (niti 5 min), včeraj in danes pa tudi žal ne morem pomagati :D
Potem pa še napišeš, da boš na tablo napisal da sem slab prodajalec in ne želim tvojega denarja če ti ne prodam okvirja - halo :D

lp
švic in solze
Uporabniški avatar
zdravkec
član

Kraj: e - c - i - č - a - r

OdgovorNapisal/-a m4re » 28 Feb 2012 19:07

...kakorkoli
Ce bi bil resen bi okvir prodal ze v petek (nevem kdo odlasa 6dni na siguren denar za 5 min casa)
Plus zlagal si se kdo je vozil okvir....

Vglavnem hocem z vami, bralci table, deliti izkusnjo...

Lp
m4re
član

OdgovorNapisal/-a kacu » 29 Feb 2012 00:07

m4re ti zgornji demo zgleda vozen? :D

Predvidevam, da ga je prej vozila punca, sedaj je pa bil rubež pa ga bo sam matral :mrgreen:
follow me i'm right behind you
Uporabniški avatar
kacu
član

Kraj: Glava

OdgovorNapisal/-a mannetou » 05 Mar 2012 19:40

kacu napisal/-a:m4re ti zgornji demo zgleda vozen? :D

Itak, po zajli od sedežnice...
Uporabniški avatar
mannetou
član

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Daomab » 05 Mar 2012 22:12

[/quote]
Itak, po zajli od sedežnice...[/quote] o-o
When people ask me ''Plz'' because it's shorter than ''Please'', I answer ''No'' because it's shorter than ''Yes''.
Uporabniški avatar
Daomab
član

Kraj: Kras

OdgovorNapisal/-a Tijan » 10 Mar 2012 16:34

kako dam sliko k oglasu zraven?
Tijan
član

OdgovorNapisal/-a Daomab » 10 Mar 2012 21:12

načinov mislim da je več.

jaz nardim tako:

- shrani.si (uploadaš sliko/e ki jih hočeš dat k oglasu) in potem da v oglas link na te slike. (slike lahko uploadaš tudi na katero drugo spletno mesto in daš link)

na shrani.si ko boš uploadal slike, ti bo za vsako sliko ponudilo 4 linke: namreč 1.- link do slike 2.- link za sliko v forumu (če daš ta link v opis (velja za MTB tablo..) bo sliko ko boš bral post videt) 3.- link za sliko z pradogledom (bo slika pomanjšana in bo na njej pisala resolucija in ko jo klikneš ti jo bo odprlo na velko) in 4. link sm pozabu za kaj je

probej :D
upam da ti bo v pomoč
When people ask me ''Plz'' because it's shorter than ''Please'', I answer ''No'' because it's shorter than ''Yes''.
Uporabniški avatar
Daomab
član

Kraj: Kras

OdgovorNapisal/-a zdravkec » 14 Mar 2012 19:37

No pa, da še jaz delim svojo dobro izkušnjo z uporabnikom Matiček.
Prodal mi je vzmet za moje lyrik-e, kot sva se dogovorila sem mu vnaprej nakazl denar in on mi je poslal vzmet takoj ko je bil denar na njegovem računa. In še več dodal mi je še solo air kartušo za lyrik-e ker kot pravi je ne potrebuje več.
Tako, da z moje strani samo pohvale glede njega.

lp
švic in solze
Uporabniški avatar
zdravkec
član

OdgovorNapisal/-a m4re » 07 Jul 2012 13:59

zdravo
Še en slab feedback...

Kupec: martinzone
Roba: 2012 slx bremze
razlog: nepoznavanje pogojev pošte

Prvo mi je napisal tole:
martinzone napisal/-a:Evo končno sem se odločil, da jih skoraj zagotovo vzamem. Mi jih lahko prosim prihraniš čez vikend, ko pridem z morja. Bi slučajno šlo za 115eur brez rotorja?
Si iz Ljubljane? Lahko bi se dobila v ponedeljek ali torek popoldne.

Ko je zvedel da sem iz Novega Mesta, sva se zmenila da mu pošljem po pošti.
Ker ni bilo govora o tem kdo plača poštnino, avtomatsko plača kupec...
Problem je nastal pri tem, ker ima pošta slovenije 5% provizijo na odkupnino.
Ko bi moral vse to plačati, je od nekje dobil v glavo da ga hočem nategniti.

