a kdo fura po rašici?

Vse o tehniki vožnje, od začetniških težav do trikov, letečih vragolij in podobnega. Vse o tehniki vožnje z gorskim kolesom. Gradnja in konstrukcija poti in izdelava poligonov. Video vključen.

Re: a kdo fura po rašici?

OdgovorNapisal/-a drift » 14 Jul 2010 18:37

tinker napisal/-a:O, jaz bi pa prav rad srečal kakega napihnjenega drvečega mladca na kaki singlici medtem ko bom nabiral borovnice, ne vem, če ne bo poti nadeljeval s fulfejsko v zobeh...majke mi. Mam 95 kil in jih znam uporabit ! Pa odvetnike tud poznam, nič bat....

Če se boste zmenil me kontaktirajte da pridem in z-dkoumentiram dogodek. Lp :mrgreen:
drift
član

Kraj: Lj.

OdgovorNapisal/-a _ŽETI_ » 18 Jul 2010 21:27

tinker napisal/-a:O, jaz bi pa prav rad srečal kakega napihnjenega drvečega mladca na kaki singlici medtem ko bom nabiral borovnice, ne vem, če ne bo poti nadeljeval s fulfejsko v zobeh...majke mi. Mam 95 kil in jih znam uporabit ! Pa odvetnike tud poznam, nič bat....

ti si res CAR! majketi!
_ŽETI_
član

Kraj: pod soncem

OdgovorNapisal/-a gozdni » 22 Jul 2010 11:35

Jao, tale Rašica je res ratala malo problematična... grem včeraj peš iz Šinkovega Turna, štartam pri cerkvi in že na začetku dva kolesarja, se umaknem s poti na škarfo in on zapelje direktno proti meni ...ja, je moral nujno skočit s škarfe ...ne morš verjet. Nazaj grede pa še dva divjaka... Nič nimam proti če se vozi hitro, samo a je tako težko zmanjšat brzino če srečaš pešaka?
gozdni
član

OdgovorNapisal/-a Obelix » 23 Jul 2010 14:30

Jaz bi pa samo pohvalil fante, lepo so popucali spust, skakalnice so ravno prav velike in kvalitetne, da je zabavno, ravno na pravih mestih in vedno se zelo rad spustim na to stran. Vidi se, da je bilo kar nekaj dela vloženega v to. Včeraj je bil da odsek simpatična popestritev.

Nekaj bi bilo potrebno narediti samo še na odseku, ki ga pač moraš odpeljati v sredini po širokem kolovozu :)

Le tako naprej.
JUST ME
Uporabniški avatar
Obelix
član

Kraj: Komenda

OdgovorNapisal/-a smrekca » 28 Jul 2010 09:45

gozdni napisal/-a:Jao, tale Rašica je res ratala malo problematična... Nič nimam proti če se vozi hitro, samo a je tako težko zmanjšat brzino če srečaš pešaka?

@gozdni: sam upam, da ne boš zasovražu zaradi takih brezbrižnih osebkov vse nas ostale kolesarje, ki pa imamo neko medsebojno spoštovanje. Osebno sem sicer kar divja pri spustih, vendar vedno skoncentrirana na okolico, da ne ogrožam nikogar zaradi svojega užitka. pa upam, da te kdo ne zgazi! Želim ti varno pot in čimanj neprijetnih srečanj!
"Stori, kar moreš, s tem, kar imaš, tam, kjer si." (Theodore Roosevelt)
Uporabniški avatar
smrekca
član

OdgovorNapisal/-a Tomo » 28 Jul 2010 20:46

smrekca, "gozdni" ti ne verjame kaj preveč ... že kolo prodaja, noče tvegat, da mu kakšna divja smreka pade na glavo :mrgreen:
Uporabniški avatar
Tomo
Škart roba

Kraj: AutoBahn

OdgovorNapisal/-a smrekca » 06 Avg 2010 09:20

Tomo napisal/-a:smrekca, "gozdni" ti ne verjame kaj preveč ... že kolo prodaja, noče tvegat, da mu kakšna divja smreka pade na glavo :mrgreen:

:D Tomo, kukr sm jz razumela, se je zarad tistih dveh kolesarjev počutu ogroženga, ko je šel peš...bi blo boljš, če svoje prevozno redstvo obdrži! ;) ..divja smreka pa ga ne ogroža, sam nej se ji ne nastavlja :mrgreen: (sorry, mal heca, gozdni ;) )
"Stori, kar moreš, s tem, kar imaš, tam, kjer si." (Theodore Roosevelt)
Uporabniški avatar
smrekca
član

OdgovorNapisal/-a *aljaz* » 19 Avg 2010 08:16

iz gozdnega govori čista foušarija (se vid da si severno od lj :D ) ker še (??) nima rakete za na dol.
*aljaz*
član

OdgovorNapisal/-a KLEM1 » 20 Avg 2010 08:49

*aljaz* napisal/-a:iz gozdnega govori čista foušarija (se vid da si severno od lj :D ) ker še (??) nima rakete za na dol.

Kdo mu je kriv,če pa stalno menjava bicikle.
@gozdni:Mam jest enga za prodat :lol: .
ŽVAU NAJ BO NA PROSTEM
KLEM1
član

Kraj: MNGŠ

OdgovorNapisal/-a tol » 02 Sep 2010 20:19

Opozarjam na slabo stanje "skakalnic"...
nekatere so kar nevarne, ker dobesedno razpadajo. Tako, da previdnost velja ;).

Hkrati pa prilagam svoje pobožne želje "graditeljem" proge na Šinkov turn, da se izogiba prekomerni uporabi lesenih objektov, vsaj tam kjer je narava naredila zanimive detajle...samo želja...
tol
nadpovprečno sitn

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a fiona » 02 Sep 2010 21:14

tole je pa rapidno...včer so ble še kokr OK, sam una, kjer je vstop v drug del tube je bila prevrnjena (a la umaknjena).
sploh ne rabim več podpisa....
Uporabniški avatar
fiona
miss clumsy

Kraj: pr LJ

OdgovorNapisal/-a tol » 02 Sep 2010 21:18

Prečke so na kakšnih "skakalnicah" res sumljive, ne eni celo ena manjka. Uadnji drop čez cesto pa nevem če je doživel svoj krst (?) veliko ponovitev pa tudi ne ... :mrgreen:
tol
nadpovprečno sitn

OdgovorNapisal/-a mannetou » 02 Sep 2010 22:58

fiona napisal/-a:tole je pa rapidno...včer so ble še kokr OK, sam una, kjer je vstop v drug del tube je bila prevrnjena (a la umaknjena).
Dons so ble vse ok.
tol napisal/-a:Uadnji drop čez cesto pa nevem če je doživel svoj krst (?) veliko ponovitev pa tudi ne ... :mrgreen:
Uf, je doživel krst in veliko ponovitev. :)
Uporabniški avatar
mannetou
član

OdgovorNapisal/-a tol » 03 Sep 2010 08:30

Vglavnem prečke so "sumljive" na eni nekje manjka letvica oz je počena. Pač tko je k les ni nč zaščiten in pač razpada.

tol napisal/-a:zadnji drop čez cesto pa nevem če je doživel svoj krst (?) veliko ponovitev pa tudi ne ... :mrgreen:
Uf, je doživel krst in veliko ponovitev. :)[/quote]
Ni videt. :mrgreen: Dropu manjkajo letvice oz so vdrte in to že kar nekaj časa, tako da tega nihče ne skače že vsaj 2 meseca (pomoje nekaj takega)

Sicer pa sem želel samo opozoriti ,da je fajn pred skakanjem pogledat skakalnice če so OK.
tol
nadpovprečno sitn

OdgovorNapisal/-a _ŽETI_ » 03 Sep 2010 09:19

tol napisal/-a:Vglavnem prečke so "sumljive" na eni nekje manjka letvica oz je počena. Pač tko je k les ni nč zaščiten in pač razpada.

tol napisal/-a:zadnji drop čez cesto pa nevem če je doživel svoj krst (?) veliko ponovitev pa tudi ne ... :mrgreen:
Uf, je doživel krst in veliko ponovitev. :)

