a kdo fura po rašici?

Vse o tehniki vožnje, od začetniških težav do trikov, letečih vragolij in podobnega. Vse o tehniki vožnje z gorskim kolesom. Gradnja in konstrukcija poti in izdelava poligonov. Video vključen.

OdgovorNapisal/-a planinsek » 11 Jun 2009 21:52

ja to bi se dal zment, čez kkšn tedn k se mi kolen do konca zacel!!!
pol pa zveseljem

lp.planinšek
pazi, da ne pades, ker pol si na tleh.
planinsek
član

Kraj: tacn

OdgovorNapisal/-a RuffRydeR » 11 Jun 2009 23:23

se priporočam tinker glede na to da swa ob iz šiške :wink:
Behind the eight ball, ahead of the curve, ridin' the wave, dodgin' the bullet, pushin' the envelope.
RuffRydeR
član

Kraj: Kamnik

OdgovorNapisal/-a jovzy » 01 Jul 2009 23:54

sm se kr mal namatru da sm pršu čez vse tole;))
skratka, pred kratkim nabavu bajk, tako da se skos vozm po: rašici, šmarni, šentviškemu (oz tm sm bil enkrat, do zdej)
mal me jebe vožnja navzgor (sm se zredu,. zato mi tok bol odgovarja vožnja navzdol:)
če kdo hoče novega kompanjona oz tri, igm pa se bomo kej zmenil:))
morm še to napisat:
če bremzaš na zadnjo, boš saj iz mojih kratkih izkušen velikokrat črto pustu za sabo, odlično za "pošrek" vozt, nevidm kaj nekateri delate tak cirkus, kao da se s tem narava uničuje.....
če misliš nekaj delat, se pozanimaj čigava je zemlja, potem dej za kaki šnopc pa pir, tistmu kmetu... ti bo velik več dovolu, ne pa dreves podirat, ker bo kmet najebu, čeprav je njegova zemlja.
vsi kateri se sprehajate peš po rašici, sej veš da je ogromno kolesarjev gor, si tut ti, pejt rajš na šmarno... oz greš po tistih poteh po katerih veš da se ne fura (tok)
moje skromno mišlenje,
p.s. upam da nism temo naprej razviju pa da bo zdej 100 komentarjev, razn če bo kdo kej novega povedu.
lp jovzy
igm se zmenmo, lp
jovzy
član

OdgovorNapisal/-a planinsek » 02 Jul 2009 01:06

jz nebi meu komentarja bi meu pa uprasanje :!: :!: :!:
a ma kdo kaki fr baik za po rasici prodat...kontakt pm al pa mail matevz.p@hotmail.com

lp.matevz
planinsek
član

OdgovorNapisal/-a RuffRydeR » 02 Jul 2009 09:32

planinšek to se pa med oglasi upraša :wink:
al more bit bajk ''navajen'' Rašice :)
Behind the eight ball, ahead of the curve, ridin' the wave, dodgin' the bullet, pushin' the envelope.
RuffRydeR
član

OdgovorNapisal/-a RuffRydeR » 02 Jul 2009 09:36

jovzy napisal/-a:če bremzaš na zadnjo, boš saj iz mojih kratkih izkušen velikokrat črto pustu za sabo, odlično za "pošrek" vozt, nevidm kaj nekateri delate tak cirkus, kao da se s tem narava uničuje.....

in če jih bo 100 bremzal z blokiranim zadnjim kolesom bo iz potke ratala
ornk razrita pot

drugače pa ti priporočam (ker se mi zdi da si začetnik)
da si z neta potegneš tale film http://www.youtube.com/watch?v=yR89Umu6vt4
RuffRydeR
član

OdgovorNapisal/-a planinsek » 02 Jul 2009 10:16

RuffRydeR napisal/-a:planinšek to se pa med oglasi upraša :wink:
al more bit bajk ''navajen'' Rašice :)

sm ze prasu sam nuben nima kej uredu, ce pa ma kdo kej navajenga je pa tudi uredu :mrgreen: sm iz tacna tkoa da tud ogled ni problem, kontak pa na pm :D mam pa tud neki za prodt ali menat eno xc kono blast deluxe

lp.matevz
planinsek
član

OdgovorNapisal/-a jovzy » 02 Jul 2009 13:20

ker matevž pa si???
jst sm grad:)))
se poznava???
hvala za muvi, sicr s samo vožnjo nimam problemov, sm že od malega dost bil na bajku, tako da mi kr gre....
za skoke morm pa še mal vadt;))
jovzy
član