Potem mi je napisal tole:
martinzone napisal/-a:Tak način poslovanja mi ni všeč. Če se nekaj zmeniva, pričakujem da dogovor drži.
Za teh 127eur jih ne mislim vzeti, ponujam ti dve opciji. Lahko mi na trr ali po pošti nakažeš razliko do dogovorjene cene, torej 12eur ali pa mi pošlješ še rotor. V nasprotnem primeru se bo pošiljka vrnila in izgubil boš teh 7,5eur poštnine ;)

Sedaj pa mi pošilja linke za koliko jih dobi nove iz nemčije. Ni problem, naroči iz Nemčije,
samo ne mi pisat naj jih pošljem, če jih ne misli vzet.
Vse je bilo zmenjeno, strinjal se je, potem pa odstopi.
Totalno neresno... :mad:
m4re
član

OdgovorNapisal/-a matejstyle » 07 Jul 2012 18:06

m4re napisal/-a:zdravo
Še en slab feedback...

Kupec: martinzone
Roba: 2012 slx bremze
razlog: nepoznavanje pogojev pošte

Prvo mi je napisal tole:
martinzone napisal/-a:Evo končno sem se odločil, da jih skoraj zagotovo vzamem. Mi jih lahko prosim prihraniš čez vikend, ko pridem z morja. Bi slučajno šlo za 115eur brez rotorja?
Si iz Ljubljane? Lahko bi se dobila v ponedeljek ali torek popoldne.

Ko je zvedel da sem iz Novega Mesta, sva se zmenila da mu pošljem po pošti.
Ker ni bilo govora o tem kdo plača poštnino, avtomatsko plača kupec...
Problem je nastal pri tem, ker ima pošta slovenije 5% provizijo na odkupnino.
Ko bi moral vse to plačati, je od nekje dobil v glavo da ga hočem nategniti.

Potem mi je napisal tole:
martinzone napisal/-a:Tak način poslovanja mi ni všeč. Če se nekaj zmeniva, pričakujem da dogovor drži.
Za teh 127eur jih ne mislim vzeti, ponujam ti dve opciji. Lahko mi na trr ali po pošti nakažeš razliko do dogovorjene cene, torej 12eur ali pa mi pošlješ še rotor. V nasprotnem primeru se bo pošiljka vrnila in izgubil boš teh 7,5eur poštnine ;)

Sedaj pa mi pošilja linke za koliko jih dobi nove iz nemčije. Ni problem, naroči iz Nemčije,
samo ne mi pisat naj jih pošljem, če jih ne misli vzet.
Vse je bilo zmenjeno, strinjal se je, potem pa odstopi.
Totalno neresno... :mad:

Sh*t ane, sam tole je pa res katastrofa. Dejstvo je, da poštnino plača kupec, razen, če ni drugače dogovorjeno. Nebi rekel, da bi bila poštnina 30€+, ampak za tak nizek znesek.... Ja, imaš prav, naj jih naroči iz DE.
Shake Stuff Up!
Spletni Album
Uporabniški avatar
matejstyle
član

Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a _Alex_ » 07 Jul 2012 18:49

? odkupnina je fiksen znesek ... naveden v katalogu cen Pošte Slovenije
PRODAM enduro okvir,zavore,gps,zobnike,bash,menjalnik,dolge/kratke hlače ..
Uporabniški avatar
_Alex_
član

Kraj: Banovci

OdgovorNapisal/-a Mojo Jojo » 07 Jul 2012 19:18

nisi dobro presurfal.
Monkey Control
Uporabniški avatar
Mojo Jojo
član

Kraj: bliz obvoznice

OdgovorNapisal/-a martinzone » 08 Jul 2012 19:06

Tvoja cena bremz z rotorjem je bila 140eur. Ker sem jih vzel brez rotorja (v vrednosti 33eur), sem ti ponudil 115eur (140 - 33 = 107 + 8eur poštnine = 115eur), s čimer si se strinjal.

- Mi jih lahko prosim še danes pošlješ z odkupnino za 115eur na spodnji naslov?
- ok, danes nesem na pošto.

Kolikor je meni znano, izraz odkupnina pomeni vrednost paketa+poštnine. Res je, da nisem vedel, da pošta vzame dodatnih 5% in me teh par evrov ne moti, če za to res nisi vedel. Me pa moti preostali strošek (7eur), za katerega se nisva dogovorila, da ga krijem. Vseeno mi je za teh konkretnih par evrov, gre se za princip. Če ti pa ni jasno, kaj pomeni izraz odkupnina, ti pa ne morem pomagat.
Bremze bom jutri tudi prevzel, še vedno pa pričakujem, da mi nakažež teh 7eur.

In namesto da bi se to na lep način zmenila preko zasebnih sporočil, si me takoj začel napadati oz. me tukaj javno blatiti.
martinzone
član

OdgovorNapisal/-a Unjust » 09 Jul 2012 00:27

Kakor vem se provizija preko pošte slovenije računa na odkupnino!Pri meni je bilo pri 90€ vrednem paketu ta 11€ stroškov (poštnina+provizija)...torej me je paket koštal 101€.
Unjust
član

OdgovorNapisal/-a njaminjami » 09 Jul 2012 10:53

Žalostno ampak na poštah ti navadno ne povejo vseh možnosti pošiljanja in ti ponavadi vsilijo poštno nakaznico... ampak 5% proviziji se da izogniti. http://www.radioaktual.si/?mod=aktualno&action=viewOne&ID=18564
Jaz največkrat uporabim posebno položnico.
Uporabniški avatar
njaminjami
član

Kraj: Lucija

OdgovorNapisal/-a sch3ll3 » 10 Jul 2012 20:34

Tega pa nisem vedel, takole me okoli prinesejo nevedneža :).
sch3ll3
član

OdgovorNapisal/-a zigc013 » 17 Avg 2012 22:31

Dober feedback!

Prodajalka: horvat$

Wheelsete mavic crossride,cena ugodna,povedala za vsako prasko in tako je tudi bilo v živo.
...Nč lupčka sam gaaas!
zigc013
član

OdgovorNapisal/-a Izzy_Boy » 28 Avg 2012 08:09

Slab feedback!

Prodajalec: urban__S

prodal mi je saint ročke v zagotovilu, da so odlične brez okvar in napak. Žal ko sem prejel paket je sledilo veliko razočaranje, sej bi spregledal praske in nek trud popravila prask z črno barvo ampak, da ima pa ročka odlomljen 1cm^2 aluminija pa nevem kako lahko rečeš, da je odlična oz brez napak in da taka ročka deluje kot nova :roll: !

Glavno poštenost prodaje: Na podnu!

še slika kot dokazilo:

Slika

lp
Adrenaline is our food. Speed is our drug. Technology is our religion. Bike is our love.
Uporabniški avatar
Izzy_Boy
YETrI Fan

Kraj: dežela suhe robe in medvedov

OdgovorNapisal/-a hyperskunk » 28 Avg 2012 09:05

Izzy_Boy napisal/-a:Slab feedback!

Prodajalec: urban__S

prodal mi je saint ročke v zagotovilu, da so odlične brez okvar in napak. Žal ko sem prejel paket je sledilo veliko razočaranje, sej bi spregledal praske in nek trud popravila prask z črno barvo ampak, da ima pa ročka odlomljen 1cm^2 aluminija pa nevem kako lahko rečeš, da je odlična oz brez napak in da taka ročka deluje kot nova :roll: !

Glavno poštenost prodaje: Na podnu!

še slika kot dokazilo:

Slika

lp

ulala, to je že na meji kriminala...
Nobody can be exactly like me. Sometimes even I have trouble doing it.-- Tallulah Bankhead
hyperskunk
član

Kraj: Lj

OdgovorNapisal/-a Draz_H » 28 Avg 2012 12:30

Vrni robo...

Nategun en :mad:
Uporabniški avatar
Draz_H
član

Kraj: 0_O

OdgovorNapisal/-a Mojo Jojo » 28 Avg 2012 12:35

Sram ga bilo :!:
Zaradi takih mother fuckerjev se ne morem zmenit za prodajo enemu bosancu, ker ima slabe izkušnje s Table.
Zaradi tega sem že zdavnaj povdal, da bi morala biti opcija malih oglasov plačljiva in na ta način tudi sledljiva s strani adminov :!:

PS:
Uporabnik Vide je tudi nategun prve klase in... :!:
Monkey Control
Uporabniški avatar
Mojo Jojo
član

OdgovorNapisal/-a cyco » 28 Avg 2012 14:07

edit:
/
i can't stand on my own - i'm two tired
Uporabniški avatar
cyco
član

OdgovorNapisal/-a denčiminerči » 05 Nov 2012 17:35

Kupec: Moja malenkost

Prodajalec: Martinzone

Roba: Easton Havoc 1.5 krmilna opora

Pred okoli enim mesecem sem objavil oglas s sledečim naslovom: Kupim fajfo 31.8 x 50mm, po možnosti cnc obdelano, ne Truvativ...
Dobim odgovor od omenjenega prodajalca da ima popolnoma nevoženo fajfo Easton Havoc 50mm, crne barve, 31.8.
Pristanem na njegovo ceno 50€, plačilo po povzetju in se že veselim pošiljke. Po nekaj dnevih dobim pošiljko in vidim da mi je poslal 1.5 cola fajfo. Takoj sem zaslutil nateg in mu fajfo z odkupnino poslal nazaj.

Besedilo sem skopiral iz Gmaila:

Moj prvi odgovor:

"Alo, fajfa je 1.5 col! Zakaj nisi povedal? Ti jo pošljem nazaj!"

Njegov odgovor:

"Seveda je 1.5, oba moja okvirja imata takšen premer cevi.
V oglasu si napisal "Kupim fajfo 31.8 x 50mm, po možnosti cnc obdelano, ne Truvativ..."
Zakaj nisi povedal, da rabiš prav 1 1/8?
Fajfa ustreza vsem pogojem v oglasu, nikjer tudi nisem ničesar prikrival, zato ne vidim razloga da bi jo jemal nazaj... Saj je cena tako nizka, da jo lahko komot prodaš naprej če ti res ne ustreza."

Lp,
Martin

Moj odgovor:

"Je že na poti nazaj."

In še en njegov "pameten" odgovor:

"Povej mi en dober razlog da jo sprejmem. Ne zdi se mi pošteno, da bom za tvojo malomarnost pri sestavi oglasa odgovarjal jaz!
Fajfa je ustrezala vsem pogojem, nikjer nisem ničesar prikrival, tako da je s tem zame zadeva rešena."

Moj odgovor:

"Človek, dobro si vedel da imaš 1.5 col fajfo. Ne se zdaj zgovarjati na
mene, res je da nisem napisal kakšen premer rabim, samo ne moreš
takšen biti in mi podturiti nekaj česar ne moreš prodati nikomur.
Čudno da mi nisi poslal colske fajfe. Šel sem ti na roko in ti nekaj
časa nazaj šenkal avidov disk 185 mm, ti pa meni tak nazaj za zahvalo."

Njegov odgovor:

"Glede na to, da gre za freeride fajfo se mi ni zdelo nič čudnega da bi imel freeride okvir z 1.5 premerom štange, ki je še zelo razširjen med kolesi oz. jih fura večina kolegov... Ne vem no."

Moj odgovor:

"Hja, moji kolegi pa pač vozijo taper ali 1,1/8... In polek drugih
ponudb sem se ravno za tvojo odločil, pa nobena ni bila 1.5 col."

Njegov odgovor:

"Upam da danes pride, ker grem potem jutri za dva tedna v nemčijo!"

In stvar od takrat naprej stoji. Prevarant je pokasiral 50€, o fajfi pa ni ne duha in sluha... On se lepo šminkeri okoli z novim Litevillom, jaz pa se naj lepo "jebem", ker sem po njegovem šolanem mnenju bil malomaren pri sestavi oglasa.

:mad: :mad: :mad:

Še vaše mnenje prosim...
denčiminerči
član

OdgovorNapisal/-a hyperskunk » 05 Nov 2012 18:00

denčiminerči napisal/-a:Kupec: Moja malenkost

Prodajalec: Martinzone

Roba: Easton Havoc 1.5 krmilna opora

Pred okoli enim mesecem sem objavil oglas s sledečim naslovom: Kupim fajfo 31.8 x 50mm, po možnosti cnc obdelano, ne Truvativ...
Dobim odgovor od omenjenega prodajalca da ima popolnoma nevoženo fajfo Easton Havoc 50mm, crne barve, 31.8.
Pristanem na njegovo ceno 50€, plačilo po povzetju in se že veselim pošiljke. Po nekaj dnevih dobim pošiljko in vidim da mi je poslal 1.5 cola fajfo. Takoj sem zaslutil nateg in mu fajfo z odkupnino poslal nazaj.

Besedilo sem skopiral iz Gmaila:

Moj prvi odgovor:

"Alo, fajfa je 1.5 col! Zakaj nisi povedal? Ti jo pošljem nazaj!"