Ni videt. :mrgreen: Dropu manjkajo letvice oz so vdrte in to že kar nekaj časa, tako da tega nihče ne skače že vsaj 2 meseca (pomoje nekaj takega)

Sicer pa sem želel samo opozoriti ,da je fajn pred skakanjem pogledat skakalnice če so OK.[/quote]

Drop se je skakal ko je bil na novo postavljen. Smo se ga pač naveličali:) Skakalnice so vse OK tako da ni panike.lp
_ŽETI_
član

Kraj: pod soncem

OdgovorNapisal/-a Polževka » 04 Feb 2011 12:45

Včeraj, okoli 18. ure sva na spustu iz Rašice v smeri proti skakalnicah oz. Šinkovem turnu naletela na divjo svinjo..... Končnalo se je srečno; za svinjo in za naju. Malce smo se spogledali in odhlačali vsak v svojo smer. Priokus o (ne) varonosti Rašice je ostal. :?

Polževka
Uporabniški avatar
Polževka
član

OdgovorNapisal/-a KLEM1 » 04 Feb 2011 13:07

Na rašici se redno srečuje srne,pa tut lisico sem že večkrat vidu. O divji svinji pa do zdej ne duha ne sluha,tko da bo zgleda treba zdej tut na njih pazit-drugač pa GOOOOOOLAAAAAAAAAŽ!!!
ŽVAU NAJ BO NA PROSTEM
KLEM1
član

OdgovorNapisal/-a IvanO4 » 04 Feb 2011 21:03

Sei ne vem če je to že mal mem, sam usejn bi prašu če še kdo fura po Rašici, ker jst iščem kšno družbo, da naum skos neki sam furu.
IvanO4

OdgovorNapisal/-a Trance4Bike » 07 Feb 2011 18:20

Ja lohko zmenva, k sem doskrat gor z FR, ki pa je v popravilu , sam na žalost mam jutri v planu okolico Kamnika Xc
Trance4Bike
član

OdgovorNapisal/-a IvanO4 » 07 Feb 2011 21:21

Ja no povej, ko boš za en FR na rašico :D
IvanO4

OdgovorNapisal/-a Trance4Bike » 07 Feb 2011 21:24

Ti bom sporoču
Trance4Bike
član

OdgovorNapisal/-a pako » 10 Jul 2011 20:31

....
Zadnjič spremenil pako, dne 11 Jul 2011 18:48, skupaj popravljeno 1 krat.
pako
član

OdgovorNapisal/-a KLEM1 » 11 Jul 2011 06:39

Zgornji del še ni čist zrihtan,pride še nekaj zadev,...menda.. ;.=9/
Zadnjič spremenil KLEM1, dne 13 Jul 2011 07:02, skupaj popravljeno 1 krat.
ŽVAU NAJ BO NA PROSTEM
KLEM1
član

OdgovorNapisal/-a Dolenccc » 11 Jul 2011 12:42

Kje se pa zavije da se pride do tega?
Uporabniški avatar
Dolenccc
član

Kraj: Nm, lj

OdgovorNapisal/-a KLEM1 » 13 Jul 2011 07:03

Dolenccc napisal/-a:Kje se pa zavije da se pride do tega?

...česa?
ŽVAU NAJ BO NA PROSTEM
KLEM1
član

OdgovorNapisal/-a Dolenccc » 15 Jul 2011 07:15

Do tiste proge, ki je bila nekoč na filmčku tukaj, se mi je zdelo da ne bo dolgo zdržal :)

Jo bom že najdu :P
Uporabniški avatar
Dolenccc
član

OdgovorNapisal/-a Tauli » 15 Jul 2011 07:27

Kot namig naj ti povem, da se iz vrha Rašice spusti v smeri Mengeške koče. Sledi velikim belim puščicam na drevesu...
Tauli
član

OdgovorNapisal/-a Dolenccc » 15 Jul 2011 08:44

Super, hvala lepa, treba naslednji teden sprobat.
Uporabniški avatar
Dolenccc
član

OdgovorNapisal/-a Depresija » 15 Jul 2011 16:18

Čudno da je bil filmček umaknjen,a ne?
Mogoče je to kar bom tukaj sedaj napisal totalno offtopic .. ampak ..

A se je kdo od vas, ki tolko reklamirate te traile v katere (verjetno) niste vložili in pridelali niti enega žulja in kaplje znoja, vprašal zakaj tega ne storijo ljudje, ki so progo zgradili (iniciatorji gradbenih del)?
A se vam zdi to pošteno do graditeljev? A nebi bilo fer, da bi bila odločitev ali naj postane proga 'javno dobro' zgolj njihova?

Mislim si, da fantje ne bojo oporekali nobenemu da se vozi po 'njihovi' progi ... da pa jo nekdo 'reklamira' in ponuja 'svetovni javnosti' .. je pa za moj oseben pogled zelo neokusno in nefer do teh pobov.
Prav zanimivo bi bilo prečitat kakšen komentar s strani teh delavnih mladeničev.
Tudi zato, ker sem res lahko ustrelil kozla s tem pisanjem.

In ja ... pri pisanju tega posta sem izbiral besede.
In kdor me pozna dobro ve kolko truda sem vložil v ta post brez kletvic in žalitvic
:mrgreen:
Posvetilo:
Pljunem ti šibre v obraz, z jezikom izkopljem oči .. da, da .. to je čar najine prve noči. Verjameš v laži?
Uporabniški avatar
Depresija
Ti, ti, ti!

Kraj: .. jst bi temu rekel Pekel ..

OdgovorNapisal/-a Killa » 15 Jul 2011 16:33

fora je v tem, da je ta proga na rašici...

v povprečnem tednu se verjetno z rašice spusti 1000 kolesarjev, tako da taka proga težko ostane skrita

bi pa vse skup razumel, če bi bilo to bolj nekje umaknjeno, na kakem hribu s katerega se furajo samo graditelji in morda peščica drugih in bi potem tak film privabil trumo kolesarjev...
Killa
član

OdgovorNapisal/-a mannetou » 15 Jul 2011 20:54

Po progi je bilo tudi organizirano tekmovanje s strani graditeljev, če se ne motim, tako da jih precejšnja (")publiciteta(") verjetno ne moti.Poleg tega je na youtube-u kar nekaj posnetkov s te proge, nekaj celo od graditeljev. Ne rečem če bi bila nekje na samem, tako pa jo je res težko zgrešiti.
Tudi sam raje vidim, da se po progi ne vozi vsak, ampak proga poteka po javnih poteh in vlakah in se ima vsak pravico vozit in snemat. Legalna proga itak ni. Še dobro da lastnika zemlje ne motijo objekti.
Sicer je pa skrb odveč, tako ali tako se ne da vsakemu poganjat ali rinit v klanec tolikokrat, da bi se proga pretirano uničila od voženj. Menda je tud v kranjskogorskem BPju dovoljena uporaba proge brez nakupa karte za vožnjo s sedežnico. Vsaj tako pravi Gorazd. Pač porivaš, če se ti da. :)
Uporabniški avatar
mannetou
član

OdgovorNapisal/-a zee Germans » 15 Jul 2011 21:33

me spominja na uno "jst sm punks... ma nimam nč proti državi"
dejmo no depresija sej se ne spodobi prisvojevat...
Uporabniški avatar
zee Germans
ignorirajte me!

OdgovorNapisal/-a Mojo Jojo » 15 Jul 2011 21:49

Depresija napisal/-a:...niste vložili in pridelali niti enega žulja in kaplje znoja...

Kako da ne, sej je treba rint gor. :mrgreen:
Monkey Control
Uporabniški avatar
Mojo Jojo
član

Kraj: bliz obvoznice

OdgovorNapisal/-a Snakes » 16 Jul 2011 12:05

mannetou napisal/-a:Legalna proga itak ni. Še dobro da lastnika zemlje ne motijo objekti.

No pa si prišel do razloga zakaj je ni priporočljivo preveč omenjat.
Uporabniški avatar
Snakes
član

Kraj: tu pa tam

OdgovorNapisal/-a mannetou » 26 Jul 2011 11:24

Snakes napisal/-a:No pa si prišel do razloga zakaj je ni priporočljivo preveč omenjat.

Iz tega vidika se pa strinjam. :wink:
Uporabniški avatar
mannetou
član

OdgovorNapisal/-a zeRrc » 18 Avg 2011 20:55

Šel z Rašice, srečal Tinkerja in ugotovil da ima res 95 kil... špeha! Ko me je hotel nalomit je ob zamahu proti meni izgubil ravnotežje in prav nerodno padel ter se še 12 metrov kotalil po bregu ko knedl. Bebavi medo se mi je zasmilil in sem mu pomagal na noge (takrat se mi je zazdelo da ima precej več kot 95 kil). Ni vrag da je takoj ko se je postavil na noge spet začel mahat okol sebe in se dret "jaz sem strašni Tinker imam 95 kil in znam jih uporabljat". Pa mu lepo rečem naj se umiri ker da mu nič nočem in da če to ni njegova hosta nima kaj jokat. V dobri veri se mu približam, pa me kreten po nesreči direktno v čelo useka. OK zdej bo pa dost, mu rečem, še eno tako pa te bom poču. In grozni 95 kilski čevap vzame zalet, zamahne proti meni in čeprav sem se mu zmaknil, me v izmahu podre po tleh s kožno gubo izpod pazduhe. Se zgodi, samo ne me s svojim smrdljivim švicom mazat kmet zarukani. Pošteno jezen mu spustim vzgojno okol ušes - tko pljesko čapljesk in rečem nej se neha usajat, ker sem počas jezen in ga bom res polomu. Še preden sem do konca povedu, je grozni 95 kilski Tinker začel hlipat ko 5 letna deklica in se dret "Tožu te bom, boš že vidu! Brez vsega boš ostal in travo žru, jest poznam odvetnike". No takrat mi je pa prekipel; kako mi lahko meter triinšesdeset visoka gmota sala, že pet minut najeda, se drgne s podpazduho ob moj obraz, me dvakrat prehladi, potem pa še joka? Začel sem ga brcat ko zadnjo psico, mu naštevat vse dneve v letu ko bo še tepen in če ne bi prišla na pomoč njegova meter petdeset visoka in cca 175 kil težka mama z motiko, bi se verjetno prav grdo končalo.

Tinker naj se ti na tem mestu opravičim ker sem te zbrcal, samo si mi res stopil na žulj. Enako bi se opravičil tvoji mami, ker sem njeno glavo zarinil v tvojo rit - no sem ji vsaj motiko pustil, da se je lahko izkopala iz dreka.

PS: hvala za borovnice, odličen štrudl smo spekli iz njih!

PPS: Tinker če bi ti več vintal in manj nakladal, bi imel sicer še vedno meter pa čevap, samo kako kilco bi pa zihr zgubu. Če pa še mama shujša, jo bo pa mogoče še kak moški nategnil in ne le sosedov Rex
zeRrc
član

OdgovorNapisal/-a zee Germans » 18 Avg 2011 22:29

Slika
Uporabniški avatar
zee Germans
ignorirajte me!

OdgovorNapisal/-a Numerik » 19 Avg 2011 06:27

Ko prebiram takšne teme postanem vesel da sem iz Trboul :shock:
Uporabniški avatar
Numerik
član

Kraj: Trbowle

OdgovorNapisal/-a RuffRydeR » 19 Avg 2011 10:07

ma powsod se najdejo pacienti takšni in drugačni....in svet se vrti dalje ;.=9/
Behind the eight ball, ahead of the curve, ridin' the wave, dodgin' the bullet, pushin' the envelope.
RuffRydeR
član

Kraj: Kamnik

OdgovorNapisal/-a Unjust » 19 Avg 2011 10:24

Zaradi takšnih pacientov na eni in drugi strani kot je tale Tinker se jaz ne vozim več po Rašici....mečete slabo luč na vse ostale "normalne".

Tinker si že kdaj pomislil, da se zgodba lahko hitro obrne...pobiranje zob pa to...kolesar bo verjetno kar čakal, da ga udariš...?

Malo strpnosti pa bo vse ok.

lp
Unjust
član

OdgovorNapisal/-a KLEM1 » 19 Avg 2011 12:26

...ah ja...sej ne vem...ampak vseen...sem vsaj 4x na teden na Rašici,pa še nikol nisem srečal kakega Bedanca,ki bi mi iz ljubega mira grozil oz. mi solil pamet o tem kaj in kje lahko in kaj in česa ne smem.Ob morebitnem srečanju zmanjšam hitrost,pozdravim,rečem kakšno pametno ala: Matr vreme se je pa kr naredu,a ne! in gremo mirno vsak svojo pot. Jebemti,a je res težko mal ega požret za dobro vseh? Sej se gremo na bicikl v naravo mal sproščat,ne pa pizdarij iskat.
Kako že pravijo: z naravo k boljšemu človeku,al neki tazga!

lp
ŽVAU NAJ BO NA PROSTEM
KLEM1
član

OdgovorNapisal/-a Depresija » 18 Mar 2012 09:09

Posvetilo:
Pljunem ti šibre v obraz, z jezikom izkopljem oči .. da, da .. to je čar najine prve noči. Verjameš v laži?
Uporabniški avatar
Depresija
Ti, ti, ti!

OdgovorNapisal/-a mrd » 18 Mar 2012 10:33

@Depresija
A delaš reklamo ali bi rad opozoril na to da smo gorski kolesarji prijazni in obzirni, roudiji so pa divjaki, ki mislijo, da je vse njihovo? :) :) :)
Uporabniški avatar
mrd
član

Kraj: Notranjsko-kraška regija

OdgovorNapisal/-a Killa » 18 Mar 2012 10:51

mrd napisal/-a:@Depresija
A delaš reklamo ali bi rad opozoril na to da smo gorski kolesarji prijazni in obzirni, roudiji so pa divjaki, ki mislijo, da je vse njihovo? :) :) :)

Matr enkrat sem šel na Rašico, pa takrat so me šišali cestaki gor in potem nasproti dol. Predvsem za dol so totalni kreteni - res čudno da ni več nesreč, kajti ride sekajo na polno, ko bo enkrat en dostavni kamion nasproti pripeljal bo...
Killa
član

OdgovorNapisal/-a Depresija » 18 Mar 2012 11:02

@mrd: Nič od tega :D
Zgolj širim obzorja ... nič ni narobe če smo seznanjeni s pogledom z 'druge perspektive'. Pa bili to negativni, nevtralni, ali celo pozitivni :mrgreen:

Tudi iz lastnih doživetij sem se srečaval z modeli, ki jih opisuje Killa. Pa to ne mislim samo na Rašico.
Mene bolj preseneča to, da so to v večini primerov 'zreli' možje. Sej če vidiš enega pubertetnika te prešine misel ''mladost je norost'' .... ampak pri kakšnem (zgolj za primer) štiridesetleniku ... je debiloid premila oznaka ... (moje mnenje seveda) :D
Posvetilo:
Uporabniški avatar
Depresija
Ti, ti, ti!

OdgovorNapisal/-a cebe » 20 Mar 2012 09:42

Depresija napisal/-a: da so to v večini primerov 'zreli' možje. ... je debiloid premila oznaka ... (moje mnenje seveda)

...v mnogih primerih še brez čelad! :roll:
...live for something or you'll die for nothing!
Uporabniški avatar
cebe
član

Kraj: Pragwald

OdgovorNapisal/-a BoulyB » 20 Mar 2012 10:59

Hm, pa res ne vidim povezave z leti. Debiloid se rodiš, ne postaneš. Sam sem že krepko proti 50, redno furam po Rašici, pa nimam prav nič slabega za povedat. Še najbolj mi je ostala v spominu scena, ko sem enkrat šibal po eni vlaki in naletim na možaka, ki ga je kar prestavilo za kakšen meter v hrib (pa niti ni bilo potrebe) nato pa se je z nasmehom začel dreti: "nč bremzat, spust spust". Tako, da mislim da smo se kolesarji in pešaki na Rašici že lepo navadili eni na druge. Jasno vedno pa najedeš posebne modele.
Uporabniški avatar
BoulyB
član

Kraj: Ljubljana Črnuče

OdgovorNapisal/-a KLEM1 » 20 Mar 2012 11:10

Bom kar tole temo izkoristil: to soboto 24.3. bo na Rašici "čistilna akcija+obnova nekaterih objektov",kar pa ne pomeni,da ne bo vozno-pač bolj na easy v smeri proti Selu oz. Šinkovem turnu!
ŽVAU NAJ BO NA PROSTEM
KLEM1
član

OdgovorNapisal/-a Primooz » 29 Mar 2012 10:38

A tole kdo v resnici misli skočit?

Slika

Slika
Primooz
član

OdgovorNapisal/-a Killa » 29 Mar 2012 10:48

a še landing manka?
Killa
član

OdgovorNapisal/-a KLEM1 » 29 Mar 2012 13:13

Tole je čist overkill zadeva. Če padeš v tole globoko luknjo polno ostrih skal,si ga fajn naje...Zadeva sicer že kar lep čas stoji,pa še nisem slišal za korenjaka ki bi se pognal čez. Roko na srce zadeva niti nima lendinga. Očitno so si mladci,ki so delal zadevo premislil in zadevo opustil. Sicer pa pustimo se presenetiti. Kako že pravijo-ko voli nek izvoli,kakšen adrenalinko se vedno najde.
ŽVAU NAJ BO NA PROSTEM
KLEM1
član

OdgovorNapisal/-a Daomab » 29 Mar 2012 13:20

Primooz napisal/-a:A tole kdo v resnici misli skočit?

Slika

Slika

Men pa zgleda da je land v luknjo noter -> in pole furaš v jamo v lukni al pa bo skok vn iz lukne :)
When people ask me ''Plz'' because it's shorter than ''Please'', I answer ''No'' because it's shorter than ''Yes''.
Uporabniški avatar
Daomab
član

Kraj: Kras

OdgovorNapisal/-a WiGi » 29 Mar 2012 20:59

Če odmislš jamo zadeva ni neki ogromno večja kot nek dokaj običajen drop na neki dh progi. slabe 3m višinske, 7-8m dolžine.
*
WiGi
član

OdgovorNapisal/-a Daomab » 29 Mar 2012 21:36

Nč, dejte listje u jamo in boste mel foam pit :mrgreen:
When people ask me ''Plz'' because it's shorter than ''Please'', I answer ''No'' because it's shorter than ''Yes''.
Uporabniški avatar
Daomab
član

Kraj: Kras

OdgovorNapisal/-a bzenko » 02 Apr 2012 12:58

Mogoče je pa lending še v planu, v tem primeru je čist fajn kicker :)
ride now work later
bzenko
član

Kraj: Getovlje

OdgovorNapisal/-a Mojo Jojo » 02 Apr 2012 13:36

Zaenkrat ni v planu nič, se je pa kolega ponudil, da gre prvi čez, če se naredi landing, tako da mogoče
pa se le kaj dogradi.
Monkey Control
Uporabniški avatar
Mojo Jojo
član

OdgovorNapisal/-a SEKISCOTT » 02 Apr 2012 21:40

Primooz napisal/-a:A tole kdo v resnici misli skočit?

Slika

Slika

Jest takoj grem, sam da se lending nardi :)

Mojo Jojo pa takoj za mano, a ne tastar :)
SEKISCOTT
član

OdgovorNapisal/-a Mojo Jojo » 02 Apr 2012 21:47

Zate tudi v smrt :mrgreen:
Monkey Control
Uporabniški avatar
Mojo Jojo
član

OdgovorNapisal/-a Tzuli » 03 Apr 2012 06:18

Pa obvezno se javita v uni temi "V živo..." ;)
On the internet you can be anything you want.

It's strange that so many people choose to be stupid.
Uporabniški avatar
Tzuli
What, me worry?

OdgovorNapisal/-a SEKISCOTT » 03 Apr 2012 07:40

Mojo Jojo napisal/-a:Zate tudi v smrt :mrgreen:

hahah...no bomo vidl :)
SEKISCOTT
član

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Tehnika vožnje, gradnja poti in poligonov, ostale kolesarske tehnike