OdgovorNapisal/-a planinsek » 02 Jul 2009 18:34

planinsek ampak ne poznam nobenga grada:( zou se pa loh zmenva za kksno turo po rasici)
sm pa glihk kar prsu iz ture po pohorju in morm rect da sm jo kr dobr odvozu sicer z obilico dezja ampak tudi to pase zravn sm pa probu naki tenkik kako bojse zvozt ovink brez bremzanja in se eno par zadevc,ki sm jih vidu v temu filmcku...re taka fina turca loh kontaktirate ce koga zanima kje sm se vozu!!!

lp.matevz
planinsek
član

OdgovorNapisal/-a ANDRE1 » 04 Jul 2009 20:20

a ma kdo kaki fr baik za po rasici prodat...

Za Rašico pa res ne rabiš FR bajka kupovat:).Čisto zadosti je že nek AM ali enduro.
Ampak tale pogovor mislim, da spada v kakšno drugo temo :D .
Uporabniški avatar
ANDRE1
član

Kraj: Mengeš

OdgovorNapisal/-a planinsek » 04 Jul 2009 22:46

andre1 sem ze razcistil o tj tmi(kam kaj spada)mali oglasi nic pa metnega ne ponujajo zato sem probal tukaj.
Samo problem je v temu, da mam trnutno enga xcja k pa ni ravno za rasico:(
lp.matevz
planinsek
član

OdgovorNapisal/-a 2maš » 05 Avg 2009 09:59

po rašici se lahko pojaš s trdakom kaj šel z xc-jem. ti sam vozi in uživaj,
Uporabniški avatar
2maš
nočna izmena

Kraj: LJUBLJANA BEŽIGRAD

OdgovorNapisal/-a tol » 11 Avg 2009 10:24

planinsek napisal/-a:andre1 sem ze razcistil o tj tmi(kam kaj spada)mali oglasi nic pa metnega ne ponujajo zato sem probal tukaj.
Samo problem je v temu, da mam trnutno enga xcja k pa ni ravno za rasico:(
lp.matevz

Zakaj pa xc nebi bil za Rašico?
Vse nad 150 hoda je na Rašici bolj škoda kot korist :wink:
tol
nadpovprečno sitn

Kraj: Ljubljana

Re: a kdo fura po rašici?

OdgovorNapisal/-a slo killer7 » 08 Nov 2009 15:26

živ, ja sm sm biu dons na rašici (iz dobenske strani gor) dol sm pa "hotu" jet proti selu sam mi ni uspel. In me zanima če gre kdo konc tedna kej na rašico pa da ve kje je ta proga proti selu?? če gre kdo nej prosm pošle sporočilo pa da se zmenmo kje pa kdaj.
LP,Blaž
need to be free ... freedom rider
Uporabniški avatar
slo killer7
član

Kraj: Domžale ....IHAN!!

OdgovorNapisal/-a KLEM1 » 13 Mar 2010 09:01

...in prišel je čas...dons ob 14.00 je štart...zbor pri cerkvi v Šinkoven turnu...
ŽVAU NAJ BO NA PROSTEM
KLEM1
član

Kraj: MNGŠ

OdgovorNapisal/-a gorhikvi » 13 Mar 2010 12:43

Sem se glih vrnu dol tako da lahko povem iz prve roke: pripravte se na čofto. ;.=9/
gorhikvi
član

OdgovorNapisal/-a Tevž » 13 Mar 2010 13:02

Jutri se ti pripravi oz. pripravi mezince!!
Što ne ubija jača!
Uporabniški avatar
Tevž
član