Njegov odgovor:

"Seveda je 1.5, oba moja okvirja imata takšen premer cevi.
V oglasu si napisal "Kupim fajfo 31.8 x 50mm, po možnosti cnc obdelano, ne Truvativ..."
Zakaj nisi povedal, da rabiš prav 1 1/8?
Fajfa ustreza vsem pogojem v oglasu, nikjer tudi nisem ničesar prikrival, zato ne vidim razloga da bi jo jemal nazaj... Saj je cena tako nizka, da jo lahko komot prodaš naprej če ti res ne ustreza."

Lp,
Martin

Moj odgovor:

"Je že na poti nazaj."

In še en njegov "pameten" odgovor:

"Povej mi en dober razlog da jo sprejmem. Ne zdi se mi pošteno, da bom za tvojo malomarnost pri sestavi oglasa odgovarjal jaz!
Fajfa je ustrezala vsem pogojem, nikjer nisem ničesar prikrival, tako da je s tem zame zadeva rešena."

Moj odgovor:

"Človek, dobro si vedel da imaš 1.5 col fajfo. Ne se zdaj zgovarjati na
mene, res je da nisem napisal kakšen premer rabim, samo ne moreš
takšen biti in mi podturiti nekaj česar ne moreš prodati nikomur.
Čudno da mi nisi poslal colske fajfe. Šel sem ti na roko in ti nekaj
časa nazaj šenkal avidov disk 185 mm, ti pa meni tak nazaj za zahvalo."

Njegov odgovor:

"Glede na to, da gre za freeride fajfo se mi ni zdelo nič čudnega da bi imel freeride okvir z 1.5 premerom štange, ki je še zelo razširjen med kolesi oz. jih fura večina kolegov... Ne vem no."

Moj odgovor:

"Hja, moji kolegi pa pač vozijo taper ali 1,1/8... In polek drugih
ponudb sem se ravno za tvojo odločil, pa nobena ni bila 1.5 col."

Njegov odgovor:

"Upam da danes pride, ker grem potem jutri za dva tedna v nemčijo!"

In stvar od takrat naprej stoji. Prevarant je pokasiral 50€, o fajfi pa ni ne duha in sluha... On se lepo šminkeri okoli z novim Litevillom, jaz pa se naj lepo "jebem", ker sem po njegovem šolanem mnenju bil malomaren pri sestavi oglasa.

:mad: :mad: :mad:

Še vaše mnenje prosim...

Prodajalec izkoristil nepopolni oglas...pač se je hotel znebit fajfe...
Nobody can be exactly like me. Sometimes even I have trouble doing it.-- Tallulah Bankhead
hyperskunk
član

OdgovorNapisal/-a cebe » 05 Nov 2012 18:41

Popolnoma moje misli - videl, kaj kupec želi; vedel, da 1,5 havoc-a ne bo kar tako prodal; izkoristil takoj in se naredil "butla"!

Emm, nekaj me zanima - "martinzone" se pojavlja v feedback-u predvsem negativno, vozi pa popimpanega Liteville-a.... hmmmm :roll: :roll: :?:
...live for something or you'll die for nothing!
Uporabniški avatar
cebe
član

Kraj: Pragwald

OdgovorNapisal/-a Tzuli » 05 Nov 2012 18:59

Ne vidim povezave med tem kaj vozi in kako prodaja stvari... Edina stična točka, fovšija.

Ne zagovarjam pa kako reagira kot prodajalec, če se kupec premisli, potem mu pač vrneš vse skupaj, ne pa da se vadiš na sintaktične napake ali pa sive cone v oglasu.
On the internet you can be anything you want.

It's strange that so many people choose to be stupid.
Uporabniški avatar
Tzuli
What, me worry?

OdgovorNapisal/-a hyperskunk » 05 Nov 2012 19:00

cebe napisal/-a:Popolnoma moje misli - videl, kaj kupec želi; vedel, da 1,5 havoc-a ne bo kar tako prodal; izkoristil takoj in se naredil "butla"!

Emm, nekaj me zanima - "martinzone" se pojavlja v feedback-u predvsem negativno, vozi pa popimpanega Liteville-a.... hmmmm :roll: :roll: :?:
Fant se očitno znajde...jst se pa počutm k butl k prodajam kako stvar in skor da ne težim kupcu če ve kva točno kupuje...sam da ni problemov:)
Zadnjič spremenil hyperskunk, dne 05 Nov 2012 19:15, skupaj popravljeno 1 krat.
hyperskunk
član

OdgovorNapisal/-a cebe » 05 Nov 2012 19:03

Hočem povedat to, da mu vsak € za kruh očitno ni problem, zna pa komplicirat na veliko za par evrov za poštnino, samo da se reši vsega, kar ima... osebno vsakemu, ki ne komplicira pri nabavi v naprej povem, da če kaj ni tako kot sva se dogvorila, brez problema vzamem nazaj, poleg tega še pa poštnino pokrijem, ker se mi zdi korektno, če kupec ne komplicira in ponuja "žaljivih" ponudb...
Uporabniški avatar
cebe
član

OdgovorNapisal/-a Tzuli » 05 Nov 2012 19:10

Tak odnos je ta pravi. :)

Uporabniški avatar
Tzuli
What, me worry?

OdgovorNapisal/-a Matiček » 05 Nov 2012 19:15

Če je kaj deca, se bo že oglasil :roll:
Brez zemljevida ne prideš nikamor,ali pa marsikam !
Uporabniški avatar
Matiček
član

OdgovorNapisal/-a cebe » 05 Nov 2012 19:34

hyperskunk napisal/-a:Fant se očitno znajde...jst se pa počutm k butl k prodajam kako stvar in skor da ne težim kupcu če ve kva točno kupuje...sam da ni problemov:)

...same here!
Uporabniški avatar
cebe
član

OdgovorNapisal/-a cebe » 05 Nov 2012 19:36

Ne vidim druge, kot pa da bi pokazal vsaj malo poštenja in se ne delal "slovencla" in normalno vzel nazaj in požrl tistih par evrov "izgube" zaradi poštnine!

Vsi pa se bomo iz tega naučili, moraš res vsako malenkost vedno napisat oz. povprašat ali kakorkoli že...
Uporabniški avatar
cebe
član

OdgovorNapisal/-a JoJo 2x » 05 Nov 2012 19:37

Pussy play...
Đabe kameli kombajn...
Člowk obrača, šnopc obrne!
JoJo 2x
član

Kraj: Borovnica-kotlina Coklburg

OdgovorNapisal/-a Matiček » 05 Nov 2012 19:53

Kdo ima zdej to fajfo ? :roll:
Imam kolega, ki bi jo vzel, ampak dejmo na PM, da ne smetimo.
Uporabniški avatar
Matiček
član

OdgovorNapisal/-a denčiminerči » 05 Nov 2012 20:01

Matiček napisal/-a:Kdo ima zdej to fajfo ? :roll:
Imam kolega, ki bi jo vzel, ampak dejmo na PM, da ne smetimo.

Ne vem kje bi lahko bila. Če bi jo prevzel bi jaz dobil denar nazaj. Zgleda da še je na pošti in se še ni vrnila k meni. Lahko ga povprašaš po PM če ti jo proda, ziher ti bo cigl zapakiral in ti ga prodal za 50€...
denčiminerči
član

OdgovorNapisal/-a Tzuli » 05 Nov 2012 20:04

BTW. je že minilo tistih 14 dni ko bo v Nemčiji?

Uporabniški avatar
Tzuli
What, me worry?

OdgovorNapisal/-a denčiminerči » 05 Nov 2012 20:08

Tzuli napisal/-a:BTW. je že minilo tistih 14 dni ko bo v Nemčiji?

14. oktobra je to napisal, zdaj že veselo slike lima na tablo...
denčiminerči
član

OdgovorNapisal/-a Mojo Jojo » 05 Nov 2012 20:24

Če si poslal z odkupnino in nisi dobil denarja, pomeni, da je ni prevzel in ga čaka na pošti. Tam čaka ne vem točno... 15dni?
potem pa jo pošljejo nazaj pošiljatelju. Ni dvakrat za rečt, da ne boš plačal še nekaj malega dodatnih stroškov.

@Matiček...to imaš za čvarkota, ne? Sem mu že zdavnaj rekel, da naj tist čigumi zamenja. (1,5 krmilna pa 25,4mm belanca pa še to clamp s samo dvema vijakoma, dolga pa kot ponedeljek :lol:

@denčiminerči...za nastalo situacijo si sicer sam kriv, kar pa ne pomeni, da ni ta drugi prasec, ker je to izkoristil. Dejstvo, da je noče vzet nazaj, nakazuje na to, da je že v osnovi vedel, da z njo ne boš zadovoljen in namenoma ni povedal več kot si vprašal.
Če bi fajfo prodajal z dobrim namenom, bi jo vsak normalen človek vzel nazaj, vendar pa bi pričakoval, da ti, ki si "zajebal" plačaš vse
stroške poštnine v obe smeri.
Monkey Control
Uporabniški avatar
Mojo Jojo
član

OdgovorNapisal/-a Matiček » 05 Nov 2012 20:29

Mojo Jojo napisal/-a:
@Matiček...to imaš za čvarkota, ne? Sem mu že zdavnaj rekel, da naj tist čigumi zamenja. (1,5 krmilna pa 25,4mm belanca pa še to clamp s samo dvema vijakoma, dolga pa kot ponedeljek :lol:

Itak, za koga pa :mrgreen:
Uporabniški avatar
Matiček
član

OdgovorNapisal/-a denčiminerči » 05 Nov 2012 20:29

Mojo Jojo napisal/-a:Če si poslal z odkupnino in nisi dobil denarja, pomeni, da je ni prevzel in ga čaka na pošti. Tam čaka ne vem točno... 15dni?
potem pa jo pošljejo nazaj pošiljatelju. Ni dvakrat za rečt, da ne boš plačal še nekaj malega dodatnih stroškov.

@denčiminerči...za nastalo situacijo si sicer sam kriv, kar pa ne pomeni, da ni ta drugi prasec, ker je to izkoristil. Dejstvo, da je noče vzet nazaj, nakazuje na to, da je že v osnovi vedel, da z njo ne boš zadovoljen in namenoma ni povedal več kot si vprašal.
Če bi fajfo prodajal z dobrim namenom, bi jo vsak normalen človek vzel nazaj, vendar pa bi pričakoval, da ti, ki si "zajebal" plačaš vse

Vem da je moja napaka, samo pokaži mi en oglas na tabli kjer je naveden fi krmilne cevi, razen če ni izključno 1,5 ali 1 cola.
denčiminerči
član

OdgovorNapisal/-a igorl » 05 Nov 2012 20:45

denčiminerči napisal/-a:
Mojo Jojo napisal/-a:Če si poslal z odkupnino in nisi dobil denarja, pomeni, da je ni prevzel in ga čaka na pošti. Tam čaka ne vem točno... 15dni?

Vem da je moja napaka, samo pokaži mi en oglas na tabli kjer je naveden fi krmilne cevi, razen če ni izključno 1,5 ali 1 cola.

Itak. Vsi oglasi kjer ni nic navedeno lahko kar sklepas da je 'standard', 1 1/8. Ce nekdo hoce 1.5, bo to sigurno dopisal ker je nekaj posebnega.
igorl
član

Kraj: Vrhnika

OdgovorNapisal/-a whatever » 05 Nov 2012 20:58

Placas se 1x postnino, ki pa pri "Posti Slovenije" ni majhna. Poleg tega se procent postne provizije. :roll: ž

cebe napisal/-a:Hočem povedat to, da mu vsak € za kruh očitno ni problem

Pri 17 letih imet bajk za par jurjev ni lahka :) Fant pridno dela razne projekte in si tako sluzi €.
Uporabniški avatar
whatever
član

OdgovorNapisal/-a cebe » 05 Nov 2012 21:11

igorl napisal/-a:Itak. Vsi oglasi kjer ni nic navedeno lahko kar sklepas da je 'standard', 1 1/8. Ce nekdo hoce 1.5, bo to sigurno dopisal ker je nekaj posebnega.

Se popolnoma strinjam...
whatever napisal/-a:Pri 17 letih imet bajk za par jurjev ni lahka :) Fant pridno dela razne projekte in si tako sluzi €.

Nisme mislim, da ne dela ali kaj podobnega, le da mu pri takem bajku na novo v garazi, ne bo pomenlo 10€ dva dni brez hrane...
Uporabniški avatar
cebe
član

OdgovorNapisal/-a martinzone » 06 Nov 2012 14:05

X
Zadnjič spremenil martinzone, dne 06 Nov 2012 22:05, skupaj popravljeno 1 krat.
martinzone
član

OdgovorNapisal/-a denčiminerči » 06 Nov 2012 15:33

martinzone napisal/-a:Zivjo,

Da povem se mojo plat zgodbe.
Fajfo sem kupil novo iz bikemarkta skupaj s krmilom, kjer seveda ni pisala dimenzija, sam pa tudi nisem pomislil na to da bo 1.5. Takoj sem pisal prodajalcu ki me je odpikal na enak nacin, torej da sem si sam kriv ker nisem vprasal - on ni nicesar tajil...

