CRC

Splošna debata na temo gorskega kolesarjenja.
Odgovori
Blaz3
član

CRC

Odgovor Napisal/-a Blaz3 »

Živjo,
danes sem iz crc dobu ščitnike za noge. Takoj so mi popustili šivi ki držijo plastiko..
ali ima kdo podobno izkušnjo reklamirati ali popraviti?

Lp Blaž
Blaz3
član

Re: CRC

Odgovor Napisal/-a Blaz3 »

denčiminerči
član

Odgovor Napisal/-a denčiminerči »

Nesi k šoštarju, te bo ceneje prišlo kot poštnina nazaj.
janib
član

Odgovor Napisal/-a janib »

Jaz sem po enem mesecu zlomil pedalo, jih poslikal in dal reklamacijo (pač napisal, da sem se lepo vozil in da ni normalno da počijo tako kmalu...) So mi priznali in poslali nova pedala. Poskusit reklamirat ni greh, saj boš videl, kaj se bo izcimilo...

lp
Uporabniški avatar
zob
član
Kraj: Iv.G.
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a zob »

Oi!

Probaj najprej predlog janib-ja.

Js'm na CRC vrnil uglavnem cunje (prevelike/premajhne), ki so se mi nabrale v enem letu naročanja (ker imajo 1 leto možnost reklamacije/vračila). Po večini nisem menjal za isti artikel prave velikosti, ker sem jo naročil že prej, kar pa mi ni bilo prav sem šparal, da vse skupaj vrnem preden bo minilo eno leto od "prvega" naročila. Za vrnjene artikle sem dobil kredit na account.
A še vedno je poštnina hudo huda. Verjetno bi bilo ceneje, če bi naročil nove ščitnike na svoje stroške.
Je pa še en hakelc. Glede na vrnjene artikle ti za vsako naročilo preračunajo in potencialno odbijejo razne vavčerje/popuste, če ob vrnitvi artikla naročilo ni več dosegalo kriterijev za popust. Razen, če pade vrednost naročila pod 100€ ne zaračunajo še kakše poštnine.
Odgovori