Kraj: Osrednjeslovenska kotanja

OdgovorNapisal/-a gorhikvi » 13 Mar 2010 13:30

Dej pazi mal da nauš šou peš. ;.=9/
gorhikvi
član

OdgovorNapisal/-a KLEM1 » 24 Mar 2010 16:11

gorhikvi napisal/-a:Sem se glih vrnu dol tako da lahko povem iz prve roke: pripravte se na čofto. ;.=9/

Mal pozn,ampak vseen:Cela veselica,je kar veselo odnašal,tko da smo samo eno rundo odfural...pol smo šli pa raj na cca 5 hladnih-je pasal :lol: !
ŽVAU NAJ BO NA PROSTEM
KLEM1
član

Kraj: MNGŠ

OdgovorNapisal/-a IvanO4 » 15 Apr 2010 23:15

Mene zanima če to govorite o rašici pri Ljubljani, ker tega nisem zasledil. Če ja tako in bi kdo kdaj šel bi se z veseljem pridružil.
IvanO4

OdgovorNapisal/-a planinsek » 19 Apr 2010 22:22

IvanO4 napisal/-a:Mene zanima če to govorite o rašici pri Ljubljani, ker tega nisem zasledil. Če ja tako in bi kdo kdaj šel bi se z veseljem pridružil.

ja govori se o Rasici pri Ljubljani(hrib nasproti Smarne gore, med njim je samo avtocesta) zal mi zdravje nekoliko pesa, tako da v kratkem ne bom nic gor, drugace sem iz Tacna(vas pod smarno)! kasneje pa se lahko kaj dogovorimo...
lp.planinsek
planinsek
član

OdgovorNapisal/-a IvanO4 » 22 Apr 2010 10:13

Jst sm pa iz Ćrnuč tako da imam rašico skoraj pred nosom :D
No sporoči ko se kaj pozdraviš, če boš za kakšno skupno turo pripravljen.
Želim ti pa čimprejšnje okrevanje.
IvanO4

OdgovorNapisal/-a Bojac » 15 Jun 2010 11:18

No... le tako naprej... Zgodilo se je včeraj popoldan, ko sta dva mladca tiščala z Rašice proti Črnučam, je eden od osebkov zbil sosedo, ki je ob poti nabirala borovnice. Gospa jo je odnesla k sreči le s praskami in eno modrico.. Bravo :evil:
ma...ti si znoru....tok zgodi ????
Uporabniški avatar
Bojac
član

OdgovorNapisal/-a ANDRE1 » 17 Jun 2010 21:15

No... le tako naprej... Zgodilo se je včeraj popoldan, ko sta dva mladca tiščala z Rašice proti Črnučam, je eden od osebkov zbil sosedo, ki je ob poti nabirala borovnice. Gospa jo je odnesla k sreči le s praskami in eno modrico.. Bravo

Point?
Uporabniški avatar
ANDRE1
član

Kraj: Mengeš

OdgovorNapisal/-a Bojac » 17 Jun 2010 21:31

Point???
Prepoved vožnje v naravnem okolju.... tukaj smo tako ali tako kolesarji stalno na tapeti.... nekaj obzirnosti pa sploh ne bi škodilo, a ne?
ma...ti si znoru....tok zgodi ????
Uporabniški avatar
Bojac
član

OdgovorNapisal/-a MatevzV » 17 Jun 2010 21:34

ANDRE1 napisal/-a:
No... le tako naprej... Zgodilo se je včeraj popoldan, ko sta dva mladca tiščala z Rašice proti Črnučam, je eden od osebkov zbil sosedo, ki je ob poti nabirala borovnice. Gospa jo je odnesla k sreči le s praskami in eno modrico.. Bravo

Point?

Point tega je, da če bi to prišlo v medije dobesedno na***bemo vsi gorski kolesarji, ker bi slaba luč padla na vse, ne le na une dva šalabajzerja, ki ga tišita brez pameti po bregu. Na polno se ga tišči na zaprtih progah in v bikeparkih, ne pa na vsaki stezi ki jo najdeš. Če še zmer ne dojameš tud teb u glav kaj manjka.

