Canyon

Zbirka, vzorci nezaželenih ali slabo odprtih tem. Teme nekaj časa ostanejo, potem izginejo. Izginejo lahko tudi avtorji, če se večkrat znajdejo v smetnjaku.
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
luka.
član
Kraj: ljubljana

Canyon

Odgovor Napisal/-a luka. »

Bo kdo v kratkem naročal kaj iz Canyon fabrike? Rabil bi en nosilec menjalnika, pa bi se pridružil nekomu pri naročilu oz. iščem kompanjona, ki bi se pridružil meni, da si potalamo stroške poštnine.
Nadaljnji dogovori prek ZS.

L.p. Luka
Uporabniški avatar
cebe
član
Kraj: ZaBajto, Prebold
Kontakt:

Re: Canyon

Odgovor Napisal/-a cebe »

Sem razmišljal nekaj podobnega za mojo drago...
...live for something or you'll die for nothing!
zeRrc
član

Odgovor Napisal/-a zeRrc »

No še jaz bi piskerček pristavil
Uporabniški avatar
Matiček
član
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Matiček »

Vprašaj še v 3S šport, kjer so včasih imeli Canyone. ogoče boš imel srečo, če se jim še kakšen valja po predalu...
Brez zemljevida ne prideš nikamor,ali pa marsikam !
tol
nadpovprečno sitn
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a tol »

3S je zaprl svoja vrata.
|johnny|

Odgovor Napisal/-a |johnny| »

A je res poštnina za en nosilec menjalnika tak draga da je treba organizirati skupinsko naročilo?
Uporabniški avatar
Ortelius
član
Kraj: Tacen

Odgovor Napisal/-a Ortelius »

|johnny| napisal/-a:A je res poštnina za en nosilec menjalnika tak draga da je treba organizirati skupinsko naročilo?
A si ti pri tem, da se organizira skupinsko naročilo, kaj prikrajšan? Al to sprašuješ samo tako, zaradi splošne izobrazbe, da veš, kolko res stane poštnina od Canyona v SLO?

Če je to drugo, bom jaz delal potuho tvoji lenobi in ti prišepnil, da je poštnina cca 60% cene nosilca. Zadovoljen? Potešen?
24 hours in a day.... 24 beer in a case.... Coincidence?
|johnny|

Jaz ne vem a ste na tem forumu vsi ful preveč potrebni al vas pomanjkanje kilometrine pozimi naredi tak sitne....ni se treba razburjati....nosilec je ena majhna stvarca ki tehta par gramov, čudno se mi je zdelo da se iz tega tak bum dela.....sem pa zdaj šel pogledat na stran in opazil da je cenejši če ga naročiš skupaj s kolesom....
Uporabniški avatar
Ortelius
član
Kraj: Tacen

Odgovor Napisal/-a Ortelius »

|johnny| napisal/-a:....nosilec je ena majhna stvarca ki tehta par gramov, čudno se mi je zdelo da se iz tega tak bum dela.....sem pa zdaj šel pogledat na stran....
Vidiš, če bi šel pogledat na stran prej, preden si ga začel prcat glede skupinskega naročila, se meni ne bi blo treba "razburjat". :lol:
|johnny| napisal/-a:.....sem pa zdaj šel pogledat na stran in opazil da je cenejši če ga naročiš skupaj s kolesom....
Aha. In kakšen zaključek naj potegnemo iz te tvoje genialne ugotovitve (v povezavi z originalnim vprašanjem)? Da naj poleg nosilca naroči še kolo, da ga bo nosilec prišel ceneje? :roll:
24 hours in a day.... 24 beer in a case.... Coincidence?
|johnny|

Slika
Uporabniški avatar
morgoth
član
Kraj: Laibach

Odgovor Napisal/-a morgoth »

:lol: haha fenomenalno se tale tema razvija
Zaklenjeno