lažji dostop do čavenske prečke

Stanje na gorskokolesarskih poteh. Nasveti, opozorila, prepovedi, predlogi. Organizacija in povabila na čistilne akcije poti. Poročila s terena z namigi o priporočljivih obvozih, nevarnih odsekih, spremenjenih ali uničenih poteh...
Odgovori
Uporabniški avatar
samo_
član
Kraj: Pivka

lažji dostop do čavenske prečke

Odgovor Napisal/-a samo_ »

Gre za tisti kamniti serpentinast kolovoz pod Kucljem, ki pelje na Selovec. Po njegovi trasi so potegnili zdaj cesto. Zaenkrat skoraj do prečke, kasneje mogoče do vrha.
...če sploh še kdo vozi tam okrog.
Grown ups are just silly children.
zelenec1
član

Re: lažji dostop do čavenske prečke

Odgovor Napisal/-a zelenec1 »

hvala za info,

tudi jaz imam občutek, da postajajo nekdaj klasične All mountain poti vedno bolj samotne in da jih nadomeščajo bike parki...
Uporabniški avatar
El Tomzo
član
Kraj: Emona-Savus fluvius

Odgovor Napisal/-a El Tomzo »

Potrebno je montirat polnilec v bližini in en bife, pa bodo spet polne - tokrat eMTB ... :(
Nikoli nisem toliko hodil po hribih kot odkar sem pričel kolesarit.
P_Nut
član

Odgovor Napisal/-a P_Nut »

zelenec1 napisal/-a: 01 Avg 2021 12:49 hvala za info,

tudi jaz imam občutek, da postajajo nekdaj klasične All mountain poti vedno bolj samotne in da jih nadomeščajo bike parki...
Glede na to koliko se nekateri bike parki zapirajo, drugi pa životarijo, gre bolj za to da stare "planinske" oziroma "klasične" mtb poti zamenjujejo namensko grajeni traili. Ali je to dobro ali slabo presodi sam, mislim pa da je jasno kaj moderni kolesar raje vozi. :mrgreen:
Odgovori