LP
Hit me in the face because I'm bulletproof, and you'll break your arm! MTB Železniki
Without roots and stones is not fun!!!
Na kolesu sem najbolj vesev, sam takrat ko na koncu ostanem cev!!
Uporabniški avatar
MatevzV
član

Kraj: Selška dolina - Železniki

OdgovorNapisal/-a tr-626 » 28 Jun 2010 19:13

Point tega je, da vsi ponosni lasniki ki mate FS-je in hočete voziT počasi in bolj "penzionistično" in ne uživat v ovinku z blokiranjem zadnjega kolesa, ker uničiš pot. Priporočam, da prodate AM, DH, FR bicikle in denar podarite za obnovo poti v triglavskem nardnem parku.Kasneje si kupi gojzarje ali pa si kupi xc kolo s 100hoda potem se pa pelji 10- maksimalno 15km na uro dol po hribu in uživaj. Halo????????????

Na cestah so vsak dan prometne nesreče, ljudje umirajo,...Ti pa jokaž zaradi ene sosede, ki sta jo zbila dva mladca.Kaj če sta trenirala za dh tekmo ali kaj drugega. In potem v Sloveniji ni uspešnih športnikov!Furat počasi je brezveze (zame osebno).

Aja, gorsko kolesarjenje je že prepovedano samo tega še se ne izvršuje (se pa bo zaradi takih osebkov začelo) to bo ziher en napisal.

A ni boljše, da vsi vozimo kakor nam paše, se brigamo zase in ne obsojamo drugi KOLESARJEV, ki izkoriščajo kolo za to kar je namenjeno.

Rašica je pa itak vedno prepolna med tednom, vikendom, zjutraj, popoldan in zvečer.Za noč pa nimam podatkov.

Lp iz Podrašičja.
tr-626
član

OdgovorNapisal/-a cebelca » 28 Jun 2010 19:30

tr-626 napisal/-a:Na cestah so vsak dan prometne nesreče, ljudje umirajo,...Ti pa jokaž zaradi ene sosede, ki sta jo zbila dva mladca.Kaj če sta trenirala za dh tekmo ali kaj drugega. In potem v Sloveniji ni uspešnih športnikov!

Ja, Bojac. Kaj pa če sta trenirala za tekmo? Kok si beden, ej. :lol: Kaj pa je to ena polomljena mamca v primerjavi z zlato medaljo.

Tr-626 ti si debil.
Uporabniški avatar
cebelca
vuvuZZZela

OdgovorNapisal/-a tr-626 » 28 Jun 2010 19:33

Ej čebelca ti itak samo letaš in brniš, NE POZNAŠ UŽITKA SPUSTA.
tr-626
član

OdgovorNapisal/-a cebelca » 28 Jun 2010 19:46

Možno, ampak ti si še vedno debil.
Uporabniški avatar
cebelca
vuvuZZZela

OdgovorNapisal/-a tol » 28 Jun 2010 20:36

tr-626 napisal/-a:Ej čebelca ti itak samo letaš in brniš, NE POZNAŠ UŽITKA SPUSTA.

Tr 626, se dobimo jutri ob 17.00 pri Stolpu na Rašici boš mal nakazu kako hitro se pelješ?
tol
nadpovprečno sitn

OdgovorNapisal/-a fiona » 28 Jun 2010 20:54

kdo se bo pa spustu na čigav nivo....v vsakem primeru bo en mogu iti preko svojih načel

17.00 je OK.....psa šele okol osmih peljem ven
sploh ne rabim več podpisa....
Uporabniški avatar
fiona
miss clumsy

Kraj: pr LJ

OdgovorNapisal/-a El Tomzo » 28 Jun 2010 22:05

cebelca napisal/-a:
tr-626 napisal/-a:Na cestah so vsak dan prometne nesreče, ljudje umirajo,...Ti pa jokaž zaradi ene sosede, ki sta jo zbila dva mladca.Kaj če sta trenirala za dh tekmo ali kaj drugega. In potem v Sloveniji ni uspešnih športnikov!

Tr-626 ti si debil.

tr-626 napisal/-a:Ej čebelca ti itak samo letaš in brniš, NE POZNAŠ UŽITKA SPUSTA.

cebelca napisal/-a:Možno, ampak ti si še vedno debil.

In tako je tr-626 dobil svoj slavni nadimek (oz. napis namesto član).
Glas tudi z moje strani.
Nikoli nisem toliko hodil po hribih kot odkar sem pričel kolesarit.
Uporabniški avatar
El Tomzo
član

Kraj: Emona-Savus fluvius

OdgovorNapisal/-a tr-626 » 29 Jun 2010 10:23

Hm mal težka bo po rašici. sam furam dirt in park na rašico več ne zahajam, mogoče peš, ker zelo nerad kršim zakone.
tr-626
član

OdgovorNapisal/-a tol » 29 Jun 2010 11:06

tr-626 napisal/-a:Hm mal težka bo po rašici. sam furam dirt in park na rašico več ne zahajam, mogoče peš, ker zelo nerad kršim zakone.

Potem si pa res kompetenten, da komentiraš situacijo izven tebi poznanega terena, kajneda?
tol
nadpovprečno sitn

OdgovorNapisal/-a tr-626 » 29 Jun 2010 12:12

Vozil sem po Rašici sedej jo obiščem samo še s slabšim xc-je bol po redko v šoli še imam nege obveznosti in res nimam cajta nalednji teden pa lahko od ponedljak do nedelje povej kdaj boš meu čas pa se dobimo gor.Dol gremo pa v smeri Črnuč tista potka, ki je takoj pri stolpu???

Tol:
To sem komentiral pa zato ker se mi zdi bedno, da obsojate dva mladca, ki svoje plati zogdbe nista povedala. Glupa teza še bolj glup odgovor.Dejstvo pa je, kolesarjenje po hribih je prepovedano in brezveze se je it Donkihodstva.

Čebelica:
Če me že označuješ z osebo, ki je duševno motena (debil). Se tukaj pojavlja vprašanje vi navadni smrtniki se borite proti ustavi republike Slovenije in njenim zakonom.A ni boljše pusti pa samo kolesarit.
tr-626
član

OdgovorNapisal/-a cebelca » 29 Jun 2010 12:23

tr-626 napisal/-a:Če me že označuješ z osebo, ki je duševno motena (debil)...

Če nočeš bit označen kot duševno moten, nehaj pisat debilne stvari.
Uporabniški avatar
cebelca
vuvuZZZela

OdgovorNapisal/-a žabar » 29 Jun 2010 21:46

tr-626 napisal/-a:To sem komentiral pa zato ker se mi zdi bedno, da obsojate dva mladca, ki svoje plati zogdbe nista povedala.

Domnevam, da se jima je nastavljala toliko časa, da sta jo enkrat morala zadet! :shock:
Morda je tebi edini užitek spusta hitrost. Prav. Tisti, ki vozijo front pivote, najbrž tud neskončno uživajo, pa imajo sila majhno povprečno hitrost...
Vsak nosi tudi odgovornost za svoja dejanja in svobodo imaš, dokler nekomu ne škodiš. Tole je tko simpl, da po mojem ni treba nobene besede več o tem.
Najboljši fantje so že kolesarji.
Uporabniški avatar
žabar
član

Kraj: LJ Barje

OdgovorNapisal/-a tr-626 » 30 Jun 2010 13:27

žabar napisal/-a: Tisti, ki vozijo front pivote, najbrž tud neskončno uživajo, pa imajo sila majhno povprečno hitrost...

Očitno nimaš veliko izkušenj s skakanjem.
Drugače pa maš prav.

Ps: Mogoče kdo ve kdo sta bila ta dva?
tr-626
član

OdgovorNapisal/-a rookiee » 01 Jul 2010 18:09

Kam je pa tale debata zasla....? :?
Uporabniški avatar
rookiee
član

Kraj: Ljubljana/Domžale

OdgovorNapisal/-a simkoooo » 01 Jul 2010 19:41

žabar napisal/-a:
tr-626 napisal/-a:To sem komentiral pa zato ker se mi zdi bedno, da obsojate dva mladca, ki svoje plati zogdbe nista povedala.

Domnevam, da se jima je nastavljala toliko časa, da sta jo enkrat morala zadet! :shock:
Morda je tebi edini užitek spusta hitrost. Prav. Tisti, ki vozijo front pivote, najbrž tud neskončno uživajo, pa imajo sila majhno povprečno hitrost...
Vsak nosi tudi odgovornost za svoja dejanja in svobodo imaš, dokler nekomu ne škodiš. Tole je tko simpl, da po mojem ni treba nobene besede več o tem.

Lej: če ti furaš AM kot predvidevam, to še ne pomen da mi ne smemo dol gont, in če je nm hitrost in tehnika svoboda in veselje, je to naša stvar... Brez hitrosti in treniranja pa na tekmah ni nobenih rezultatov. Zdej pa dost, ker si napisou da ni treba več besed o tem ;)
simkoooo
član

Kraj: Tacen, Ljubljana

OdgovorNapisal/-a tol » 01 Jul 2010 20:07

@simkooo

Razloži:
1. Kako si lahko za treniranje DHja izberete tako nezahteven in položen teren kot je Rašica, ko lahko še s trdakom vse skupaj precej hitro odpelješ?

2. Zakaj si izberete eno izmed bolj obiskanih izletniških točk in poti?

3. Kolikokrat na dan oz po koliko ur pa treniraš? 1 spust z rašice, mogoče 2? aja če mate šatl pol mogoče celo 3? Pol pa vidmo ko XC tekmovalec prehiti 2/3 downhillrjev... :lol:

4. Rezultatov pa pri ljudjeh, ki ne uporabljajo glave pri športu itak ne more biti! :mrgreen: :lol: :twisted: :mrgreen:
tol
nadpovprečno sitn

OdgovorNapisal/-a JS Donnie F » 01 Jul 2010 20:15

Jao fantje kam ste zavili. Za vsak način vožne obstaja način, kako se to izpelje brez incidentov, prostora je dovolj za vse. Če vidiš na poti pohodnike zmanjšaš hitrost in greš mimo kot kulitviran človek, ne pa kot kamikaza. Mogoče boš 10s kasneje v dolini, a tvoje napredovanje v znanju vožnje vseeno ne bo trpel. Ne pa da potem gledam helmetcam filmčke, kako se folk ganja s Šmarne gore po cesti ali najenostavnejši poti 40 na uro na milimetre mimo pešcev. To zna vsak ki ima dovolj velka muda, tam se tudi za tekme ne boš dovolj naučil. To o hitrosti in rezultatih pa - vprašaj nekaj naših najboljših v DH koliko mamc so zbili v svoji karieri...

Vem da je bilo na podobne teme že vse napisano, a zgleda se ne prime in zato pač nimamo druge kot da "težimo", mogoče se pa koga prime. V tem primeru se stvar tiče tudi mene osebno, saj se po teh gozdovih vozim dnevno in nočem imeti problemov.
JS Donnie F MTB Blog
Uporabniški avatar
JS Donnie F
Uničevalec Z.F.

Kraj: Tacen

OdgovorNapisal/-a El Tomzo » 01 Jul 2010 20:31

simkoooo napisal/-a:Lej: če ti furaš AM kot predvidevam, to še ne pomen da mi ne smemo dol gont, in če je nm hitrost in tehnika svoboda in veselje, je to naša stvar... Brez hitrosti in treniranja pa na tekmah ni nobenih rezultatov. Zdej pa dost, ker si napisou da ni treba več besed o tem ;)

Pri katerem katerem klubu furaš?
Razmišljam, da bi se včlanil ...
Uporabniški avatar
El Tomzo
član

OdgovorNapisal/-a Depresija » 01 Jul 2010 21:09

Neglede na to ali uživaš v 'hitri' oz. 'počasni' vožnji, ti tega nihče ne oporeka.
Pač, kot pravi pregovor .. 100 ljudi 100 okusov..
Do tukaj vse lepo in prav.

Ampak ...
tr-626 napisal/-a:Ti pa jokaž zaradi ene sosede, ki sta jo zbila dva mladca.Kaj če sta trenirala za dh tekmo ali kaj drugega.

.. če se ti to zdi sprejemljivo in normalno ... oz. da morebitni 'trening' opravičuje dejanje ... :roll:
Nerazumljivo .. in žalostno.
Moje mnenje.

In ne vem zakaj sem dobil sedaj asocijacijo..
Nekoč je nekdo na vsak način želel vedeti če je že 'frirajder'.
Kao ... prestop in pripadnost 'višji kasti' ...
No, jst sem to že zdavnaj pri sebi razčistil. Zame je to žalitvica, vsaj kar se tiče razmišljanja
Posvetilo:
Pljunem ti šibre v obraz, z jezikom izkopljem oči .. da, da .. to je čar najine prve noči. Verjameš v laži?
Uporabniški avatar
Depresija
Ti, ti, ti!

Kraj: .. jst bi temu rekel Pekel ..

OdgovorNapisal/-a tol » 01 Jul 2010 21:15

Depresija napisal/-a:
.. če se ti to zdi sprejemljivo in normalno ... oz. da morebitni 'trening' opravičuje dejanje ... :roll:
Nerazumljivo .. in žalostno.
Moje mnenje.

Baje je en mudel prjel enga od Laibachov za kravatelc pa mu ob premieri novega albuma zatežil kakšno musko se oni zdaj gredo.
Poanta: ne izgubit upanja, da se tr-626 v prihodnosti ne bo srečal s pametjo :D
tol
nadpovprečno sitn

OdgovorNapisal/-a tr-626 » 01 Jul 2010 21:23

Tol s trdakom se da vsak teren sfurat, katerega bo videl povprečen kolesar!
Rašica je primerna za trenig spusta, uporablja jo eden izmed slovenskih spustašev!Svoje čase je bil med najhitrejšimi mladinci.

Pamet me bo srečala..... kmalu!
tr-626
član

OdgovorNapisal/-a tol » 01 Jul 2010 21:36

tr-626 napisal/-a:Rašica je primerna za trenig spusta, uporablja jo eden izmed slovenskih spustašev!Svoje čase je bil med najhitrejšimi mladinci.

!

Svoje čase je bilo na štartu spusta okoli 50 (+10) tekomvalcev v vseh kategorjiah skupaj s tujci (piše se leto 2005), te si pa izračunaj koliko približno je bilo mladincev na štartu.
Aja a btw misliš unega možakarja metr 165, pa ful je po TVju?
tol
nadpovprečno sitn

OdgovorNapisal/-a El Tomzo » 02 Jul 2010 07:55

tr-626 napisal/-a:Tol s trdakom se da vsak teren sfurat, katerega bo videl povprečen kolesar!
Rašica je primerna za trenig spusta, uporablja jo eden izmed slovenskih spustašev!Svoje čase je bil med najhitrejšimi mladinci.

Na progi za spust NI LJUDI.
Organizator tekmovanja zaščiti progo s trakom.
Zaradi tekmovalcev in gledalcev.

Na Rašici SO LJUDJE.
Rašica NI PRIMERNA za trening spusta.

Bolj enostavno se ne da povedati ...

tr-626 napisal/-a:Pamet me bo srečala..... kmalu!

Tole pa je že izjava v smislu: "Jaz sem ....".
Go, Tomo, go .... :D
Uporabniški avatar
El Tomzo
član

OdgovorNapisal/-a smrekca » 02 Jul 2010 13:47

jz sm nova tle gor, pa me zanima, če bi me kdo na Rašico vzel s sabo za družbo najrajš med tednom po šihtu (okol 17/18ih?)...ker sem iz komenškega konca, bi mi najbolj odgovarjala kaka varianta iz mengeške okolice gor..al pa kaki drugi predlogi?
"Stori, kar moreš, s tem, kar imaš, tam, kjer si." (Theodore Roosevelt)
Uporabniški avatar
smrekca
član

Kraj: Komenda

OdgovorNapisal/-a _ŽETI_ » 02 Jul 2010 17:42

El Tomzo napisal/-a:
tr-626 napisal/-a:Tol s trdakom se da vsak teren sfurat, katerega bo videl povprečen kolesar!

Na progi za spust NI LJUDI.
Organizator tekmovanja zaščiti progo s trakom.
Zaradi tekmovalcev in gledalcev.

Na Rašici SO LJUDJE.
Rašica NI PRIMERNA za trening spusta.

Bolj enostavno se ne da povedati ...

tr-626 napisal/-a:Pamet me bo srečala..... kmalu!

Tole pa je že izjava v smislu: "Jaz sem ....".
Go, Tomo, go .... :D

Tko je. Zadnje čase se velik kolesari po rašici, spoh na stran proti Selu(skakalnici), zato bomo označili pot(s trakovi in podobno) ki je bolj primerna za fr in dh kolesarje. postavljenih bo tudi par objektov(nekaj jih že je).Je pa malo za pazit ker nekateri skoki še niso dokončani! pot bom označil, da bo vidna za vse kolesarje.kmalu pridejo še fotke;)
_ŽETI_
član

Kraj: pod soncem

OdgovorNapisal/-a tol » 02 Jul 2010 18:10

Če vi tej potki proti Selu pravite DH FR proga, potem pa res žalostno. Pa tudi skakalnici sta minisize...
tol
nadpovprečno sitn

OdgovorNapisal/-a El Tomzo » 02 Jul 2010 18:22

Ste pa seveda kopirali tole dobro prakso, ki je opisana v tej temi
viewtopic.php?f=8&t=74273
Uporabniški avatar
El Tomzo
član

OdgovorNapisal/-a Cero » 02 Jul 2010 21:27

smrekca napisal/-a:jz sm nova tle gor, pa me zanima, če bi me kdo na Rašico vzel s sabo za družbo najrajš med tednom po šihtu (okol 17/18ih?)...ker sem iz komenškega konca, bi mi najbolj odgovarjala kaka varianta iz mengeške okolice gor..al pa kaki drugi predlogi?

Nas je kar nekaj iz Komende ki se med tednom vozimo po rašici, kontaktiraj me na PM, pa se lahko zmeniva.
Lp
Cero
član

Kraj: Komenda

OdgovorNapisal/-a _ŽETI_ » 05 Jul 2010 11:38

tol napisal/-a:Če vi tej potki proti Selu pravite DH FR proga, potem pa res žalostno. Pa tudi skakalnici sta minisize...

rečeno je da se proga še gradi...
_ŽETI_
član

Kraj: pod soncem

OdgovorNapisal/-a speed2 » 07 Jul 2010 23:00

na trenutke me resno zaskrbi kakšno je mentalno zdravje določenih osebkov na tabli ;)
The secret to mountain biking is pretty simple. The slower you go the more likely it is you'll crash. ~Julie Furtado
speed2
član

OdgovorNapisal/-a tol » 08 Jul 2010 20:11

speed2 napisal/-a:na trenutke me resno zaskrbi kakšno je mentalno zdravje določenih osebkov na tabli ;)

jaz imam certifikat, da nism OK :wink:
tol
nadpovprečno sitn

OdgovorNapisal/-a tol » 13 Jul 2010 18:28

Tisti gap na koncu čez cesto je pa malo mimo. Zdaj če si ga upa kdo nabit vsako furo na slepo mu pa res manjka ene par koleščkov.... :roll: pa še dost na flat je landing :roll:
zdaj če že delate neke FR potke jih splejite mimo glavnih poti, no to je sam moj mnenje
tol
nadpovprečno sitn

OdgovorNapisal/-a pako » 14 Jul 2010 07:56

Se strinjam,tisti road gap na slepo ni glih fajn,vcasih gre tudi kaksen kamion mimo tko da....drugace je pa to zame overkill :)
ce pa kdo fura pa rab druzbo,jaz sem gor ene stirikrat na teden,ponavad zvecer fura se pa selo in sinkov turn :)
pako
član

OdgovorNapisal/-a tinker » 14 Jul 2010 14:18

O, jaz bi pa prav rad srečal kakega napihnjenega drvečega mladca na kaki singlici medtem ko bom nabiral borovnice, ne vem, če ne bo poti nadeljeval s fulfejsko v zobeh...majke mi. Mam 95 kil in jih znam uporabit ! Pa odvetnike tud poznam, nič bat....
grizzly is a TRAIL bear
Uporabniški avatar
tinker
Papa bear

Kraj: lj - šiška

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Tehnika vožnje, gradnja poti in poligonov, ostale kolesarske tehnike

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov