Uporabniki trailov v okolici Vrhnike - pozor

Vse povezano z legalizacijo MTB.
Odgovori
Uporabniški avatar
Surfac
član
Kraj: Ljubljana Vic
Kontakt:

Uporabniki trailov v okolici Vrhnike - pozor

Odgovor Napisal/-a Surfac »

Če uporabljatte traile v okolici Vrhnike, preberite tole

https://www.kd-ram.si/zapiramo-trail-tv17/
P_Nut
član

Re: Uporabniki trailov v okolici Vrhnike - pozor

Odgovor Napisal/-a P_Nut »

Koliko trejlov je pa do zdaj legaliziralo KD ram? Enostavno se je it šerifa in zapirat.

Da ne omenjam kako je napisan članek ... Da znotraj lokalne MTB scene takole blatiš lokalne trailbuilderje (ključna informacija da so iz sosednje občine!!!) in jih primerjaš z mladinci ki podirajo drevesa, razkopavajo in prekopavajo brez ozira na ostale in podobno. Za kozlat.
Uporabniški avatar
Andraž
član

Odgovor Napisal/-a Andraž »

Tudi mene je zmotil del, kjer obtožujejo vse k so jim kopal in še vedno kopljejo trejle v sosednjih občinah in v njihovi. Sem iz občine Vrhnika pa praktično nikoli ne vozim v občini Vrhnika - enostavno ni nobenga pametnega traila, kaj šele da bi bil kater legalen :)

Me prov zanima kje se avtor članka vozi oz. se je vozil v preteklosti? Glede na napisano vrjetno samo s specialko po cesti :mrgreen:

Glede na trenutne zakone itd. druzga kot ilegalk pač ni, vsaj da je kaj od traila....(razen redkih izjem v Slo).
Enduro boys crew.
Uporabniški avatar
cebe
član
Kraj: ZaBajto, Prebold
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a cebe »

Si sploh ne predstavljam, kako je vse builderje moralo zmotiti napisano... Krneki. Sem hotel ze kaj napisat, pa sem pocakal na kaksen odziv "lokalcev".
...live for something or you'll die for nothing!
Uporabniški avatar
Mojo Jojo
član
Kraj: bliz obvoznice

Odgovor Napisal/-a Mojo Jojo »

Mene je zmotil že del ko pišejo, da fizično zapirajo trail, ki sploh ni bil nikoli odprt :mrgreen:

Fantje so se lotil zadeve na napačnem koncu
Monkey Control
janib
član

Odgovor Napisal/-a janib »

Živijo,
Sem iz sosednje občine...To (in nekatere druge) traile je zgradilo nekaj izkušenih domačih trail builderjev, starih mačkov, ki poznajo teren in so za izgradnjo teh prog namenili verjetno nešteto ur in dela. Hkrati poznajo zakonodajo in se zavedajo problemov legalizacije prog. V glavnem, po njih smo se lahko podili tako domačini kot vrhničani (pa še kdo). Ni pa ne vem kako množičen obisk, ker dostop zahteva kar nekaj truda. Kot vedno pa se je našel en redneck, ki je začel nastavljati žeblje in ostale moteče elemente. Pa so se Vrhniški nadebudneži odločili progo fizično( z vejami, oznakami, trakovi) zaprt in se dogovorit z lastniki zemljišč...Kakšen bo uspeh, pa bomo videli v nadaljevanju... :? :mad:
Lp Jani
Odgovori