Radon bikes

Vprašanja, ocene in debate o opremi gorskih kolesarjev
Odgovori
antonov30
član

Radon bikes

Odgovor Napisal/-a antonov30 »

Lep pozdrav
Da še jaz malo prispevam k razvoju foruma :) Torej iskal sem all mountain-enduro kolo do 2500€. Po 3 mesecih temeljitega razmišljanja je odločitev padla. V igri so bili Giant reign x, Radon Slide E1, Canyon Strive AL 8.0, Trek Remedy 7...ostale znamke sem tudi pregledal ampak to je ožji izbor. Po primerjavi komponent in cene je bila odločitev v prid Radona. Tole je moj nakup letnik 2013 Slide 150 E1, v roku 2-3 tedne ga dobim. http://www.radon-bikes.de/xist4c/web/Sl ... 23793_.htm
Vas obvestim ko ga stestiram :) jupiiiii
bjakeb
član
Kraj: el đej

Re: Radon bikes

Odgovor Napisal/-a bjakeb »

skopiran specialized pitch ne more biti slab. to je dejstvo.
e-bikes are mopeds.
Zhiloreznik
član

Odgovor Napisal/-a Zhiloreznik »

No ti "looks like a trek session" aka "skopiran pitch" fore so mal brezveze. Pri 160 vilci ima Pitch kar 2 stopinje bolj položen headtube, kar bi bil moj glavni pomislek pri tem Radonu. Tudi druge mere niso tako zelo blizu. Oprema je pa vrhunska.
bjakeb
član
Kraj: el đej

Odgovor Napisal/-a bjakeb »

razen bolj strme vilce je to pitch. sicer pa tudi moj največji pomislek. 160 vila pa skor XC kot. hm. ja pač švabski bajki.
smo ga v saalbachu mal primerjali enega ob drugem s pitchem. res zelo podobno. zadnje vzmetenje je pa dobesedno skopiran FSR iz pitcha.
e-bikes are mopeds.
problematiks
KontraRevolucionar

Odgovor Napisal/-a problematiks »

Ma daj ne bluzi.Se Pitch ne bi bil Pitch, ce bi mu samo enega od zglobov/tock vpetja premaknil za centimeter, ker bi se vzmetenje cisto drugace obnasalo.In isto velja tudi za geometrijo.
Tako da se enkrat (ce parafraziram Zhiloreznika): ce kolo zgleda podobno, to niti pod razno ne pomeni, da se bo podobno tudi peljalo, kaj sele enako.

Marko
antonov30
član

Odgovor Napisal/-a antonov30 »

Dobil bike, super zadeva, prva vožnja uspela brez padcev :) Prvi vtisi so fenomenalni, zavore delajo odlično, vzmetenje tudi, reverb pa ti še doda en nasmešek na obrazu.
Odgovori