Aha, torej si si pač nekak moral povrniti in si izbral mene...

martinzone napisal/-a:..Doma me je baje cakal listek s 15eur visjo odkupnino (+5eur, ki sem jih na zacetku odstel za postnino)..

Baje? Imaš dokaz? Jaz še vedno hranim listek od pošte ko sem ti poslal nazaj na katerem je popolnoma enak znesek kot sem plačal jaz!

martinzone napisal/-a:..
Ker z mano od zacetka ni komuniciral na normalen nacin se tudi ne cutim krivega za nastalo situacijo. Lahko bi se npr.dogovorila, da mu denar nakazem nazaj, on pa mi jo poslje normalno..

Moj način komuniciranja je popolnoma normalen, direkten in brez ovinkarjenja. Pa vrag me tudi ne bo vzel, če bom moral pozabiti na teh 50€!

Lp, Denis
denčiminerči
član

OdgovorNapisal/-a Kastivnik » 06 Nov 2012 16:22

svašta ,,,zakaj je važno s katerim bajkom se model vozi????????

jaz bi sicer v tem primeru stvar vzel nazaj,je pa dejstvo da je kar precek kupcev rabljene opreme razvajenih u tri p.m.,vse je kar samoumevno,poštnine bi naj kar prodajalec plačeval ali robo na dom dostavljal, pa ne vem kaj še vse...
Kastivnik
član

Kraj: Wuzenica

OdgovorNapisal/-a JoJo 2x » 06 Nov 2012 17:00

:D ontopic offtopic....
IMO!!!
Če bejba reče da bi seksala, ponavadi predpostavimo da misli vaginalno.
Če bi iz prve, brez vprašanja probali analno, bi verjetno dobili šamar... :mrgreen:
Đabe kameli kombajn...
JoJo 2x
član

OdgovorNapisal/-a Tzuli » 06 Nov 2012 17:01

WIN!

Uporabniški avatar
Tzuli
What, me worry?

OdgovorNapisal/-a Mojo Jojo » 06 Nov 2012 17:38

martinzone napisal/-a:Fajfo sem kupil novo iz bikemarkta skupaj s krmilom, kjer seveda ni pisala dimenzija, sam pa tudi nisem pomislil na to da bo 1.5. Takoj sem pisal prodajalcu ki me je odpikal na enak nacin, torej da sem si sam kriv ker nisem vprasal - on ni nicesar tajil.

Ne vem no...tlele lepo piše, da je 1,5 pa še slikce imaš.
http://bikemarkt.mtb-news.de/article/31 ... 31-8mm-neu
Monkey Control
Uporabniški avatar
Mojo Jojo
član

OdgovorNapisal/-a Bill Hilly Ned Reck » 06 Nov 2012 20:32

<objava vredna 7 dni>
Wut Dafuq!!!?
Uporabniški avatar
Bill Hilly Ned Reck
član

OdgovorNapisal/-a martinzone » 06 Nov 2012 21:04

Mislim, da je tema prestopila vse meje dobrega okusa!
V kolikor bo denčiminerči poravnal stroške pošiljanja, bom prevzel fajfo (seveda, če je še na pošti).
To je moj zadnji post na tabli. Uživajte še naprej.
martinzone
član

OdgovorNapisal/-a JoJo 2x » 07 Nov 2012 17:39

Tok spektakularno kreganje, pa tok dolgočasen zaključek...
Beda...
No ja, vračanje na temo...
Prjatu je kupu bajk od userja Matiček...
Na nivoju, tko k se zagre.
p.s. (sem bil zraven kot oglednik :D)
Đabe kameli kombajn...
JoJo 2x
član

OdgovorNapisal/-a denčiminerči » 07 Nov 2012 19:48

Zadosti je bilo, fajfa je že našla novega lastnika.

P.S. Hvala Matiček
denčiminerči
član

OdgovorNapisal/-a zdravkec » 07 Nov 2012 19:59

Še moj prispevek.

Kupoval sem od uporabnika "edy".
Vse sva se zmenila zelo hitro ker sem ceno nekoliko znižal, se mi je zdelo pošteno, da mu denar nakažem vnaprej.
On je poslal paket kot sva rekla in vse eje super.

Z moje strani same pohvale.

lp
švic in solze
Uporabniški avatar
zdravkec
član

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov