Strah

Vse o tehniki vožnje, od začetniških težav do trikov, letečih vragolij in podobnega. Vse o tehniki vožnje z gorskim kolesom. Gradnja in konstrukcija poti in izdelava poligonov. Video vključen.

Re: Strah

OdgovorNapisal/-a Tetris » 28 Jan 2011 21:03

Ti pa nisi postavil vejice, če si že težimo :mrgreen: .
Uporabniški avatar
Tetris
član

Kraj: Lublana

OdgovorNapisal/-a andrazg » 29 Jan 2011 01:04

So primeri k je napisano tko, da ne razumeš nič. Če pa manjka nekaj pravopisa pa jbg. Raje to, kot pa da v vsaki temi par pametnih glav pripomni nekaj čez slovnico...get over yourself :)
andrazg
član

OdgovorNapisal/-a orlytm » 31 Jan 2011 13:48

andrazg napisal/-a:Joj grammar nazi-ji.

bolj stari prdci in nergači, pol ga pa srečaš u živo, pa tolče po štajersko/dolenjsko/koroško/gorenjsko tko, da ga živ buh na zastuop ;.=9/

mal bl na izi, folk ... časi se spreminjajo in tudi jezik se spreminja (že nas so učil, da je jezik živa reč) ... stari setveni koledarji in stara slovnica pač rabita mal modifikacije ... tag along or die moaning and misunderstood :D
Fear is in the Eye of the Beholder. Don't let it be you.
Uporabniški avatar
orlytm
član

Kraj: Bohinjska Bistrica

OdgovorNapisal/-a orlytm » 31 Jan 2011 13:50

Tetris napisal/-a:Ti pa nisi postavil vejic, če si že težimo :mrgreen: .

popravljeno. :lol:
Uporabniški avatar
orlytm
član

OdgovorNapisal/-a Slug » 31 Jan 2011 14:33

Če odpreš drugo stran teme , se ti res zdi ,da se gre o strahu pred slovnico.
On-topic prosim.. :roll:

Če pa smo že pri tem, pa je velika razlika če pozabiš ločila ali pišeš kot da ti je
opica pof***la mamo.Prav da se opozori na to, če je še duhovito , pa toliko boljše.
Redko vidim koga pisat na forumih štajersko,...itd.Če pa je ta sleng za tebe evolucija
jezika, potem pa...:facepalm:
Da se mi želodec obrača ko vidim kaj takega:drajvat po stritu,kwa,rajdat,povpoun,..
Ne motijo me narečja, ampak če bomo vsi začeli pisati v svojih narečjih, nam bog pomagaj.

In bajdewaj nehal sem brat tvoj post pri besedi "zastuop".
How many shimz does it have and can it be upgraded to moar?
Uporabniški avatar
Slug
član

OdgovorNapisal/-a Tetris » 31 Jan 2011 15:07

Orly resno dvomim o moji napaki, ki si jo popravil :mrgreen: .
Uporabniški avatar
Tetris
član

Kraj: Lublana

OdgovorNapisal/-a orlytm » 31 Jan 2011 15:10

pač nergač oz. stari prdec oz. oboje ... takle mamo.

"...če se jst ne držim slovnice, je to pač čist neki druzga, kot, če se jo ne drži nekdo drug, ker jaz se je ne držim bolje, kot se je ne drži oni drugi..." dost dobr.

...pa še neresnico govoriš (lažeš) ... res si zgled. Če bi blo več ljudi tako zategnjenih, bi bil svet lepši. :roll:

sorry za offtopic, I'm out...
Uporabniški avatar
orlytm
član

OdgovorNapisal/-a bikemylifestyle » 23 Feb 2011 10:53

če hočeš skočit pole nasmeš preveč razmišljat...
gledaš kje je najblijžje drevo in razmišljaš kako boš prletu vanj se razbiu ratu invalid...
nikoli ne skoči če te je fuuuul strah k pole pozabš na ravnotežje,zgubiš občutek,pomožnost še oči zapreš...pole je 100%de te bo vrglo...
bikemylifestyle
član

Kraj: kobarid

OdgovorNapisal/-a matejvidrih » 24 Mar 2011 20:15

fantje straha ne smeš met sam spoštovanje morš met. povem z lastnih izkušenj =D
matejvidrih
član

OdgovorNapisal/-a wind85 » 15 Apr 2011 08:17

''greš in se pač vržeš iz enga 10m dropa pač upaš da ti rata''....dobr si napisal....in pol pač vidš - al si nslednji dan še živ, al samo delno(na vozičku), al ti je pa res ratal. Fajn pa je, če maš še kakšne mlajše sorodnike, da te potem celo življenje okol na vozičku vozjo. :D (pa ne mi zamert) Sploh pa ne vem....velik jih tud srečam k me vprašajo, joj a si tam že skoču, a si vidu skakalnico, wow un je skoču 5m dol itd.
A si dans res jack samo če se zabrišeš dol 5-10m ? mogoče pa jaz pretiravam ? :roll:
Dude, go to a morgue and buy yourself a freakin' brain.
wind85
član

OdgovorNapisal/-a wind85 » 15 Apr 2011 08:24

Sem pa včasih gledal uno serijo ''drop in'' pa moram rečt kapo dol vsem tistim, tisti majo pa jajca.....če prou sem pol enga vidu v eni epizodi ko mu ni ratal drop......mislm, mel je pa nogo za dve moje.....po moje je mel notr vse polomljen.....sem pa rad pogledal te serije...pa pokrajine so ble res lepe.
Dude, go to a morgue and buy yourself a freakin' brain.
wind85
član

OdgovorNapisal/-a Daomab » 25 Maj 2011 13:19

Pomojem strah najbolše premgaš z par prijatli, ki so približno tako dobri kot ti.
ko pa greš npr. probat nov skok, pa z razumom ''znižaš strah''; si zamisliš kako ti bo ratal
kot je povedal bikemylifestyle ne razmišljat kako boš padel.
in moslim da vsak najde svoj način da najbolje premaga strah.
Poudarjam par prijatlov(karkoli počneš) in ti bo sigurno lažje.
When people ask me ''Plz'' because it's shorter than ''Please'', I answer ''No'' because it's shorter than ''Yes''.
Uporabniški avatar
Daomab
član

Kraj: Kras

OdgovorNapisal/-a rookiee » 28 Maj 2011 16:31

Daomab napisal/-a:Pomojem strah najbolše premgaš z par prijatli, ki so približno tako dobri kot ti.
ko pa greš npr. probat nov skok, pa z razumom ''znižaš strah''; si zamisliš kako ti bo ratal
kot je povedal bikemylifestyle ne razmišljat kako boš padel.
in moslim da vsak najde svoj način da najbolje premaga strah.
Poudarjam par prijatlov(karkoli počneš) in ti bo sigurno lažje.

Jaz pa mislim, da je ravno družba najslabša. No odvisno kakšen človek si, ampak mene avtomatično napumpa, da ne smeš bit zadnji, najslabši itd. (čeprav mi je povsem ravno, samo da pridem cel dol). Ravno zadnjič smo se našli štirje na vrhu in najbolj sem jaz poznal pot. Avtomatično sem ga žgal, bolj kot ponavadi. Meni se zdi bolje sam v miru zvozit nekaj, ko imaš filing, ne pa ko ti jih 8 tuli, dej, sej bo šlo, sam ne stran pogledat, pa zadost hiter moraš bit itd. :D Edino fajn je imet nekoga, da pokliče pomoč. :P
Uporabniški avatar
rookiee
član

Kraj: Ljubljana/Domžale

OdgovorNapisal/-a Daomab » 29 Maj 2011 12:00

Edino fajn je imet nekoga, da pokliče pomoč. :P

se strinjam da ni fajn da te enih 8 pumpa, da dej...
ampak mene je manj strah če mam prjatle zraven, se pa splača izbrat take prjatle, ki te spodbujajo v pravi meri.
When people ask me ''Plz'' because it's shorter than ''Please'', I answer ''No'' because it's shorter than ''Yes''.
Uporabniški avatar
Daomab
član

Kraj: Kras

OdgovorNapisal/-a androw » 29 Maj 2011 12:35

Najbolš je met hitre prijatelje, take, ki si upajo več kot ti. Lepo pelješ za njimi in je to to. Ista brzina, približno ista linija, nimaš kaj falit :mrgreen:
An idea is a powerful thing

Studio Fakin
- your graphics partner
Uporabniški avatar
androw
Sem pač konj, je**ga

Kraj: Slovenske Konjice

OdgovorNapisal/-a Brave » 30 Maj 2011 05:46

Lej čeprau furam šele 1 leto se tudi jaz kdaj zbojim pa si rečem (ah jebeš to par stotink pa bo mim,če me bo pa fukn je pa ta jebena skakalnca kriva xD ) :D :mrgreen:
Brave
član

OdgovorNapisal/-a ZaphodB » 30 Maj 2011 12:37

@androw: Se strinjam. Najlažje je, da te nekdo "žene" preko ovire katere ne poznaš in se je bojiš. Je pa zelo pomembno, da je to oseba kateri zaupate.
Uporabniški avatar
ZaphodB
član

OdgovorNapisal/-a Likewise » 16 Okt 2011 11:39

Jst se isto obotavlam pred skoki :D K pa skočm pa ugotovim da je čist kul.. Isto je če skačeš u vodo. Ko sm hotu prvič skočt z 6m mosta, sm se 20 minut obotavlu pol skoču in nakonc laufu navrh da sm še enkrat lhka :D

Sam zapovn si. Car je tist k se sam odloč, skoči pa ne pade. Ne pa tisti k ma kamero, 10 frendov k ga preprečujejo pa skoč in pade :)
Likewise
član

Prejšnja

Vrni se na Tehnika vožnje, gradnja poti in poligonov, ostale kolesarske tehnike

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov